96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.

  • 17 398
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 947
...
Да ти кажа обаче навреме, че като zапочне сеzонът на греяното вино (раzбирай като отворят коледните паzари Wink) Ще има форумска среЩа в Карлсруе. На теб ти е блиzо_ преz гората, преz гората и си там Laughing Wink Ще има височайШи гости даже от Франция Wink така че zапиШи си в календара Simple Smile
...
   Тъй ли? Моят пъп май са го хвърлили до Calw - все натам ме влече -
миналата седмица пребивавах в Bad Wildbad, ама по работа. Simple Smile
smg, хубав край сте си избрали!

# 271
  • Мнения: 1 584
Biba, ние сме в. едно селце /около 1200 жители / - Oberhaugstett, близко е до Calw.
Наскоро имаШе една мама от тоzи край, но коя беШе нямам спомен newsm78

От Bad Teinach, viki_hrisa.

СМГ, добре дошла!

Ние вчера ходихме до МОЛ-а Mr. Green Неописуема лудница беше - отидохме към 18.30, стояхме до към 21ч. Тия наистина са ударили кьоравото до 24ч Wink Криза, криза, ама всички с пълни торби.

# 272
  • Мнения: 1 093
Блогодаря за посрещането!
Ще имам предвид за срещата. Тук наоколо няма други българи и ще ми бъде много приятно.
 
За сега още сме в еуфория от преместването и не ме е хванала носталгията. Мъжът ми работи тук периодично от 2000 г, но едва сега успяхме да си уредим нещата и да дойдем всички.

В Bad Teinach сме ходили на басейн и е много близо до нас.   

# 273
  • Мнения: 2 907
Като стана дума zа Франция_ Мистичната, оЩе ли не си иzтреzняла от партито сноЩи, че я няма никаква днес Wink?

Биб, този път нямаше пиянско затъмнение, но се прибрах в 5 сутринта, та в събота не бях много оператив. Че и цяло семейство чака на мен.

Много болни деца в темата  Sad От една седмица тръгна моето отново на градина и пак започна да киха и сополи.

# 274
  • Мнения: 1 690
Здравейте. Добре дошла на smg . На  кой от двата басейна сте били. Ако нещо те интересува можеш да попиташ. Ние преди два дена бяхме с повръщане. Сега сме добре. Искам да попитам има ли днес отворени хранителни магазини? В петък се чудехме дали да си купуваме нещо и само с чуденето си останахме.  Joy

# 275
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Направо съжалих снощи, че гледах Рааб вместо Талантите. Муньото, дето избраха със сигурност е провалил зрителската квота.

СМГ, добре дошла!

Татянич, как е малката?


Божкееее, вижте какви неволи има по света http://www.spiegel.de/panorama/0,1518,587928,00.html hahaha hahaha

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 14:01 от pepelyashka

# 276
  • Варна
  • Мнения: 153
Ех Гея да беше по  наблизо щях да мина  да уважа  подготовката  ти,ма незнам  дали  щях да  намеря подходящ костюм че да ме прави по дребна... май  щях да  видя  зор hahaha  но  щеше да си  заслужава! сигурна съм  Wink

SMG  добре  сте  дошли  и  фиил  спас!!!

незнам пак  дали съм  успяла  с  качването  на  смимки , но  пробваите ...
http://www.flickr.com/photos/31969143@N03/sets/72157608567036159/
Лека! аз отивам да    Sleeping

Привет,
При нас днес е пролет-лято,направо суперско Laughing

Край,за мен вече няма две мнения по въпроса-дойче мамите раждаме най-сладурските бебета.
Сигурна съм,че ще се съгласите с мен  Laughing

Само да те питам мамо Маярм,на колко месеца ти е детенцето дето го тормозиш с това оранжево нещо? Wink

СМГ,добе сте дошли по немските земи.Желая ви много хубави моменти Peace

Стискам палци на всички болни дечица,да се оправят бързо-бързо и да не тревожат мама и тати.

И мен,тоя Муньо при Рааб ме изнерви супер много и заспах,а иначе винаги го изглеждам до край.
Който го е гледал-мислите ли,че повторението на третата игра не беше умишлено newsm78

# 277
  • Мнения: 7 605
Добре доШла на новата мама   bouquet

СноЩи гледахме първо Рааб, но после имаШе бокс по 2рата. Докато свърШи, муньото ве4е беШе по4ти zагубил, хванахме само последните игри. Жалко, ина4е ми е любимо предаване.

Милена сноЩи легна беz да й даваме ниЩо. Към 11 оба4е я 4ухме да бърбори, веднага се ка4ихме при нея, тя си прикаzваШе, но ни се струваШе по топла и й дадохме Нурофен накрая. После като я проверих беШе добре, нямаШе Т, и сутринта беШе пуШка, беz Т, жиzнена, вси4ко окей, ноооо....сега пак е с 38° и 4ервени буzи. Да видим от къде Ще иzско4и zаекът....  Thinking

# 278
  • Мнения: 143
 Здравейте, мами! Извинявам се, че се включвам в темата ви, но с търсачката не намерих това, което ме интересува.Искам да попитам коя марка мляко е по- продавана в Германия-  Лактана Био, Хип или Хумана. Не съм използвала Лактана, а ми казаха, че в Германия била най-продаваното мляко. Сега едната беба пие Хумана, другата е на розов Хип, понеже е със запек. Лактаната ми идва скъпа, като и гледам цената тук, но ако кажете, че и при вас е предпочитана бих поръчала за бебки. Благодаря ви предварително.

# 279
  • Мнения: 1 242
На мен пък Лактана Био нищо не ми говори.
Хумана и  розов Хип има кажи-речи навсякъде. Успех!

Добре дошли на новите!
Още едно сладко бебешко попълнение гледах. Grinning

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 19:38 от Мамунката

# 280
  • Мнения: 1 584
Дианджели, ДВДто го има в ebay. Ако искаш мога да пробвам да ти го презапиша.

# 281
  • Мнения: 7 605
И на мен Лактана Био не ми говори ниЩо. Аz не мога да раzбера и въпроса ти, искаШ да ги храниШ с най продаваното мляко ли?  newsm78

# 282
  • Мнения: 1 584
Брейй на немски пише, а никога не съм го виждала..то не че и много гледам по тия щандове де Whistling

# 283
  • Мнения: 3 521
Laсtana се рподава по Био-магазините, но че е най-продаваната марка в ДЕ за първи път чувам. Според мен Хип просто няма конкуренция.
За първи път ми се случи парацетамолът да не подейства на Симона. За два дни под 38,8 не и падна температурата. Снощи с 39,6 ходихме в 2 през нощта до спешното. Вирус било, сложиха и система и инжекция против драйф, щото и Вомакур явно не и подейства и през деня повръща 5 пъти и доктора намери, че е обезводнена и ни пратиха обратно в къщи.
Сега в 17.30 слагам термометъра - 36,8, дребното цъфти, излока една камара електролит и се пльосна на земята да плюска бисквити и да строи с Лего-то ooooh!. Ейййй, голями са магарета тия деца.
Хайде лека от мен. Отивам да спя, че не знам на кой свят съм вече.

Вилкомен на СМГ.

# 284
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Сърфе, да беше пуснала новата тема преди да се хоризонтираш  Party

Общи условия

Активация на акаунт