Възмутена съм от тези цени.............

  • 39 032
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
колко може да хвръкне една цена само, защото някой бил казал, че това е СТРАХОТНА марка.
явно има и такъв момент.... като 4ета из темите разни суперлативи за Бенетон, манго, и дори Н&М, направо се 4удя дали става въпрос за съ6тите , които се продават  тук

# 31
  • Мнения: 130
Цените на Маркс и Спенсър в магазина им в София са като на бутиков магазин. Какво да говорим повече.

# 32
  • Мнения: 4 435
Виждам нещо в темата,което виждам и в околните.Те не правят разлика в класовете на бутиците.Еми не става да сравняваш Макс Мара с Манго примерно.Сори,ама Макс Мара е наистина марка,докато Манго е направено за средностатистическият човек,нищо луксозно.Мекс,h&M,Benetton,Fox,Zara,Bershka и т.н. също.

# 33
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Виждам нещо в темата,което виждам и в околните.Те не правят разлика в класовете на бутиците.Еми не става да сравняваш Макс Мара с Манго примерно.Сори,ама Макс Мара е наистина марка,докато Манго е направено за средностатистическият човек,нищо луксозно.Мекс,h&M,Benetton,Fox,Zara,Bershka и т.н. също.
оределено нямат ни6то, ама ни6то об6то.......
изброените марки са си най обикновена конфекция...

# 34
  • Мнения: 130
Да, така е. Това беше само пример, че дори евтините марки в България се продават скъпо, а какво остава за скъпите. Само се чудя, как в България толкова много хора могат да дадат една заплата за палто (например) та дори и да гладуват после, ама да се похвалят. В чужбина обикновените хора (е, сигурно във форума влизат и супер-богати майки, извинявам се на тях) просто не си купуват такива марки. Аз имам голяма слабост към Ралф Лорън, например, и имам няколко неща от разпродажби и от и-бей, но въпреки че съм с много добри доходи едва ли ще вляза в магазина му да си купя нещо на редовна цена. А пък в съседната тема една форумка ни честити стъпването на Chloe на бг пазара. Е, да ни е честито. На някой, които могат да си го позволят, де

# 35
  • Мнения: 4 435
Виждам нещо в темата,което виждам и в околните.Те не правят разлика в класовете на бутиците.Еми не става да сравняваш Макс Мара с Манго примерно.Сори,ама Макс Мара е наистина марка,докато Манго е направено за средностатистическият човек,нищо луксозно.Мекс,h&M,Benetton,Fox,Zara,Bershka и т.н. също.
оределено нямат ни6то, ама ни6то об6то.......
изброените марки са си най обикновена конфекция...

Точно.И хората не правят разлика обаче.И сигурно им е странно как Версаче чанта примерно е 5000лв.Ми това е Версаче,не Теранова.И Версаче е лукс,не конфекция.
А знаеш ли и на какво се натъквам последно време. Моя прителка си купува някакви роклички уж Версаче,и като ми каже- 130лв,ама защото е на намаление. ooooh! Как ли не се опитвах да й обясня,че това е имитация.Че Версаче дори и потник на намаление не струва толкова. ooooh!Вярват хората,и ми сравняват,защо да не можело,като примерно на Сисли си взела тя,намалена за 100кинта. ooooh!

# 36
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
[. Моя прителка си купува някакви роклички уж Версаче,и като ми каже- 130лв,ама защото е на намаление. ooooh! Как ли не се опитвах да й обясня,че това е имитация.Че Версаче дори и потник на намаление не струва толкова. ooooh!Вярват хората,и ми сравняват,защо да не можело,като примерно на Сисли си взела тя,намалена за 100кинта. ooooh!
Дори и да е модел отпреди 50 години пак не може да струва толкова....
а за Сисли много здраво се е оръсила....., Тук обикновено са залепени за магзините на бенетон  и съ6то спадат към конфекцията,  по време на сезонните намаления цените са горе долу еднакви(9  евро за ризи, и панталони, съ6то и дънки....)

# 37
  • Мнения: 22 473
Абе я вървете си купете с майчинство 220лв нещо от Макс Мара. Те за едно най-обикновено палто БГ производство едва стигат, та какво да говорим за нещо различно.
А що се отнася до това, че тук цените са по-високи, да съгласна съм, че на много неща и стоки цените са по-високи от тези в други европейски държави. На световноизвестни марки са подобни и въпреки всичко тук е по-скъпо.

