96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.

  • 17 396
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 605
Ван4е, аz кърмих първите седмици със силиконови zърна на Медела, zаЩото Милена не можеШе да направи вакуум. Няма никакъв проблем, те zа това са правени, така 4е вzеми си от тях докато ти минат рани4ките  Peace

# 241
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Бибитка, моите плачат с ужасно силни гласове...един ден сигурно ще са известни тенори или нещо от сорта   Crazy

# 242
  • Мнения: 166
Ванче мамче честит рожден ден и то мен. Много любов, късмет и всичко с бебо да потръгне добре.   bouquet
Аз днес съм си забравила някъде акъла. И затова чак сега те поздравявам.  Embarassed

Това с празника утре и аз го разбрах този следобед. Отидох да пазарувам, че утре Яна става на 40 дена и ще меся погача за неделя. ама викам да напазарувам някой неща за гостите пък утре половинката ще свърши. И си вървя из магазина и се чудя защо има толкова народ сякаш е събота. И чак във втория магазин зацепих какво става. Прибрах се аз и се сетих, че съм забравила да купя ябълки за ябълковия сладкиш дето искам да правя и мед. Айде на колелото и пак до магазина. Върнах се в покупките. После разправям на свеки, че нищо няма да работи утре и тя ми вика, че не вярвала. Все нещо щяло да работи  Joy Като я убедих, че няма и тя ми вика, ми нямаме картофи. И звъня на половинката да купи като се връща от работа, че ме мързеше за 100тен път до ходя до магазина. И в момента, в който затворих телефона се усещам, че като ходих до магазина не съм купила ябълките  #Cussing out
Много дълго, ама това беше за да се оправдая пред Ванче Мамче, защо забравих да я поздравя.  Laughing

Не знам немските деца как реват, ама аз имам чувството, че само моето реве. другите си обикалят с количките из магазините. Аз като вляза с Яна и тя колкото и дълбоко да спи се разбужда и надува врявата.
Аз си мазах зърната с Пюрлан и мляко. От начало си ме наболяваха бая, ама след 10тина дена си минаха, ама не знам дали от крема или от само себе си. Ванче мажи много тънко и след кърмене

# 243
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Ванче, и като слагаш да суче да отваря широко устата, колкото може повече да обхване около зърното.
Иначе за Лансино и кърма другите са казали; оставяш да изсъхне на въздух (доколкото е възможно да развяваш гърди пред гости все пак).

В неделя тук ще има Lichterfest и магазините ще работят следобяд, юху, започва се с предколедните отворени дни и пазари Party

А да ви изклюкам пък нашата градина какво предлага, в последната събота от месеца да отворят градината и да поемат децата, за да могат родителите да отидат на коледен шопинг. Само мен не ме огрява, защото приемат от 2 год. нагоре и Фабо пак трябва да мъкна навсякъде. Rolling Eyes

# 244
  • Мнения: 3 880
Бреййй, много веЩици и таласъми тая вечер ooooh! Раzмножили са се от миналата година до сега Simple Smile. Бонбоните ми са на привърШване, дано да ходят да спят вече. Иzкарах обаче zа всеки случай и мандарините, доста киселички са ми се паднали тоzи път и тъкмо Ще паснат_ като няма Зюсес, нà ви сега Зауерес Twisted Evil Mr. Green

# 245
  • Мнения: 2 907
Ванче - честит рожден ден! Много здраве, късмет и лудории ти пожелавам!

Вие вкъщи ли сте тая вечер? Аз след малко излизам на парти. А навън валиии ли,  валии. Само дано не си забравя някъде архивния чадър  Sunglasses

# 246
  • Мнения: 11 320
Таласъмите ме свариха неподготвена Embarassed
Звънят ми банда момчета около 10годишни. Само с парти шапчици на главите. Аз неподготвена, обаче нагла - викам им Вие не сте маскирани. Те ми посочват шапчиците, ама аз не се предавам - Това не се брои и им затворих. Mr. Green

Татяна, не смея да кажа дума за зъба. Вече се сдобих с оток и са възпалени всички околни лимфни възли. Не мога да ям нищо по-дебело от лъжичка. Все едно карам втора заушка  ooooh!
На всичкото отгоре малкия се сърди като суче, явно има промяна във вкуса на млякото от хапчета. Crazy

# 247
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 718
Ванче мамче, да си жива и здрава, много обичана и много желана!  bouquet
Диво цвете, дано всичко се нареди полекичка, а за контракциите, аз отдавна си ги имам, не са силни, ама болезнени и дразни Confused
Мишке, важното е че имаш план програма вече, ние ще стискаме палци да минат нещата по-леко и да не се налага пълна упойка Praynig
Аз днес бях на доктор и питам може ли за коледата да ида нейде на топло, да се порадвам на ваканция преди да родя, а тя ми вика - ама вие ще сте в 30та седмица и може да се наложи да родите нейде навън, та е рисковано. И сега ми се скапаха плановете за топла почивка #Cussing out
За плаченето - моя ми прави редовно циркове навън, та вече имам алергия от състрадателни и любопитни бабички Close
Веч, дано малко от малко олекне положението, че това е голяма гадост Sad Ама пък така ще можеш да регулираш някой килограм, ако не друго поне си на далавера, безплатна диета ще направиш Wink
П.С. Някой да ме светне ако може - в Бавария в неделя ще има ли отворени магазини или не???

