Нека духа, нека вее - с усмивки МАРТенчето ще ни грее!

  • 18 919
  • 282
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 172
Здравейте!

"Нахълтвам" в края на работния ден,защото Гери ми каза,че някой нещо е писал за мен,обаче друг път ще го търся,явно е назад.

Поздрави и много целувки на всички,които се сещат за нас с Ивка!
 Ние сме добре - спечелихме супер джакпота от тотото,купихме си собствена детска ясла,за да нямаме разправии с държавните, и докато детето си играе там,ние с мъжа ми отскачаме със собствения си супер мега скоростен хеликоптер до Париж и Милано - малко шопинг за душата,а в свободното си време се излежаваме на плажовете на Малибу.

# 196
  • Мнения: 2 122
ееее, егати материалиста си честно
изумяваш ме
за пореден път съжалявам мъжа ти, че те е срещнал и детето ти, че ти си я родила
който иска да ме смята за груба, безпардонна и каквато щете, ама не мисля, че това заслужаваме да търпим в темата ни

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 551
..... Ние сме добре - спечелихме супер джакпота от тотото,купихме си собствена детска ясла,за да нямаме разправии с държавните, и докато детето си играе там,ние с мъжа ми отскачаме със собствения си супер мега скоростен хеликоптер до Париж и Милано - малко шопинг за душата,а в свободното си време се излежаваме на плажовете на Малибу.
Амели, нищо лично, но някакси не ти отива на годините вече да се държиш така детински  Peace

# 198
  • Мнения: 1 986
Hi, ходихме на лекар. Оказа се, че самоназначените от мен Мукоплант и Коларгол засега помагат. Мартина съответно не се изкашля нито веднъж в кабинета, а нослето й беше абсолютно сухо. В момента нослето тече и кашля Sick
Иначе вечерта е страхотна! Много ви моля, не се карайте!
Всъщност и аз си мечтая за дажкпот и не намирам нищо лошо в това. Съществува един съвсем малък проблем, не пускам тото.

Норчето купи на Мартина много хубав чорапогащник, какъвто търсех отдавна и утре ще я водя на куклен театър с нова пола. Ще ви разкажа как се е държала в театъра, че и на мен ми е любопитно.

После ще записвам Влади на курс по математика. Тя сама изяви желание за това. Притеснявам се, дали няма да се претоварва. Може пък да стане умна като мама  Joy Joy Joy

Poohcho, и на мен ми е трудно да чистя с деца в къщи.

Целувки и прекрасна вечер, че очевидно Мартина ме ревнува от компютъра  и се опитва да ми привлече вниманието. 
P. S. Не било ревност,а маслини!

# 199
  • Мнения: 413
 Здравейте всички пак!
 Амели ,мен пък ме напуши на смях постинга ти  LaughingСтана ми драго ,че си се пресърдила Laughing
 Мини,малко остана душа  HugЧовек като е бременен така се задълбочава в нещата-гледай през едното да влиза и през другото да излиза  Peace
 Гери,не давам Габи на майка да я гледа,защото в тях не е обезопасено,а и се притеснявам,че ще се стресира повече там отколкото при нас.(не знам дали съм писала,но нашите са разделени и майка живее с гадже Laughing hahaha)и не знам Габи как ще се нагоди,макар че гаджето Mr. Green много обича Габи и я глези и угажда.
   Желая на всички лека и спокойна вечер.И се обичайте,че иначе живота е доста грозен  love001

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Момичета, моята одисея още продължава  Tired Не стига, че целия ден ми мина в домакинстване и то недовършено, ами сега и това.
Преди малко се върнахме от спешна хирургия. Слава Богу, че пак е малкия дявол  Praynig
Готвя си аз одеве и чувам, че малкия почва да реве. Викам си "пак нещо са се сдърпали с батко си" и не отреагирах. След няма и минута може би идва Мишо и ми казва: "Мамо, без да искам притиснах на Пресиян ръката", а Преси върви след него. Когато погледнах само дето не ми прималя. Двете пръстчета на дясната ръка /безименен и кутре/ посинели, а безимения в кръвоизливи! Веднага под студената вода, а после и лед. Много зверски притиснато, но което ме успокои е, че си свиваше и двете пръстчета. Все пак с майка ми и баща ми отидохме до спешното, направиха му снимка и слава Богу няма счупване.
Знам, че не е нарочно, но много се ядосах на поредното безхаберие на Михаил. Всичко го кара през просото, без да го интересува за последствията. Не му се карах, но съм му обидена. Той пък, защото знае, че е виновен и ми се вре да се гушка. Изобщо....
Добре, че има Господ да ги пази дребните  Praynig
Целувки на всички  Hug

