Кога казахте на близки и познати, че ще имате бебе?

  • 7 942
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 512
Чак когато влязох в 5 месец  Peace! Ако бях изчакала още малко и сами щяха да разберат  Joy! Дълго го чакахме и много ме беше страх да не го загубя и после да ме гледат жално, а и не исках всеки ден да ме питат как съм  Crazy!

Аз по същата причина казах на познатите си едва в 4 месец. Peace

# 16
  • Мнения: 117
Веднага щом разбрах казах на всички.

# 17
  • Мнения: 2 270
Чак когато влязох в 5 месец  Peace! Ако бях изчакала още малко и сами щяха да разберат  Joy! Дълго го чакахме и много ме беше страх да не го загубя и после да ме гледат жално, а и не исках всеки ден да ме питат как съм  Crazy!
аз казах когато влязох в 4-тия месец, но го загубих и не успях да предотвратя жалните погледи

# 18
  • Мнения: 3 453
На близките веднага, на познатите който когато съм видяла.Много бяхме щастливи и не се стърпявахме.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На близките веднага, на познатите който когато съм видяла.Много бяхме щастливи и не се стърпявахме.
И ние така.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На родителите и на кумовете ни веднага казахме. Останалите постепенно разбраха. С първата бременност като казах на една позната, направо ми се накара, че до 3 месец не се казвало.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 343
Щом видяхме, че има сърдечен ритъм, казахме на роднините и на най-близкиите приятели. Със сина ми, казахме веднага, щом разбрахме.  Peace

# 22
  • Мнения: 4 621
Веднага казах само на таткото, на всички останали след месец Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 754
В момента в който разбрах,че съм бременна и исках целия свят да узнае.Хвалих се на ляво и на дясно.Много бях горда.

# 24
  • Мнения: 654
Тъй като много трудно забременях (след 2 години опити), реших да кажа само на най- близките веднага, а след 3-я месец- на останалите. Не съжалявам за решението си

# 25
  • Мнения: 174
При нас Коледа се падаше към средата на втория месец, така че всички, които бяха около нас по това време, разбраха сравнително бързо  Grinning

# 26
  • Мнения: 518
Забременях през октомври, а казахме на бабите и дядовците на Коледа. Приятелите разбраха когато започна да ми личи. Не съжалявам, че не сме казали по-рано и живот и здраве, при следващата бременност пак няма да бързаме.

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Казах когато вече бях в четвъртия месец бременна.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
При първата бременност казах веднага щом разбрах - на майка ми, баща ми, приятели- близки естествено. Тя завърши неуспешно и много съжалявах. При втората реших да чакам иот немай къде казах на майка ми, защото ме приеха в болница. И тази бременност бе неуспешна - добре че не казах. Сега неказах на никой. Вчера  - тоест в 13 г.с. казахна майка ми. За другите ще крия докато не проличи. Така разбрах, че не е просто суеверие да криеш.....

# 29
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Първият път- към 3-я месец  newsm78. Бяхме в чужбина, можех да родя без да разберат. На Коледа се обадихме на родителите  и казахме.
Сега, 6-7 г.с. казах на нашите, а след 8-та г.с. и на останалите.

Общи условия

Активация на акаунт