Възмутена съм от тези цени.............

  • 39 078
  • 292
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 213
Аз пък чак толкова не се възмущавам.
Харесах си яке от сайта на Мис Сиксти, има си и цена, отивам в магазина им в Бургас, същата цена, същото яке, че и размери имаше.
Е, че има разни дрехи на много високи цени, пък те са боклуци, ясно, но явно има и кой да ги купува, инче защо е така. Thinking

# 121
  • Мнения: 13 512
За всички Вас един сайт: www.yoox.comРазгледайте го!
тук няма тазгодишни колекции. Това е аутлет

# 122
  • Мнения: 130
От всичко прочетено разбрах, че за една голяма част от българските жени не е никакъв проблем да влязат в най-луксозния магазин ан скъпарска марка, в никакъв случай разпродажба, аутлет или оказион, да извадят една пачка пари и да си купят палто от поне 1500 лв от най-актуалната колекция. Нещо, което в чужбина много рядко съм виждала. Е, значи стандарта ни е супер висок. Това само трябва да ни радва.

# 123
  • Мнения: 49
Възмутена съм! Ужасно съм възмутена  #Cussing out Прерових целия си гардероб и не открих нищо, абсолютно нищо в него, което да е поне 1000 лв.! Боже, в кой свят живея  Shocked

# 124
  • Мнения: 4 435
Аз от всичко прочето разбрах,че повечето изобщо не разбират за каква е темата.


От всичко прочетено разбрах, че за една голяма част от българските жени не е никакъв проблем да влязат в най-луксозния магазин ан скъпарска марка, в никакъв случай разпродажба, аутлет или оказион, да извадят една пачка пари и да си купят палто от поне 1500 лв от най-актуалната колекция. Нещо, което в чужбина много рядко съм виждала. Е, значи стандарта ни е супер висок. Това само трябва да ни радва.

Не видях някой да се е хвалил и да е казвал какво има.Има много жени в темата,които могат да си позволят и за повече от 1500лв палто.Нито една не се изтъкна.А щом може,евала,постигнала го е по някакъв начин.Темата нхе беше за това,кой какво може и какво има,а за сравнение на цени.И конкретно тръгна от Макс Мара съответно не може да сравнявате с теранова,или някоя фирма,без име.Макс Мара било в Пловдив,или в Милано е на една и съща цена.Това  е.

# 125
  • Мнения: 637
Гледайте сега "БТВ-документите" да видите къде и кой ви шие марковите дрешки и на цената на какво:sick: Sad
На мен ми се прииска да си изгоря гардероба.

# 126
  • София
  • Мнения: 3 896
За всички Вас един сайт: www.yoox.comРазгледайте го!
тук няма тазгодишни колекции. Това е аутлет

Да, и въпреки това цените в този сайт не са никак скромни.

Гледайте сега "БТВ-документите" да видите къде и кой ви шие марковите дрешки и на цената на какво:sick: Sad
На мен ми се прииска да си изгоря гардероба.


В началото на репортажа уточниха, че изтъкнатите, бутикови дизайнерски марки не могат да си позволят да произвеждат никъде другаде, освен в Европа. Но и че нуждите на масовия потребител могат да бъдат задоволени само с помощта на евтината работна ръка. Иначе цената на дрехата вече няма да е толкова ниска. И тогава пак ще настъпи всеобщо възмущение.

# 127
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222


Приятелката ти едва ли ти е казала,че те води в магазин на Роберто Ботичели,нали?

Разбирасе 4е не ми е казала 4е 6те ме води в магазина на роберто боти4ели , просто иска6е да ми покаже бутика на "световно известната марка " боти4ели....
От всичко прочетено разбрах, че за една голяма част от българските жени не е никакъв проблем да влязат в най-луксозния магазин ан скъпарска марка, в никакъв случай разпродажба, аутлет или оказион, да извадят една пачка пари и да си купят палто от поне 1500 лв от най-актуалната колекция. Нещо, което в чужбина много рядко съм виждала. Е, значи стандарта ни е супер висок. Това само трябва да ни радва.
4е то палто от актуална  дизайнерска колекция за 750 евро направо  не е за изпускане  Mr. Green
не мисля 4е в Атина(като и във всяка една европейска столица) няма хора които имат  висок стандарт и се обли4ат от бутици...

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 17:41 от sl

# 128
  • Мнения: 4 435


Приятелката ти едва ли ти е казала,че те води в магазин на Роберто Ботичели,нали?

Разбирасе 4е не ми е казала 4е 6те ме води в магазина на роберто боти4ели , просто иска6е да ми покаже бутика на "световно известната марка " боти4ели....

Е,това че мисли Ботичели за световна марка си е неин проблем.Не знам какво се очаква от мазазин в който ботушите са от 50 до 170лв,а чанти над 60 няма.Просто тя не е запозната.

# 129
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222


Приятелката ти едва ли ти е казала,че те води в магазин на Роберто Ботичели,нали?

Разбирасе 4е не ми е казала 4е 6те ме води в магазина на роберто боти4ели , просто иска6е да ми покаже бутика на "световно известната марка " боти4ели....

Е,това че мисли Ботичели за световна марка си е неин проблем.Не знам какво се очаква от мазазин в който ботушите са от 50 до 170лв,а чанти над 60 няма.Просто тя не е запозната.
То4но  Peace

# 130
  • Мнения: 654
Все едно ми говориш за Витошка- същата работа

# 131
  • Мнения: 1 095
Както всичко тук, така и цените на дрехите по магазините не се основават на чисто пазарни принципи, а на емоционални такива. Така че не виждам връзка с коментарите за заплати. Ако всичко, което си купувахме беше благодарение на възнагражденията, които сме получили (тези, за които са платени данъци имам предвид), то нямаше да има толкова луксозни коли, яхти и телефони. Въпрос на индивидуални принципи и ценности. Всеки има право на избор какво да потребява. Някои гледат марката, други цената.
И за да не филосфствам само да дам един пример аз как постъпвам: Имам десетина кашмирени пуловера от Англия, които са доста скъпи, но гледам на тях като на по-дълготрайна придобивка, отколкото например скъпия телефон, който няма да бъде актуален след 2 години. И следователно нямам такъв. Peace
Но за палта мога смело да похваля "Батибалено". За мен те са с много добро качество, а и по намаления има добри цени  Hug

# 132
  • Мнения: 2 161
Гледайте сега "БТВ-документите" да видите къде и кой ви шие марковите дрешки и на цената на какво:sick: Sad
На мен ми се прииска да си изгоря гардероба.

И защо?Сякаш досега не знаехме кой и къде шие.А БТВ откриха топлата вода.
ПП Аз не знам освен спортни дрехи,други известни марки да се шият в тези държави.

# 133
  • Мнения: 619
За конкретни марки немога да говоря!
Но направо се уужасявам от надецнките по магазините!
поне 50% ПОНЕ!!!
Едно палто видяно в магазин ,където надценките са минимални на една цена!
В магазин на центъра 150% по цената от първия магазин!
А и още по голяма наглост беше , че имаше и намаление с 10%  ooooh!

# 134
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Отдавна спрях да пазарувам в Бг.  Tired Отучих и половинката. Нито има разнообразие на стоките, нито са качествени, а цените пък за сметка на това са надути безбожно.
На детето пък каквото и да било (дрешки, бельо, обувки) от Бг не съм купувала минимум от година и половина.

Общи условия

Активация на акаунт