Самоубийството ни

  • 2 867
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
опитай първо с малка доза антидепресанти- може да се откажеш.
 Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 4 892
Публично сепуко. Това би ти отивало най-много.

Не сепуко, а публично секуро би било по-добро! Очевидно органът не му служи по предназначение и му остава прекалено много време. Излишно.

тони сопрано, що не си намерите хоби? Гоблени? Или нещо друго.

# 17
  • Мнения: 2 212
Стреснах се сега, да взема да си редактирам горния пост ли... Rolling Eyes /имам предвид, че може да чете някое заблудено дете/

# 18
  • Мнения: 4 892
Стреснах се сега, да взема да си редактирам горния пост ли... Rolling Eyes /имам предвид, че може да чете някое заблудено дете/

Скоро ще редактират цялата тема, спокойно. Би трябвало. Или част...
Междувременно можете да си редактирате Вашия пост.
Оставаше само да кажете водата във ваната колко градуса трябва да бъде...
Нещо хумористична ли трябваше да бъде темата? А пък аз се взех на сериозно.

# 19
  • Мнения: 212
Обаче все пак много ме изкефи като четох Ваня Щерева какво казва за тея дето си режат вените напречно - това е за аматьори, ако искате истински ефект, вените се режат надлъжно. Та така, никога не е лошо да научиш нещо ново и полезно.  Mr. Green

Идеята за надлъжно рязане на вените не е лоша на теория, но на практика е трудно осъществима. Вените не вървят като права линия и е трудно да се реше надлъжно защото много криволичат и освен това влизат навътре в месото и е трудно да проследиш вената по цялата й дължина.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Борисе, рекох, че си се самоубил и влизаш да го обявиш, а ти даде баси и техническите подробности - щех да си повърна трюфелите...

# 21
  • Мнения: 212
Борисе, рекох, че си се самоубил и влизаш да го обявиш, а ти даде баси и техническите подробности - щех да си повърна трюфелите...

Техническите подробности са важни. Хората които ги пренебрегват обикновенно не успяват да сложат успешно край на живота си. Скоро един комшия от съседен блок решил да се беси на полюлея в хола си обаче не предвидил че жиците на много тънки и така е не можал да се обеси защото полюлея не издържал на тежестта му. До оня ден се разкарваше из квартала с червен белег от примката около врата си...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Виж сега, ако искаш - действай и не ни мъчи. Журналистите ще те възпеят и ние ще разберем всеки детайл... Има такава журналистика! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 17 546
Не.
Не съм в процес, но ти може би си в цикъл?
Няма начин да ти напиша инструкция "Методи за самоубийство, видове предсмъртни писма и отзвук сред населението. Две секунди слава в края на новините. Или как да стигнем със сигурност до ада?"

# 24
  • Мнения: 212
Виж сега, ако искаш - действай и не ни мъчи. Журналистите ще те възпеят и ние ще разберем всеки детайл... Има такава журналистика! Mr. Green

В предсмъртното си писмо ще напиша че ти си ме подтикнала да се самоубия.
Могат да те съдят за склоняване към самоубийство.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099
Виж сега, ако искаш - действай и не ни мъчи. Журналистите ще те възпеят и ние ще разберем всеки детайл... Има такава журналистика! Mr. Green

В предсмъртното си писмо ще напиша че ти си ме подтикнала да се самоубия.
Могат да те съдят за склоняване към самоубийство.

Добре. Ще ти уредя място на първия ред в казана.

# 26
  • Мнения: 212
Виж сега, ако искаш - действай и не ни мъчи. Журналистите ще те възпеят и ние ще разберем всеки детайл... Има такава журналистика! Mr. Green

В предсмъртното си писмо ще напиша че ти си ме подтикнала да се самоубия.
Могат да те съдят за склоняване към самоубийство.

Добре. Ще ти уредя място на първия ред в казана.

ОК. Разбрахме се  Peace Да не оспамваме темата повече предлагам.

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
баси темата...
Сопрано, вчерашната за фирмените партита беше по-готина  Tired

# 28
  • Мнения: 274
Ако някога реша да го направя, единственото сигурно нещо е, че няма да е от позицията на "мъжка секретарка" и Бареката няма да разследва причините за деянието 2 седмици след него. Т.е. има 2 сигурни неща.

Освен това, на погребението ми искам да звучи готина музика, а не рева на разни баби. И да има много бира.

И последно, не искам да съм суисайдъл фейлиър, както пее Сайко Майко.

И най-последно - не искам тема за това в бг-мамма.

# 29
Kакви самоубийства?  Я  си живейте живота -дар от бога .
Самоубийството не е решение ,а бягство от проблемите на живота . Слабите бягат от проблемите, силните се борят с тях. А живота е една непрестанна борба...със всичко. И е пълен не само с трудни моменти,а и с радостни,които бихме пропуснали,ако се самоубием.
  P.S . Има много смешни постове над моя,направо убийствено смешни. Laughing



Общи условия

Активация на акаунт