# 38
  • Мнения: 4 435
[. Моя прителка си купува някакви роклички уж Версаче,и като ми каже- 130лв,ама защото е на намаление. ooooh! Как ли не се опитвах да й обясня,че това е имитация.Че Версаче дори и потник на намаление не струва толкова. ooooh!Вярват хората,и ми сравняват,защо да не можело,като примерно на Сисли си взела тя,намалена за 100кинта. ooooh!
Дори и да е модел отпреди 50 години пак не може да струва толкова....
а за Сисли много здраво се е оръсила....., Тук обикновено са залепени за магзините на бенетон  и съ6то спадат към конфекцията,  по време на сезонните намаления цените са горе долу еднакви(9  евро за ризи, и панталони, съ6то и дънки....)

Абсолютно права си.Ето че тя вярва,че това наистина е Версаче,казва го наляво и надясно,аз се срамувам  Mr. Green,и ги сравнява със Сисли. Crazy ooooh! Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 1 509
Големите дизайнерски магазини са ясни, там си е скъпо не само за българи,но и за чужденци.Лятото бях в Барселона и там има, както скъпи молове, така и за средностатистическите граждани.Последните бяха пълни с народ.Разликата е, че Bershca,Desegual,Springfield и прочие марки от този клас, са с по-ниски цени от нашите и то на нови колекции.Там тези марки са все едно нашите Fox и Kenvelo, а тук се имат за нещо по-качествено.
Харесала съм си едно зимно яке в Том Тейлър, а като го гледах в интернет се оказа, че германците си го купуват с 30 лв по-евтино.За това става въпрос!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 825
Много странно аз не съм намирала разлика в цените в БГ и във Виена, само по намаленията има де.
Купих си блуза от магазина на Армани в Сф и същата беше на същата цена във Виена.
Мъжкият Boss също не съм намирала разлика в цените, това което купих в Германия и тука беше на същата цена.

 Naughty Мила,уикенда бях в Parndorf (предполагам,че знаеш центъра,след като споменаваш цените в Австрийско?!). Наистина намаленията им са предимно по големите празници (Коледа,Великден...), но цените им и в настоящия момент са с пъти по-ниски от тези в нашите магазини. За сравнение - взех си рокля на MEXX за 4.95 euro. Къде в БГ (дори и от намаление) ще успееш да намериш подобна находка??? Това-по повод Виена. А за цените в USA (4 чифта обувки за 160 долара)...има мн да си пиша.И друго! Колекциите, които тук се водят едва ли не "най-новите", в чужбина отдавна са се отървали от тях по разпродажби.

Подкрепям  Peace

И аз.

# 41
# 42
  • Мнения: 173
Обаче в Пловдив нямаме Max Mara, не знам къде си го гледала това палтенце...
Max Mara има на главната ,между магазин Грация и Бенетон,ако не греша.На линията на Бонжур!

# 43
  • Мнения: 156
Там има един магазин, на който отгоре пише Giss или нещо подобно; имах предвид, че няма официален магазин на марката, а това, че в някакъв нефирмен магазин предлагат нещо на Max Mara и то за 1500 лева, значи че не им е чиста работата - аз от това по - скоро бих се възмутила

# 44
  • Мнения: 173
И аз не мога да разбера възмущението,или пък желанието на някой с 1000лв заплата да е с палтенце на Макс Мара. Tired
Не мога да разбера и възмущението към дрехи шити на ишлеме.Нали някой не си мисли,че като си купи дреха на Версаче,Донатела лично е седнала да я шие. Tired Важното е материалите,че им се дават от фирмата,а това къде се шие,няма никакво значение,просто търсят евтина работа ръка.

За дрехите че в чужбина били по-евтини,не с6ъм съгласна. Naughty Споделям мнението на Мирела.Разликите са в неща от стари колекции,и намаления.Приятелят ми ми донесе яке от Виена,еми сори,ама цената е много висока и съвпадаща с тукашните скъпи якенца,дори и по-височка.На намаленията и тука може да си вземете потник на Манго за 5лв,или дънки за 30лв,недейте така да я давате тая чужбина за пример.От най-големият мол в Европа в Истнабул,имам чанта,на Найн Уест,която е 180евро,между другото тук във Варненският,беше по-малко. Wink
Лятото бях в Италия и искам да ти кажа,че си купих уникална кожена чанта за 100евро.Ако вляза в софийския мол,няма да ми стигнат 300 лв....Съгласна съм,че има стока и стока....,но съм съглкасна да дам 1600 евро за рокля на Версаче,но не и половината сума за "палтенце" на МАкс Мара..............

Общи условия

Активация на акаунт