Миете ли колата си?

  • 4 478
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
Е,там има имате голямо преселение на селяндури.Нормално е.

Все от Варна  Mr. Green
Е,тука вече изпростя.Не знаеш ли,че всичко,отдалечено от Варна е провинция.Поднасям моите искрени уважения към софиянците с корен и от сой.

Не съм Софиянка  Peace
Корените са ми от морето.

# 31
  • Мнения: 2 161
Убедена съм че не си. Peace Peace Peace

# 32
  • Мнения: 27 524
1 път в седмицата на автомивка  Simple Smile

Темата за Варна и софиянки ли е или?  Laughing

# 33
  • Мнения: 4 447
Убедена съм че не си. Peace Peace Peace

С теб си приличаме  Peace Peace Peace
Приключвам аз с районирането.  Hug

# 34
  • Мнения: 22 908
Моята-мъж ми я мие,като стане адска кочина и започна да мрънкам много. Crazy
Неговата-мие се всяка събота,със специални вакси и гъби,които се ползват само за неговтата кола в автомивката. Twisted Evil

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Гласувах с веднъж седмично.
За варненските автомивки да споделя, че съм доволна от тази до Е.ОН, на Спортна зала, и една на Подвис.

# 36
  • Мнения: 2 161
Гласувах с веднъж седмично.
За варненските автомивки да споделя, че съм доволна от тази до Е.ОН, на Спортна зала, и една на Подвис.
Имаш предвид тази отстрани на Спортна зала ли?До паркинга?

# 37
  • Мнения: 540
веднъж седмично мъжът ми я мие

# 38
  • Мнения: 1 432
Нама то4ен отговор при мен. По-рядко от веднъж седмично и по-4есто от веднъж месечно  Grinning
Но това няма зна4ение ,тъй като винаги до сега след  баня вали  Crazy

# 39
  • Варна
  • Мнения: 535
1 път седмично, но и аз не мога да си намеря свястна мивка във Варна. Обиколила съм ги всичките, е не, на едното място от вън ще си оставят ръцете на другото отвътре.... А аз на колата си гледам не като на доведено дете, а като на мое  Mr. Green
За това ходя на мивка в друг град, където за 10лв я правят такава каквато беше, като се срещнахме за първи път  newsm08

# 40
  • Мнения: 2 161
Бубуто,да не ходим на едно и също място?Само че аз не го правя постоянно,защото е безумие да шофирам 30-40 км в едната посока само.Досега все го комбинирах с различни мероприятия.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 535
И аз карам около 40км, и ми е комбинирано винаги, използвам случая като отида там и си измивам колата. Обслужването е страхотно  Hug

# 42
  • Мнения: 24
Отношението към хигиената на автомобила казват говорело за психиката на човека. Онзи ден Марадона ми се скара: "Копеле, как може да си държиш колата толкова мърлява?!" Освен, че беше покрита с триседмична кал, имаше стъпки от котка по предния капак и покрива. Жена ми вече е спряла дори да мърмори - предпочита да ползва такси. На мен не ми пречи. Ужасно ме мързи да се занимавам с безсмислени неща като ходене по автомивки.
Лошо няма на човек да му е чиста колата, но ме избива на смях като се сетя за някои приятелчета - харчат една трета от месечния си доход за автокозметика, търкат, лъскат, пастират, сушат с вид на древни жреци, свещенодействащи пред олтара....ей това вече е забавно.

# 43
  • Мнения: 1 212
Ето тук е мястото да помоля за информация ... как върви средно едно външно и вътрешно в момента ?
/ Не се бъзикам, питам сериозно / .
Мисля, че автоматично отговарям на въпроса, остава само да гласувам  Wink
Благодаря предварително !  Peace

П.С. Аааа, моята опция липсва : на 2-3 месеца  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 5 622
Не и слугувам. Не я мия по график.

Обикновено като я измия, завалява дъжд. Същото важи и за прозорците в къщи  Crossing Arms

Случва се и да си я мия сама. Обаче е забранено..По принцип.
Иначе е голям кеф. С гъба (за да не я драскам) и автошампоан. В кофичка си правя пяна и така хубаво си я изтърквам цялата. Понякога минават хора (мъже, в частност) и се спират да гледат. Интересно им е  Mr. Green
Накрая като се измокря порядъчно се включва и мъжа ми, и се закачаме и пръскаме с маркуча  Blush

Общи условия

Активация на акаунт