Да стоплим зимното моренце със сладки клюки и кафенце

  • 17 624
  • 239
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 926
Maraia06, много съжалявам, че пак сте болни.Бързо оздравяване на Марти!Почвам да се страхувам от детската градина, дали няма често да боледува детето ми.

Ако все пак оздравеете ,ще се радвам да дойдете с нас на "Мечо Пух".
В петък се разхождахме с Бобо около шадраваните и в един момент той ме дръпна в посока към театъра.Тръгнахме и като доближихме ме дръпна да влизаме в театъра, да сме гледали "Мечо Пух".Явно му е направило силно впечатление и пак ще го гледа с желание.

Момичета, до сряда ще чакам да се обадите коя ще идва, за да ви купя билети.

Maraia 06 за вас мога и допълнително да отида, ако оздравеете до петък, само не зная дали ще има места или ако има, дали ще са хубави.

Lilia_n_s ,чакаме с нетърпение да се видим с най-младия член на компанията!

Целувки на всички дечица !

# 16
  • Мнения: 127
ние за сега сме здрави и ако не те затруднява, вземи ни билети

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета, наканихме се да пътуваме на 8-ми след службата , че е Арахангелов ден, но ще отидем на сбор във с. Ведрина/до Добрич// Flutter калинчето да не Naughtyчете , че ще ме пита, кога ше идем до тях Sick/ , в неделята по живо по здраво като се излюпим от леглата  ще се приберем във Варна. Евентуално в неделя  от обяд нататъка за среща  newsm78  или понеделник! Ако може, ако не ...здраве да е ooooh!  ! Във  вторник сутринта трябва да си тръгнем, че малкият е на урок по пиано от 13.15ч и небива да пропуска!

# 18
  • Мнения: 448
Дидка,ти само ела пък ще измислим нещо,аз съм за среща в неделя след обяд(че нашите мъници спят по обед),като се включат и другите ще се разберем нещо и ще те информираме Hug
А Калина,ако има път към Варна в неделя да заповяда и тя

# 19
  • Мнения: 11 926
Момичета, моля утре до обяд да ми кажете кой ще идва на мюзикъл.Утре следобяд ще ходя за билети.

Засега освен miani, има ли други?
kokona68 вие ще идвате ли?
maraia 06, на теб съм обещала да взема допълнително, ако оздравеете.
Иланя, хайде с нас, че да не отварям темата за зрънчовците! Simple Smile
Останалите?

Дидка ще се радвам да се видим, ако уговаряте среща и аз съм "за" неделя следобяд!

# 20
  • Мнения: 448
Марти вече е здрав,даже утре пак е на ясла,така че вече сме на линия.Светкавица купи ни и на нас билети за "Мечо пух"       
А в четвъртък ще се видим ли,или остава направо за петък?

# 21
  • Мнения: 2 084
Дидка, ако не ви е срам подминете ни. Ведрина е на 20 мин от Добрич /ако карам аз без книжка/.
Идва ми се до Варна, ама много ми куца организацията.

# 22
  • Мнения: 230
И ние сме вече на линия. Светкавица, може ли и на нас билети, моля. Мога да ги купя и аз, но така ще сме заедно. Толкова одавна не сме се виждали, че може и да не позная децата, сигурно са много пораснали. А срещата в четвъртък остава ли, наистина!?

# 23
  • Мнения: 11 926
Тук съм!

За петък купувам билети на miani, maraia 06, oste_ednaМестата- по мой избор.

kokona68 ти ще дойдеш ли?добре ли е детенцето вече?

Аз мисля да се видим и в четвъртък, да използваме хубавото време.

# 24
  • Мнения: 79
И ние днес сме на ясла,така че се включваме и ние.Светкавица,вземи ни билети и ако няма среща в четвъртък да се разберем къде ще се чакаме,защото ние ще дойдем след ясла,а това ще е към 17.15

# 25
  • Мнения: 11 926
Мюзикълът е от 18ч и е около 50 минути.Аз предлагам да се чакаме направо пред театъра/Драматичния театър/ около 17 .45

Следобяд ще докладвам за билетите, надявам се да има все още хубави места!

# 26
  • Мнения: 11 926
девойки, да докладвам.Купих билети, за съжаление не са много хубави места, почти бяха на свършване билетите.На лични ще ви пиша къде са, да не концентрирам излишно внимание върху нас от любопитни случайни минувачи във форума.Хубавото е, че всички сме заедно, местата са едно до друго.Циркът ще е пълен, току-виж и нашите сврачета изиграли някакъв мюзикъл.

В случай, че някоя е забравила- петък, 7 ноември, от 18ч.
Предлагам да се чакаме пред театъра/Драматичния театър/в 17.45.Ние вероятно ще сме там още от 17.30, защото много обичаме да гледаме шадраваните.

Утре ще се видим ли?Говорих с Иланг-Иланг по тел., тя каза,че вероятно ще дойде.Ние ще ходим в клубчето, защото на Бобо му се играе, а аз вече се чудя къде.Ще се радвам да ви видя.

# 27
  • Мнения: 230
Пфу, пак засечка! В петък ме засилват в командировка, така че отпадаме от театъра.
Светкавица, телефонът ти се включва директно на гласова поща. Ако вече имаме билети - остават си за наша сметка.
А за четвъртък има ли кандидати за срещата? Аз предлагам да се видим, че много ни е домъчняло вече, пък и баклава имате да ядете за почерпка от нас.
Хайде в четвъртък след 17,30 в "1001 приказки". Кой ще дойде?

# 28
  • Мнения: 448
Мислех да не идвам в четвъртък,но щом ще има баклава там сме smile3521 
От сега нататък ,който отсъства от срещите,да се явява на следващата с почерпка smile3533
Светкавица,благодаря за билетите.

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 14:49 от maraia06

# 29
  • Мнения: 79
Много благодаря за билетите!!!Ще се опитаме да дойдем в четвъртък.Не искате ли да сменим клубчето?Какво ще кажете за Елитис или малкият МОЛ?Има повече играчки,пък и не се налага да викаме постоянно #Crazy newsm17

Общи условия

Активация на акаунт