Бременност и дискотека?!

  • 12 666
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Не съм ходила на дискотека с корема. Като се замисля и не съм виждала бременни жени в дискотеките. Все си мисля, че може да се устиска 9 месеца и да се избегнат дима, бутащите се, подпийнали тийнове и зверския бас. По кръчми, гости, ресторанти, на сватба- да, ходила съм, но на дискотека   Thinking това е последното място, на което си се представям бременна.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Не си падам по дискотеките и не съм посещавала такива по време на бременността. По заведения и гости ходих без проблем.

# 17
  • Мнения: 2 100
Отдавна не ме влекат дискотеките, но излизахме насам натам, но до 7ми-8ми месец най-късно, тъй като имах контракции, пък и беше голяма жега  ooooh!

# 18
  • Мнения: 544
Не съм ходила на дискотека, и без това не обичам Naughty. На ресторанти обаче -  smile3508 smile3508

И аз така.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 013
Аз пък като си ходех по дискотеки и кръчми бременна и с пупата вси4ки ме гледаха така  Shocked #Crazy

# 20
  • Мнения: 1 586
И аз не съм фен на дискотеките... ooooh! но иначе с приятели и на ресторантчета излизахме... Wink

# 21
  • Мнения: 1 367
От години не съм фен на дискотеките.Най-много след парти с колеги да съм ходила няколко пъти,и то преди да забременея.Не мисля,че щях да се чувствам комфортно в пушилката и адския шум.Иначе по гости,на заведение-с удоволствие!Но щом си се чувствала добре,проблем няма,независимо кой как те гледа.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Бях спряла преди да забременея общо взето... на дискотеки (и клубове) май съм ходила само "сама".

# 23
  • София
  • Мнения: 3 064
Никога не съм си падала, но ако обичах, сигурно щях да ходя. След като се роди бебето става по-сложно...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 524
Ох, на мен пък ми липсваха,   Crossing Arms но заради силния шум, блъсканицата, цигарения дим и подпийнали младежи не стъпих нито веднъж.  Outta Joint По кръчми се скъсах да ходя, че как се готви с корем????  Mr. Green Мале, като се реша на второ тази тактика май няма да сработи или малката и тя ще яде по ресторантите....

# 25
  • София
  • Мнения: 39 771
По дискотеки не съм ходила, нито с 1вата, нито с втората бременност. Не бих казала, че ми липсват. (В скоро време ще ходя пак де, с Дияна Simple Smile) По клубове ходехме, кръчми, купони и т.н.
С 2рата бременност малко се ограничихме относно клубове и т.н. Тежка бременност карах.

# 26
  • Разград
  • Мнения: 518
По дискотеки не  съм ходила, но с приятели редовно сме се събирали в къщи на домашно. Карах тежка бременност и почти на легло.

# 27
  • Мнения: 512
И аз не съм фен на дискотеките... ooooh! но иначе с приятели и на ресторантчета излизахме... Wink

И аз.  Peace

# 28
  • Мнения: 645
Вече не съм фен на дискотеките  Grinning,но иначе с приятели се събираме

# 29
  • Мнения: 264
Не обичам дискотеките и не съм ходила, докато съм била бременна, но редовно ходехме по кръчми, по гости  на приятели и в къщи сме се събирали.

Общи условия

Активация на акаунт