# 201
  • Мнения: 907
VAVA, радвам се, че на Мартина й няма нищо сериозно, дано скоро се оправи съвсем.

Пухчо, напълно те разбирам какво е да си сама с двамата. Аз в момента съм сама вкъщи с Киара и Александра (не сестра ми детето, 7 месеца е по-голяма), лудницата е пълна. По принцип и майка ми е тук, но отиде на опера от 7 ч. и ще се прибере чак след 10:30. В момента пиша спокойно тук, защото двечките седят и гледат "Сървайвър" Embarassed

Оле, Доре, сега прочетох за премеждията ти! Добре, че е "малкия дявол". А по-големите деца в сравнение с малките често ни се струват много пораснали, а те все още са си дечица Hug

# 202
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Почти не можах да разпозная Ива на Амели на снимката  CrazyЕх, на никой не му е лесно, но важното е да сме здрави.   bouquet Hug

# 203
  • Мнения: 907
Ето ме пак Simple Smile Справих се учудващо добре, двете деца заспаха в едно креватче още в 9:30 Mr. Green
Ето ви и малко снимки:
Киара постоянно си нахлупва разни шапки и ходи вкъщи като малко рапърче: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=302897&pid=8773206, http://www.snimka.bg/album.php?album_id=302897&pid=8773249
Ето и още малко от апартамента (предимно на фона на Кика Wink): http://www.snimka.bg/album.php?album_id=297610&pid=8772834.
А тук, може да се каже, първата рисунка на Киара Blush - надраска стената и обяви, че била нарисувала цвете Crazy - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=297610&pid=8772980

# 204
  • Мнения: 2 122
e, не- паднах от смях с Кика, нацелувай я от нас, много много  Heart Eyes
да ти кажа, Гери, винаги съм смятала, че Кика е едно от най-будните и бързоразвиващи се деца тук /без куртоазия/

Доре, съжалявам душата, много ти се е насъбрало  Hug дано на Преси бързо да му размине, ама нали е мъж, сигурна съм че ще изтърпи всичко. Между другото все ще ти казвам, че като идвахме на последната ФМ се видяхме с Райчо и Елена, ще се сетиш нали, споделиха, че се познавате  Flutter

Ооо, Дан, моля ти се, бременността ми ни най-малко се влиея от излагацията на някой, който иска да прави сеири на форума, не съм аз човека който ще го спре  Mr. Green

Танчето Генова, много мила картинка рисуваш, чак ми се прииска вече да съм родила и да се наслаждавам на тези мили моменти и аз
е, почивка в Малибу и джакпот не са ми мечтата, но поне съм близко до пълното щастие в лицето на Ники и нашите две дъщери Heart Eyes
а новия аватар на Ива и Мони е невероятен   bouquet

# 205
  • Мнения: 907
Мини, благодаря ти за хубавите думи Hug определено е много приятно да чуеш такова нещо Blush Ех, толкова ми беше хубаво през бременността (без първите 3 месеца), дано оставащите 2-3 месеца да са напълно безпроблемни и да се насладиш на бременността, а и на Стефи. Сигурна съм, че ще намериш точния баланс между неродената мома и кака Стефи и че Стефи ще бъде добра помощница Simple Smile С нетърпение очаквам догодина Wink снимка на двете ви бутащи еднаквите колички и малката бебка. Между другото дано бебка не избърза, а се роди водолей, че козирозите са си рогатички Simple Smile
Недей да съдиш така Амели. За момента това са нейните проблеми и тя от тях се оплаква. Да са живи и здрави и дано никога нямат проблеми от друго естество. Това го пожелавам и на всички други Hug
Между другото Ивка също онзиден се прибрала от яслата с рисунка, така че чакаме и други попълнения в клуб "Млад художник" Joy
Специално се върнах няколко страници назад да видя аватара на Ива и Мони - Мини е права Wink

