Искам бебе,но се страхувам.

  • 3 402
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 027
Напълно съм съгласна с написаното от Астер.
miminca, поздравявам те за решението и ти пожелавам успех и дано скоро да се похвалиш със здраво бебе  Hug
Аз също винаги съм смятала, че ако някоя жена направи спонтанен аборт, е по-малкото зло, поради същата причина, която сте обсъдили, природата си знае работата  Peace Трябва да сме й благодарни.

# 31
  • Мнения: 2 617
Астер, много хубаво си го написала! Благодаря ти!

Преживях мисед съвсем скоро и в момента още съм във фазата на възстановяването - психически имам предвид, физически проблеми, да чукна на дърво, нямах никакви. И в главата ми още се блъскат разни въпроси и съмнения, свързани с причините за случилото се и възможните бъдещи проблеми. В този момент всеки глас на разума като твоя ми е от голяма полза. Още веднъж благодаря!   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 775
Астер, много хубаво си го написала! Благодаря ти!

Преживях мисед съвсем скоро и в момента още съм във фазата на възстановяването - психически имам предвид, физически проблеми, да чукна на дърво, нямах никакви. И в главата ми още се блъскат разни въпроси и съмнения, свързани с причините за случилото се и възможните бъдещи проблеми. В този момент всеки глас на разума като твоя ми е от голяма полза. Още веднъж благодаря!   bouquet

caritas, много съжалявам за това, което те е сполетяло Cry. Помня, че преди около два месеца се похвали в седмичната тема за  EFP. Дано се възстановиш бързо. Hug

# 33
  • Мнения: 298
caritas съжалявам,че и на теб ти се е наложило да изпиташ болката и разочарованието.Знам как те боли,но намери сили.На мен ми помогнаха много и момичетата от форума.БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА.

# 34
  • Мнения: 2 617
Стич, Миминка, благодаря ви, момичета!  Hug

Миминка, успех! Страхотно е, че си му стъпила на врата на страха! То нали това е животът - падаш, ставаш, отупваш се, превързваш раните и продължаваш напред. И мен ме е страх. Но искам бебе. И пак ще опитаме.

# 35
  • Мнения: 298
 

 Страхотно е, че си му стъпила на врата на страха! То нали това е животът - падаш, ставаш, отупваш се, превързваш раните и продължаваш напред. И мен ме е страх. Но искам бебе. И пак ще опитаме.


[/quote]
Да caritas реших и му "смачках фасона",беше ми трудно,но по-важно е че искам да гушна едно малко човече с малки и любопитни очички.
Знам,че и ти и много други ще преодолеете страха и ще пробвате пак.УСПЕХ на всички. Hug  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 796
Миминка, много се надявам скоро да ви ви видя с Прити в отчетните темички, пожелавам ви го от сърце и вярвай, че всичко ще бъде наред Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 2 270
daya9  Hug
а на теб - леко раждане и най-сладкия бебок! Praynig

# 38
  • Мнения: 298
daya 9 благодаря за пожеланието.
На теб пожелавам леко раждане и едно здраво и усмихнато бебче на финала. Hug

П.С. Поздрави на мамчетата от февруарската тема.Чета ви редовно,но ми се струва неразумно да се включвам .  bouquet за всички и леко раждане.

# 39
  • Мнения: 1 796
daya9  Hug
а на теб - леко раждане и най-сладкия бебок! Praynig
daya 9 благодаря за пожеланието.
На теб пожелавам леко раждане и едно здраво и усмихнато бебче на финала. Hug

П.С. Поздрави на мамчетата от февруарската тема.Чета ви редовно,но ми се струва неразумно да се включвам .  bouquet за всички и леко раждане.


Много ви благодаря момичета  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 219
Страхът не трябва да те ръководи,а мисълта за едно прекрасно създание,което можете двамата да сътворите WinkМога да ти пожелая успех и кураж PraynigИ аз съм преживяла аборт и знам как се чувстваш SadНикога не се забравя,но след време идва друго,на което да се радваш Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 789
Кураж и от мен. Трябва да вярваш в добрия развой на нещата.  Hug

# 42
  • Мнения: 298
Момичета затворих му вратата под носа,на страха.Надявам се другия месец да ви се похваля - стискайте ми палци.Благодаря ВИ още веднъж за подкрепата.   bouquet и  Hug за всички.

# 43
  • Мнения: 2 617
Миминка  Hug
Стискам палци, мила! Дано скоро да се похвалиш!  Peace И да повлечеш крак  Grinning

# 44
  • Мнения: 164
Напълно ви съчуствам от преживяното, защото и аз мога де се поставя на ваше място, случи се и с мен миналата година.Кураж всичко ще е ок .Дори във момента съм бременна в 8-ми месец.Премахнете страха си лошите мисли и всичко ще се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт