Възмутена съм от тези цени.............

  • 38 999
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Много странно аз не съм намирала разлика в цените в БГ и във Виена, само по намаленията има де.
Купих си блуза от магазина на Армани в Сф и същата беше на същата цена във Виена.
Мъжкият Boss също не съм намирала разлика в цените, това което купих в Германия и тука беше на същата цена.

 Naughty Мила,уикенда бях в Parndorf (предполагам,че знаеш центъра,след като споменаваш цените в Австрийско?!). Наистина намаленията им са предимно по големите празници (Коледа,Великден...), но цените им и в настоящия момент са с пъти по-ниски от тези в нашите магазини. За сравнение - взех си рокля на MEXX за 4.95 euro. Къде в БГ (дори и от намаление) ще успееш да намериш подобна находка??? Това-по повод Виена. А за цените в USA (4 чифта обувки за 160 долара)...има мн да си пиша.И друго! Колекциите, които тук се водят едва ли не "най-новите", в чужбина отдавна са се отървали от тях по разпродажби.

Напълно съм съгласна, имайки предвид сравнения на цени в БГ с тези в Германия, Австрия и USA.  Peace

# 16
  • Мнения: 5 647
Много странно аз не съм намирала разлика в цените в БГ и във Виена, само по намаленията има де.
Купих си блуза от магазина на Армани в Сф и същата беше на същата цена във Виена.
Мъжкият Boss също не съм намирала разлика в цените, това което купих в Германия и тука беше на същата цена.

Мои приятели италианци като идваха в БГ  останаха доста изненадани от високите цени на "марковите" магазини. Казаха, че са доста по-скъпи отколкото в Италия.
Що се отнася до Виена - скъп град си е по принцип, има много повече луксозни магазини от тук, много повече марки се продават, обслужването е на ниво. А това, че си намерила същата блуза си е жив късмет. Явно нашите са внесли нещо ново, а не от поредния аутлет.  Да не говорим, че там всяка голяма марка си има фирмен магазин, тук са малко такива и силно се съмнявам, че това, което се продава не е поредното менте с пришит етикет.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 220
Много странно аз не съм намирала разлика в цените в БГ и във Виена, само по намаленията има де.
Купих си блуза от магазина на Армани в Сф и същата беше на същата цена във Виена.
Мъжкият Boss също не съм намирала разлика в цените, това което купих в Германия и тука беше на същата цена.

 Naughty Мила,уикенда бях в Parndorf (предполагам,че знаеш центъра,след като споменаваш цените в Австрийско?!). Наистина намаленията им са предимно по големите празници (Коледа,Великден...), но цените им и в настоящия момент са с пъти по-ниски от тези в нашите магазини. За сравнение - взех си рокля на MEXX за 4.95 euro. Къде в БГ (дори и от намаление) ще успееш да намериш подобна находка??? Това-по повод Виена. А за цените в USA (4 чифта обувки за 160 долара)...има мн да си пиша.И друго! Колекциите, които тук се водят едва ли не "най-новите", в чужбина отдавна са се отървали от тях по разпродажби.

Подкрепям  Peace

# 18
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не са нормални цените Peace Не е нормално цената на "едно късо вълнено кафяво палтенце" да е в размер на една много прилична заплата.
Peace

# 19
  • Мнения: 2 414
Не са нормални цените Peace Не е нормално цената на "едно късо вълнено кафяво палтенце" да е в размер на една много прилична заплата.
Peace
Все пак марката също си казва думата.Не разбирам защо повечето се възмущават така,все пак всеки човек има различни доходи.За едни е нормално да си вземат палто за 1500 лева,за други-не.

# 20
  • Мнения: 4 435
И аз не мога да разбера възмущението,или пък желанието на някой с 1000лв заплата да е с палтенце на Макс Мара. Tired
Не мога да разбера и възмущението към дрехи шити на ишлеме.Нали някой не си мисли,че като си купи дреха на Версаче,Донатела лично е седнала да я шие. Tired Важното е материалите,че им се дават от фирмата,а това къде се шие,няма никакво значение,просто търсят евтина работа ръка.

