какво масажно олио взехте за вашето бебе?

  • 3 278
  • 6
  •   1
Отговори
  • в белята
  • Мнения: 536
От списъка за Неонатологията в Университетска педиатрия трябва да се вземе масажно олио,но незнам какво  е най-доброто за недоносени деца.Вие какво сте взели? Чудех се между Веледа или Мустела. newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 50
Здравей, на нас ни препоръчаха от неонатологията A-DERMA около 40лв. е, а сега е с Бебешко олио Chicco.И двете са хубави.Успех  Hug

Последна редакция: нд, 11 апр 2010, 22:35 от rosi_momchil

# 2
  • в белята
  • Мнения: 536
Много благодаря за отговора.Мислех  че ADerma нямат масажно олио и затова не съм замисляла за тази марка, иначе дъщера ми я къпя с душ гел на тази марка и съм доволна.Значи остава да го намеря , синята серия е нали?

# 3
  • Мнения: 50
То е лосион, но кожата на бебето остава овлажнена и мека за много по дълго и от олито.Серията е зелена
http://www.framar.bg/а-дерма-екзомега-крем-400-мл.-pid30014355.html
 , аз съм страшно доволна.Имат олио за къпане, но незнам дали става за бебета.Ох, дано не те обърквам.

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 10:46 от rosi_momchil

# 4
  • София
  • Мнения: 39 717
Аз нямах списък и олио не съм купувала.
В началото мажех Александър с Мустела. Тази зима му купих олио на Бюбхен. Леко и мазно олио. Кожата му става мека и хубава.
А-Дерма е добра медицинска козметика.

# 5
  • София
  • Мнения: 941
Ние носехме на Бюбхен. И вкъщи го ползваме. Доволна съм от него. А от Мустелата (гела за баня) се изприщихме  Sad. Явно за всяко дете си е индивидуално.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 717
Всъщност аз го къпех с Мустела. (В предния пост съм се объркала) За мазане след баня използвах мляко на Клоран.
Едва тази зима му купих олио на Бюбхен.

Общи условия

Активация на акаунт