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Добро утро на всички  Hug
Аз тази сутрин се оцъклих в 5,27 и използвам спокойствието и тишината на си изпия кафенцето докато всички спят Simple Smile По-късно сутринта мислим да отидем до Стамболийски да видим баба и леля и ми е малко притеснено за карането до там, стискайте палци Simple Smile Рали много си е променила режима напоследък, пак не се храни кой знае колко, но пък гладна не остава, така че гледам да не му ходя в края. Когато е гладна - тогава ядем. Напоследък дори не иска да се храни сама и мама похапва с нея  Blush Притеснявах се, че не е контактна, но в последните дни направо ме изумява, все едно се отключи нещо в нея и дори като ходим по улиците и си хареса някой, спира, гледа го докато не й се усмихне и тогава и тя се усмихва и продължава за следваща жертва  Joy А миналия ден гонеше едно дете да го храни със солети, предвид че преди пищеше от децата... И изобщо всички и всичко иска да храни Simple Smile
Много се разписах, поне да почерпя кафе и по темите


bambi mama, и Рали като изкарва зъби и го кара почти само на мляко и отказва твърди храни. Напоследък дори май минава на 3 яденета  Thinking
VAVA, и на мен ми предлага пръста да й го смуча, когато й се карам Joy Детето си дава най-скъпото Simple Smile
poohcho, добре, че е бил наистина малкия дявол. А Михаил е още дете, не може да поема още по-сериозни отговорности.
Гери, много е сладка малката помощничка. Гледам, че и вие се зарибявате с рулетки  Laughing Рали като я вземе и мери всичко, като пита "Колко?" Laughing А цветето нали е на небоядисаната стена? Ние лятото задължително ще трябва да правим ремонт, че Ра вече се е заела със свалянето на тапетите  ooooh!
Амели, направо ми е жал за теб, но все повече си мисля, че ти точно тази роля искаш в живота - неразбрана, страдаща... Защо не опиташ вместо ирония да се научиш и на малко самоирония, живота е по-весел така?Ще остарееш, ще се обърнеш назад в спомените си и ще видиш само жлъч и негативизъм. Аз лично не бих искала да имам такива спомени, а ти?

Желая ви много слънце в душите ви в този очертаващ се дъждовен и мрачен ден. Направете днес поне една добрина за някой  Hug

# 207
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честит имен ден на всички празнуващи днес! Да са здрави, обичани, усмихнати, ведри, послушни и много много щастливи! newsm51 smile3525 newsm44 newsm68  love001

Много хубави снимки на Кика!
И аз станах рано, въпреки ,че е събота, че съм уморена и т.н. , но това ми е единственото лично време само за мен и го използвам да го споделя с вас  Hug

# 208
  • Мнения: 251
 Здравейте, момичета.
 Мале, Пухчо, добре,че сте се разминали само с това.
 Мини, супер е с двете мъничета, ще видиш съвсем скоро, ама то защото съм добра и разказвам само смешните моменти и си премълчавам моментите, когато заплачат и двамата едновременно или се събудят едновременно, или са гладни едновременно, или пък случайно на мама й се доходи до тоалетна, когато те не спят Mr. Green Понякога на татко Барба ставам, но за нищо не съжалявам, защото макар и да ни е малко трудно сега точно затова сме си мечтали.
 МианаНиа, аз съм разказвала за библиотеката. Тук е много развита библиотечната дейност, истинско удоволствие е да посетиш библиотека. Организират се безплатни часове за различните възрастови групи, в които библиотекарка чете приказки и пее песнички на децата. Нашата група е за 2-годишни и по-малки. Петърчо е най-малкия там. Grinning Много е приятно, жалко само, че се чете на английски, но това е напълно естествено.
 Това е от нас. Утре планираме да отидем до една обсерватория, която се намира в един голям парк. Сега отивам да гледам снимките на Кика и рисунките й.

# 209
  • Мнения: 164
Добро утро от мен!
Първо искам да ви поканя на вируално кафе и почерпка по случай последния ми рожден ден, започващ с 2 Sunglasses:
За малко по -късно ви предлагам и това:

Ние се позагубихме, но ви чета. Нещо не смогвам да пиша обаче.
Днес съм в много добро настроение, защото освен празника май вече оздравявам. С вирусна ангина съм от сряда  Sick Днес обаче имам тонус, явно съм преборила вирусите без АБ. Ще бъда още по - щастлива, ако и Вики не се зарази от мен.
Това е около нас. Не е много интересно, но пък да сме здрави е не малко щастие Grinning

Общи условия

Активация на акаунт