За дрехите че в чужбина били по-евтини,не с6ъм съгласна. Naughty Споделям мнението на Мирела.Разликите са в неща от стари колекции,и намаления.Приятелят ми ми донесе яке от Виена,еми сори,ама цената е много висока и съвпадаща с тукашните скъпи якенца,дори и по-височка.На намаленията и тука може да си вземете потник на Манго за 5лв,или дънки за 30лв,недейте така да я давате тая чужбина за пример.От най-големият мол в Европа в Истнабул,имам чанта,на Найн Уест,която е 180евро,между другото тук във Варненският,беше по-малко. Wink

# 21
  • Мнения: 2 414
И аз съм съгласна,че цените на повечето марки са еднакви.Единствено в чужбина намаленията са по-големи. Peace

# 22
  • Мнения: 13
Не са нормални цените Peace Не е нормално цената на "едно късо вълнено кафяво палтенце" да е в размер на една много прилична заплата.
Peace

И кое му е ненормалното на това, едно яке на Макс Мара от фирмен магазин да струва толкова? В който и магазин на Макс Мара в чужбина да отидеш, не вярвам да има голяма разлика в цената. Ми то и аз искам да си купя палто на Макс Мара за 150 лв., вместо за 1500, ама няма такива.

# 23
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Е не се стряскайте аз си харесах едно палтенце дължина до коляното на DIZI цената му беше 2099 лв.  #Crazy

# 24
  • Мнения: 130
Аз пък имам палто на МаксМара за по-малко от 150 лв. Щом казваш, че не може , значи не може. Но аз в България никога през живота си не бих пазарувала и еле пък в моловете и лъскавите магазини, добре, че не ми се налага. А моята заплата е доста над въпросните 1500 лв, които все пак никога не бих дала за едно палто. Защото имам палто на Бърбери за мнооооооооого по-малко. Някой хора в България не знаят май как се изкарват 1500 лв щом са готови да ги дадат за едно палто пък било и от злато да е.

# 25
  • Мнения: 2 161
Аз се възмущавам от цените на детските дрехи.

# 26
  • Мнения: 3 521
И на обувките - Боти за 3 годишно дете на "Капчица" за 86 лв.
Айде стига, бе.
Влязох в пловдивския Fox Kids миналата седмица - е то бива гъзария, бива, ама едни дънки и една тениска излизат малко по-евтино от шофьорска книжка "В" категория ooooh!.

# 27
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
нямам идея как са цените в България, тук спрях да ходя по марковите магазини, откакто попитах за цената на една риза в магазина на 6анел(2500евро)....
Така 4е винаги съм се озада4авала за супер евтините маркови дрехи, купени от 4ужбуна....
4увала съм и разни безумни цени като 200 лв за дънки на бер6ка, което си е най обикновена конфекция(които в тука6ен магазин са максимум 25  а по време на намаленията в края на сезона за 9 евро) ....

# 28
  • Мнения: 156
Добре, но Max Mara е марка, позиционирана в по - висок клас от цитираните по - горе Benetton, Mexx и Fox, така че аз не виждам нищо ненормално цената на палтото да е 1500 лв. Предполагам, че още по - високо позиционирани марки предлагат и палта над 2000 лв, за някои хора това си е повече от нормално и приемливо. Все пак да не забравяме, че в България много често се гледа на облеклото като символ на определен социален статус.

Но по въпроса с по - масовите марки съм съгласна, че цените им в България често пъти са в пъти по - високи от чужбинските.

# 29
  • Мнения: 743
И аз съм в отборът на възмутените, но ми става ясно, че на никой не му пука. Колкото и да роптаем, цените не падат. Докато течеше последното намаление в MNG си купих една блузка за 14 лв. След приключване на разпродажбата ми направи впечатление същата блузка, но с цена от 45 лв. Наскоро прочетох в една от темите една дама си купила чанта за 1500 лв. и се хвалеше колко на далавера я била взела /не помня марката/. В Полша бях миналата година - MEXX се водят обикновени магазини. Учудващо е какви са цените им в България. Потресена съм от това колко може да хвръкне една цена само, защото някой бил казал, че това е СТРАХОТНА марка.

Общи условия

Активация на акаунт