Ползвали ли сте WELEDA-масло за перинеум???

  • 40 218
  • 187
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Чувала съм го, но не съм го употребявала. Следващият път Mr. Green

# 16
  • Мнения: 274
Не бях чувала до сега за него Embarassed

# 17
  • Мнения: 3 314
Не бях чувала до сега за него Embarassed
  и аз  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 308
Моя приятелка ползва това масло. Роди този вторник с минимални разкъсвания, които в сравнение с шев и кройката от първото й раждане са си направо нищо. Даже докторката й останала учудена от ефекта и обещала да го препоръчва и на другите си пациентки. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 524
Ей, голяма душичка си, променила си заглавието.
Защо не са всички като теб.

Ако това чудо помага поне две туби ще измажа при следващата си бременност, че шевът и кройката при мен бяха просто  Sick

# 20
  • BG
  • Мнения: 1 900
За първи шът го чувам,дано има ефект.

# 21
  • Мнения: 1 554
не съм о ползвала,раждах секцио Peace

# 22
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ползвам подобно (същата комбинация масла, само не се казва Веледа), в Германия акушерки го препоръчват за подготовка. Казват, че наистина помага Peace!

# 23
  • Мнения: 101
Ще следя темата  Peace Наближавам 34та седмица и отдавна съм замислила да си го купя!

Ползвам други продукти на Weleda и съм страшно доволна. Имат и бебешка серия, която живот и здраве мисля да позлвам също Party

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 953
За първи път чувам  Embarassed

# 25
  • Мнения: 95
Здравейте! Аз ползвам в момента Веледа за мазане през бременността..но моят лекар ми препоръча и това масло за перинеума от 33г.с..дано да има ефект.много съм доволна от малкото на Веледа.

# 26
  • Мнения: 362
Маслото на Weleda не съм ползвала,но предполагам,че е добро.Ползвам преварено зехтинче с тази цел-посъветваха ни на курса за бременни.Надявам се да свърши работа Laughing

# 27
  • Мнения: 2 013
Ще следя темата  Peace Наближавам 34та седмица и отдавна съм замислила да си го купя!

Ползвам други продукти на Weleda и съм страшно доволна. Имат и бебешка серия, която живот и здраве мисля да позлвам също Party

И на мен ми препоръчаха бебешката серия на веледа,обясниха ми че била с изключително добра поносимост от малките чове4ета  newsm30

# 28
  • Мнения: 233
Привет Wink Аз съм голям фен на Веледа-та. Общо взето само тези продукти ползвах през бременността, а сега за бебето също. Натурални са и са много добри!  Peace В Швейцария са много популярни и всички лекари ги препоръчват.

Сега по темата. Аз ползвах въпросното масло на Веледа за масаж на перинеума. Започнах някъде 6 седмици преди да родя. Изключително много съм доволна, защото родих доста голямо за мен бебе с почти никакви разкъсвания и без епизотомия. Правех масажа доста усърдно, защото много ме беше страх да не ме срежат по време на раждането. Дори акушерките забелязаха, че ми е много разтеглив перинеума. Аз им казах, че съм правила масаж и повече не им беше нужно да знаят Wink Така ,че при всички случаи си струва да се "потруди" човек с въпросния масаж!!
Ако искате, мога да ви пусна описание на масажа - как точно се прави. Преведох го от немските брошурки.  Blush

# 29
  • Мнения: 101
Ако искате, мога да ви пусна описание на масажа - как точно се прави. Преведох го от немските брошурки.  Blush

Да, пусни го ако можеш Peace Благодаря ти предварително Hug

Общи условия

Активация на акаунт