Секс по време на цикъл

  • 50 686
  • 208
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не вярвах, че в наши дни има толкова консервативни млади дами.
Въпроса не опира до консервираност. Престави си, че на някои просто може да им е гадно. И не само на дамите.

Цитат
И аз мислих, че нещо ще тече и ще се оцапам, ама не
Значи вие сте късметлийки (пробвала съм и то след 3-ия ден).

# 61
  • Мнения: 4 965
.... На моя колежка свекърва й й казала, че не трябва да се къпе по време на цикъл, само да се подмива. А това с мръсната кръв и връщането й обратно и мен искрено ме разсмя. 
...

Сериозно ли?
Че повечето жени в тези дни се потят повече...
И какво, трябва да смърди ли жената (особено ако й е по-дълго - на мен ми е 7 дни - представям си да не трябва да се къпя в това време)...
 Sick

Иначе, по темата - случвало се е и не съм имала проблеми, освен прането на чаршафи след това. Crazy

# 62
  • Мнения: 12 667
.... На моя колежка свекърва й й казала, че не трябва да се къпе по време на цикъл, само да се подмива. А това с мръсната кръв и връщането й обратно и мен искрено ме разсмя. 
...

Сериозно ли?
Че повечето жени в тези дни се потят повече...
И какво, трябва да смърди ли жената (особено ако й е по-дълго - на мен ми е 7 дни - представям си да не трябва да се къпя в това време)...
 Sick

Иначе, по темата - случвало се е и не съм имала проблеми, освен прането на чаршафи след това. Crazy

Сериозното е, че тя го приемаше. Жена с вишу образование.

# 63
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
на мой приятел му се поду пикалото след необезопасен секс през този период и се наложи да пие разни работи.
иначе мадамата много се кефела ...

# 64
  • София
  • Мнения: 38 534
Е, в крайна сметка добре е да избягваме "японското знаме" и инциденти с пикалото.

# 65
  • Мнения: 1 572

Сериозното е, че тя го приемаше. Жена с вишу образование.
ако образованието и е било наистина виШУ не се учудвам

# 66
  • Мнения: 378
не съм правила и не бих правила. Naughty
и аз,дори и с презерватив,ужас Sick

# 67
  • Мнения: 12 667
на мой приятел му се поду пикалото след необезопасен секс през този период и се наложи да пие разни работи.
иначе мадамата много се кефела ...
Не съм сигурна, че това е причината.

# 68
  • Мнения: 1 813
А това с мръсната кръв и връщането й обратно и мен искрено ме разсмя. 


На теб обадиха ли ти се или прие,че си отсвирена тотално?  Simple Smile Искрено ме разсмиваш.

# 69
  • София
  • Мнения: 38 534
Хич не е смешно това с връщането на мръсната кръв обратно, или задържането и. Предполагам сте чували за онзи там синдром, който се получава /много рядко де/ при носене на тампон.

# 70
  • Мнения: 6 604
на мой приятел му се поду пикалото след необезопасен секс през този период и се наложи да пие разни работи.
иначе мадамата много се кефела ...
Не съм сигурна, че това е причината.
А може и да е newsm78
Какво казва Гугъл по въпроса:
http://www.cosmopolitan.bg/dr_cosmo/p3_302_0.html
http://www.bghelp.co.uk/forums/showthread.php?t=5854

# 71
  • Мнения: 2 131
Не съм правила и не бих. Не съм се информирала как стои въпросът от здравословна гледна точка. Обаче от гледна точка на удоволствието...  Sick, някак си не ми е приятно да ми се размотават кървища.

# 72
  • Мнения: 2 229
Е, къде е анкетата?? Mr. Green

# 73
  • Мнения: 46 526
на мой приятел му се поду пикалото след необезопасен секс през този период и се наложи да пие разни работи.
иначе мадамата много се кефела ...

Презерватив се казва, продава се в аптеките без рецепта и няма да има никакви проблеми.

Хич не е смешно това с връщането на мръсната кръв обратно, или задържането и. Предполагам сте чували за онзи там синдром, който се получава /много рядко де/ при носене на тампон.

Токсичният шок се получава при продължително (над 24 часа) оставяне на тампона вътре, той попива кръв и там се развиват бактерии.
До сега не съм виждала пикало (мерси, Labrador), което да е с подобни абсорбиращи свойства, но това, което аз ползвам е старо, по-новите може и да са с такива екстри  Rolling Eyes


# 74
  • Мнения: 9 990
Никол, излагаш се-един прост ъпгрейд на старото пикало да не направите-срамота... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт