nextdirect.com

  • 57 643
  • 739
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Сайтът на NEXT, който доставя до БГ. Цената на доставката е 5 евро, пратките пристигат в пощата.
Цените на артикулите са в евро и има разлика със сайта на марката в Англия.
Не всички артикули,които се продават в английския вариант на сайта се доставят от сайта, доставящ до България.
В този  сайт няма сезонни намаления.
Линк към сайта:
http://www.nextdirect.com/bg/en?utm_source=Google&utm_medium … ch=sem%20mpch=sem

В момента има безплатна доставка без да е указано на сайта до кога ще я има тази промоция. За да се възползвате няма значение стойността на поръчката и не е нужно да въвеждате код.

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 01:21 от steli-ssd

# 1
  • София
  • Мнения: 44 120
а някой разбра ли до кога ще е безлатна доставката?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Не намерих инфо за дата до която важи безплатната доставка.
Ако искате да сложа още нещо като информация можете да давате идеи и предложения.
Пуснах нова тема, защото старата можеше всеки момент да я заключат. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 335
Скоро първия постинг няма да може да се редактира и новите членове на темата ще остават с впечатление, че безплатната доставка е перманентна Simple Smile

Btw аз за пореден път не уцелих номера обувки и пуснах в Продавалника чисто нови http://www.next.co.uk/x48818s3

Как пък един път не уцелих значи! Сигурно купувам / продавам 5ти чифт обувки вече, без да броя онези, които реших да запазя за по-късно ooooh!

Сега обмислям да се пробвам ли за последно с един номер по-малки от http://www.next.co.uk/g472562s9#809623g47
Но май ще се пробвам само ако някой ме приюти в поръчката си... иначе съм пас вече, аман! Tired

Последна редакция: чт, 13 окт 2011, 22:51 от Stelfy

# 4
  • Мнения: 1 053
Е крайно време беше  Laughing  Laughing
steli-ssd    bouquet

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Еееее супер.По добро начало за новата тема няма ха дано ни върви на нон-стоп БД.
steli-ssd  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 424
steli-ssd   bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз съм записала,че в момента има БД, но мога да добавя и още пояснения! Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 974
Момичета, да ви попитам дъщеря ми носи 33 номер виждам че това отговаря на 2-ка, но при доста от ботушите няма такъв размер, защо?
И още един въпрос за колко време пристигат доставките? А също и относно размерите по височина ли да се оривнтирам или по години, защото дъщеря ми е висока 135см., пък е на 6г. дали дрехите за 135см., няма да са и големи?

# 9
  • София
  • Мнения: 44 120
защото има отделно секция за малки момчета/момичета и за по-големи... когато дадеш просто буутс от  менюто обувки ти ги дава всичките на куп....но общо взето за това някои са само малки номера, други само по-големи. малко смотано го обясних
http://www.nextdirect.com/bg/en/shopping/girls/shoes тук може да ги разгледаш, само за големите, където ще има вашите номера.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 974
Благодаря за бързия отговор:)

# 11
  • Мнения: 686
Благодарности за новата тема!   bouquet

Момичета, а как изчислявате дали ще ви дойде по-евтино да пазарувате от директа или чрез посредник от английския сайт? Или по-точно как се изчислява комисионната на посредника, при положение, че повечето, доколкото знам, взимат на тегло (друг е въпросът как се мерят нещата... аз до този момент нямам отговор на последния).

# 12
  • София
  • Мнения: 1 335
На тегло се изчислява транспорта до БГ. Комисионът е фиксиран процент от общата сума.
На Гив например е 9%. Освен това калкулират паунда по 2.4лв. Доставката до БГ е 1 паунд на кг, но не по-малко от 3 паунда.
Останалото са прости сметки и сравнения между цените на двата сайта Simple Smile
Или респективно сравнения между цените на посредниците Simple Smile За тях има отделна тема в същия подфорум Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 39
Аз съм записала,че в момента има БД, но мога да добавя и още пояснения! Peace

Какво имаш предвид, би ли споделила какво знаеш? Grinning

# 14
  • Мнения: 2 652
Последната ми поръчка от вторник дойде днес с DHL - точно 3 дни. Бях поръчала един от костюмите за Haloween - да знаете, че са умалени.

Общи условия

Активация на акаунт