Много бързичко расте МАРТенското ни дете!

  • 9 408
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 97
Добро утро мамчета.Бети днес става на 7 мес.и ви черпя по случая
Днес й правих кус-кус..не го яде........явно и него ще пасирам ooooh!Попарата и аз я правя като каша с 2 сухара...излиза около 100 мл обаче.Вчера една мама направо ме разби като каза ,че прави попара на 7м си бебе със 7 сухара и 200 мл вода Shocked

# 31
  • София
  • Мнения: 211
cosmopolitan, кус-куса е за след 5-ти месец, няма яйца.

Нашият е за след 4я ( просто е по-дребен ).

Накой спомена, че пасира попарата...  bouquet Днес и аз я пасирах и не можах да й смогна  Crazy  Така й се услади!
Ние излизаме. Уж щеше слънце да има, ама нещо не го виждам  Crossing Arms

# 32
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет на всички  bouquet
Терре, аз току що получих тази проходилка - Виктор, като се събуди ще я пробва. Иначе си ползвам стандартна и той се забавлява много.
Жанет, какви мисли ти минават само!! Недей така Hug Целувки за теб и Кари от Вики и мен и дано нямате повече притеснения Heart Eyes
Тинче, благодаря за кафенцето  bouquet
Честито на месечинковците!
За попарата - защо не пробвате да я направите с АМ, става доста вкусно Simple Smile
За сухарите - Виктор харесва и яде само тези на ЕТИ (или нещо подобно беше) те съдържат мляко.
Попарата не я пасирам. Виктор няма зъби все още, но според педиатъра ако продължа да му пасирам ще свикне и ще пасирам дълго време след това. Дъвчи си с венци и мляска здраво Wink
Глутена го въведох с бисквити Плзамон.
Жълтък давам, но рядко - много му харесва обаче.
за Нова година - най-вероятно сме си в къщи.
поздрави и слънчеви разходки Hug

# 33
  • Мнения: 318
Привет, мами!
Включвам се специално да поздравя Жанет и Кари с добре завърнали се и повече да не изчезват за толкова дълго, липсвахте ми!! Heart Eyes Heart Eyes 
И още нещо - отиваме в Банско с детето си, нито час не обичам без него!
Хубав ден на всички и приятни и слънчеви разходки!   bouquet Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 3 123
здавейте и от нас! Hug

Честита 8-ма месечинка на Емил -на  мама yanan!
Честита 7-ма месечинка на Емил -на  мама yanan,Бетина - на мама ralli_and,Виктор –на мама Viki_08,Иван - на мама sunny_nes,Преслав - на мама dani777!

Тинче
,кога ще ни се покажеш червенокоса. Flutter

desi.a ,честито зъбче!

Janett ,как забравили бе душа,толкова често си мисля за вас с Кари! Heart Eyes HugРадвам се,че вече всичко е наред и повече да нямате такива нетпиятности! Praynig


polina13,ние сме същите-навсякъде го мъкнем и на него му харесва. Mr. GreenСамо на Лондон бяхме за 1 ден без него,защото пътувахме с атобус 6 часа и беше мъчение за нас,пък камоли за детенце.

На нас пък не са ни слагали изобщо БЦЖ и като се върнем в БГ ще се наложи. Confused

Весел ден!Тук е слънчево,но 5 градуса,това не ни пречи на разходките обаче. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 308
Тинче[/b],кога ще ни се покажеш червенокоса. Flutter
:[/color]

   Хайде да смъкна някое килце с дюканките и ще пусна. Обещавам, честна мартенска.    Laughing

# 36
  • Мнения: 473
Честита месечинка на всички малки, и малко по големи мартенски бебчета !

Janett добре дошла и не ни забравяй  Hug
Днес му правих кус кус със сирене и масло и яде, може би с това ще заместя попарата докато я харесаме.
Вече съм почти 99% сигурна че пак имаме колики, снощи пак му дадох Еспумизан и човека заспа без да мрънка и без да се пробужда.

Ето малко снимки на Коко, има и от Троянския манастир (нали в събота бях кръстица)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=231345&pid=8607325

# 37
  • Мнения: 263
И аз като Ането ,след като не я одобри попарата,скоро няма да има опит.
Аз пък не се отказвам толкова лесно Sunglasses Докато не прояде, всеки ден пробвам. Днес успях Sunglasses Mr. Green Изяде си една филийка (препечена) на попара и мноого му хареса. Смених хляба - с бял хляб препечените филийки стават по вкусни. Не купувам сухари - защото все забравям Embarassed Ама и так си хапва. След 2- 3 дни ще пробваме кус - кус - обикновен.
От другата седмица сме на кухня - което означава , че другия уикенд трябва да въведа рибата. Някой да дава риба вече?
Как я приготвяте?