# 248
  • Варна
  • Мнения: 153
Ванче Мамче ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bouquet
Да си много здрава,обичана и все така усмихната Laughing
А за гърдите,аз си ги пекох с червената лампа,разхождах ги
на въздух,мажех с какви ли не кремчета и също така с траубен
цукер.Аз и с двете бебета имах големи проблеми,и май че всичко
отмина с времето.Ох,искренно ти съчувствам,като се сетя какво беше ooooh!
Дано бързичко се оправиш и да се наслаждаваш на тези така хубави и
незабравими моменти Simple Smile

Гейче,като гледах народа днес как пазарува,като за последно,едвали,но не съм 100 процента сигурна newsm78.Те си ги знаем,че всеки петък и събота така пазаруват

О,Деси сигурна съм,че можем да ви правим конкуренция на силното реване.
То са едни писъци,истерично пищене,а някой път гарнирано и с въргаляне по земята rotfImbo
smile3514
А голям проблем имам със преобличането на Макси ooooh!Това тръгна ли да му свалям дрехи или да го обличам е направо някакъв кошмар.Е тогава за какво пищене става въпрос,няма да ви казвам.
И снощи точно малко след като ги бях приготвила за спане и естествено с поредната порция от негова страна,на вратата се звъни.Анджи ме изпреварва и отваря вратата и чувам-мама или татко тук ли са?
Поглеждам-полицай ShockedПита ме дали сме се обаждали за някаква караница.Казах му,че не сме,но направо изтръпнах някой да не ни е пратил проверка,защото казвам ви това не е нормално.Това дете пищи,като,че ли го колиш.И как свършим с това толкова лошо нещо(преобличането Laughing)веднага се нахилва и му минава.
И аз съм на същото мнение-темперамент Naughty

# 249
  • Варна
  • Мнения: 153
Аз преди време питах за препоръки и Гери каза, че с мъжа й играят.
Ето го


Но идва малко тежко за такива като мен, дето са мързелували цели 2 бремености, че и между тях Embarassed в отчетната играят по диска на Синди (New Dimension) и са доволни Peace
Как може човек да се сдобие с това чудо?

# 250
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 718
О, Ванче мамче, забравих, на мен ми бяха дали едни силиконови зърна /от акушерката са/, спасиха положението в началото, че много болеше. А и аз се мажех с Лансинокс мисля беше, та се разминах с големите проблеми.
Дианджели, де да ги знам, може и да им се е появило желание да работят Mr. Green

# 251
  • Варна
  • Мнения: 153
Добро утро,
Ох,денят ми започна подобаващо-малкия се прооотегна и докопа поставката с измитите чинии,където беше и каничката за кафето.До сега чистих стъкла,а сега не мога и едно кафе да пия Confused

На мен дори и силиконовите зърна не ми помогнаха.Със Макси пропусках някое от кърменията на гърда,изцеждах се и давах от шише.Така малко се възстановяваха.Не съм имала никакви проблеми,бебето да не иска да суче и да се отбива.Може би това ни помогна да си се кърмим до 11м.Но това го правех за съвсем кратко време.После зърната свикват и няма проблеми.Успех Peace

# 252
  • Мнения: 2 567
Шоши, как го организирате това с готвенето от родителите? Всеки се пада по веднъж месечно или как? И по специално меню ли или кой каквото може? Ами ако някой не може да готви, съответно може само буламачи Wink
Пада се горе-долу 1 път на 6-7 седмици. Имаме списъци с име и предварително зададена гарнитура, за да има разнообразие, защото в миналото през ден е имало нудели с доматен сос. Та вариантите са картофи, ориз, нудели, супа и Sonstiges. Специално меню няма, всеки готви, каквото иска и съответно може, имаме обаче книжка с рецепти с най-обичаните от децата манджи, така че по нея можем да се ръководим. В началото много треперих, но се оказа, че не е чак толкова страшно. А и колкото пъти съм хапвала от нещата, дори е вкусно Mr. Green Десертът е пожелание, на място им режат пресни зеленчуци и плодове.

# 253
  • Мнения: 3 521
Aloha,
 Дребната се събуди в 3.30 с температура и драйф. Толкова за плановете за уикенда. Нали сте чували онзи лаф, че когато човек си прави планове Господ са попилява от смях Crazy.

При нас мина само едно хлапе с майка си и сестра си. И някви пънкарчета, ама те явно ползват други бонбони и не пожелаха от моите Smarties.

# 254
  • Мнения: 32
Благодаря за съветите!   bouquet Мажа се с Лансинокс и мляко, оставям се да се проветряват, използвам силиконовите зърна, но не на Медела че са му много твърди и не ги обича и независимо от тях доста боли. Отивам че мърка за ядене.
Ще пробвам с инфра червената лампа.....

Общи условия

Активация на акаунт