Хубав ден на всички Hug Честито на празнуващите  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 128
 Здравейте, и Ивайла не яде попарата, но ако и дам днес сигурно ще я прояде  Mr. Green , пак е с разтройство и е на диета само на оризова безмлечна каша и попарата ще и се услади много предполагам  Crazy . От вчера се изправя в леглото и от както го направи за първи път до сега вече над 40 пъти се е изправила и аз само я свалям да ляга - тя става и така .......
 Ивайла също спи по 12 часа нощен сън от двумесечна. Супи давам с едно сухарче и става не много рядка , но не и като пюре гъста. Плодове давам пресни - круша , ябълка , банан, нектарина. Следобед някой път и давам варена тиква с АМ и насипните пласмонки, ако е купено пюрето по цяло бурканче + малко каша оризова. Глутена въведох със сухар в супата.Сирене също слагам в пюрето на обед понякога (ако е спанак задължително) жълтък давам рядко - когато се сетя. Риба и аз ще чакам някой да каже дали е давал, че нашата бедиатърка е в USA .МАсло не съм давала досега под никакви форми.
С проходилката вече си джитка и стъпва с цялото краче .
За нова година и ние си мислим да ходим в някой хотел за 3 дни , обаче няма кой да я гледа бабите и са по-хаймани от нас с баща и .

# 39
  • Мнения: 519
Здравейте! Поздрави за Жанет и Карина!  bouquet
Аз вчера дадох риба - хек с нещо си на Ганчев. Стоплих я доста и сложих вътре 1 сухар. Омете всичко. Laughing Ама тя Ели си ми е яжничка и без туй, така че не сме критерий. Да чукна на дърво, всичко си хапва и даже ако я оставя цял ден ще похапва нещо, а пък този месец само 350 гр. беше наддала - 8,750 кг. и 72 см. Whistling
Агнешко не съм давала още, защото едното педи каза да го избягвам, че било алерген. Свинското също - заради холестерола. Thinking Някой давал ли е агнешко, че купих едно бурканче на Гербер и съм в чуденка дали да го давам или да си трая. Whistling

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Здравейте,изчетох ви наполовина!
Честита ни нова темичка!Нека да е пълна с приятни емоцийки!
Честито на всички,празнуващи поредната месечинка!
Жанет,добре дошла отново при нас!Стана ми приятнои като видях,че си писала.Чакаме снимки на малката кукла.Стискам палци повече да не се повтори ужаса със спазъма.
За другите теми ще се отчитам след някой друг ден.
Хайде,целувки на всички от нас!

# 41
  • Мнения: 4 335
Здравейте!И ние да се запишем в новата темичка,която е страхотна,както винаги  bouquet
Честити месечинки на порастващите
Да питам,децата ви плачат ли на консултацията?Денис никога не беше плакал,радваше се и се смееше винаги до сега,последния пьт обаче такьв рев рева TiredСигурно много тьпо ви се вижда,ама сега като ни наближава консултацията,направо сьрцето ми се свива TiredА и ходим на две,в два поредни дни се паднаха този пьт-по ЗК и на частно.Ако и на двете пак така плаче незнам.

# 42
  • Мнения: 308
  Енигмата, на нас агнешкото ни е забранено от педи. Аз й се доверявам и не съм го давала.

# 43
  • София
  • Мнения: 565
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ!!!
Жанет, добре дошла !!!
Иве,
не се притеснявай! Децата растат и има такива периоди, които после отминават Peace
От вчера въведох глутена с една малка коричка хляб, а днес- две. Много се хареса Simple Smile
Хайде, бягам да си прибера баткото от ДГ и дано срещнем пак Къдричка със сладката Али. Днес се видяхме, но само за малко. Рали спеше, а Али нещо беше кисела, та не можаха да си "поговорят" Laughing Heart Eyes

# 44
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Иве - при нас няма път, в който да не сме ревали при педи. Срам ме хваща, защото всеки път е едно и също - рев, яко зачервяване, изпотяване... дере се на инат и то само да я премери  Crossing Arms Май свикнах вече, но дано при вас е единичен случай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт