Хей, АПРИЛче, я се усмихни и пъстрата пролет посрещни!

  • 14 687
  • 314
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 309
Да попитам - че за пръв път вече и Дани ще участва като дете, не като бебе Simple Smile - освен 2 'такси' трябва да нося и 2 подаръка, нали? В смисъл, че и малките ще участват в размяната, нали?

# 61
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, Ванче, разбира се Hug

Аз не знам дали ще доведа Ирка, в смисъл ако не я пуснат да си играе при големите Confused. Тук до нас е дет.клуб "Костенурките Нинджа" и една съседка си бе завела дъщерята на 1г7месеца, та собственичката на клуба Shocked и се бе накарала, като на дете в 1клас, защо е пуснала детето при другите дечица Shocked, че била много малка за дет.клуб ooooh!

# 62
  • София
  • Мнения: 6 309
Аз не знам дали ще доведа Ирка, в смисъл ако не я пуснат да си играе при големите Confused. Тук до нас е дет.клуб "Костенурките Нинджа" и една съседка си бе завела дъщерята на 1г7месеца, та собственичката на клуба Shocked и се бе накарала, като на дете в 1клас, защо е пуснала детето при другите дечица Shocked, че била много малка за дет.клуб ooooh!
Що за глупост! Shocked Дани вече 2 пъти си игра в 'Приказка без край'. Първият път бях с него, вторият път (на рождения му ден) бях за малко и после го оставих на какичките. Особено на рождения си ден така се забаляваше, че нито е ревал за мен, нито е пречил на другите. Нали в крайна сметки детските клубове за затова.

# 63
  • Мнения: 97
Здравейте,
Ние с Марти също се записваме за коледното парти.  Simple Smile
Много се радвам, че се очертава да се събере голяма компания.
Значи ще бъде много весело.  Мен също ме устойва избрания вариянт за меню.  В това клубче не сме били, от сайта му прочетох, че през декемрви ще му бъде откриването. Благодаря на всички, които се заеха с организацията на събитието   bouquet. За подаръка малко не ми е ясно какъв точно да бъде, че нали ще има и по-малки дечица?

Поздрави

# 64
  • София
  • Мнения: 6 309
За подаръка малко не ми е ясно какъв точно да бъде, че нали ще има и по-малки дечица?
Според мен да се купува като за 3 год., то така или иначе ще е все нещо за игра, предполагам, че и на малките ще допадне. Wink

В това клубче не сме били, от сайта му прочетох, че през декемрви ще му бъде откриването.
Не, не е ново, бяхме на рожден ден там преди година и половина. Доколкото разбирам от сайта им просто сливат двата клуба в едно, т.е. в този, в който ние ще ходим.
Цитат
ВАЖНО!

"МЕНТОВ НОСОРОГ 1"жк.Стрелбище,бул.П.Ю.Тодоров бл.4 се премества в ново помещение разположено на 300кв.м на бул.Братя Бъкстон N33/в сградата на "Ментов носорог"2/

ОТКРИВАНЕ - ДЕКЕМВРИ 2008г.

# 65
  • Мнения: 97
Ванче, мерси за информацията.
Ние ще бъдем в Ментов носорог на бул.Братя Бъкстон N33, нали?
Това в жилищна кооперация ли е или си е отделна сграда за самото клубче.
/Питам защото в www.bgmaps.com, като търся адреса и ми показва N32/ Предполагам, че е на близо и че лесно ще го намеря.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 309
Ние ще бъдем в Ментов носорог на бул.Братя Бъкстон N33, нали?
Това в жилищна кооперация ли е или си е отделна сграда за самото клубче.
Да, там сме. Доколкото си спомням е нещо като 1-ви ет. от жил. сграда или зад него имаше някакви блокове. Вижда се, входът му е съвсем отвън откъм пътя, не се влиза във жилищен блок. Като се кара по самия булевард е от лявата страна (като се идва от Цар Борис). Само дето е кофти с паркирането, помня, че паркирахме на самия бул. Бъкстон.

# 67
  • София
  • Мнения: 676
         Честит Празник на Християнското Семейство!

  Много любов, разбирателство и сбъднати мечти!
                

# 68
  • София
  • Мнения: 2 768
момичета,
да ви се оплача Sad
дари кара явно тежък грип, днес повърна два пъти  и също толкова пъти имаше разстройство  Cry боли я и коремчето, стискайте палци бързо да й мине и внимавайте и вие да не пипнете тази гадост... Sad

# 69
  • София
  • Мнения: 676
момичета,
да ви се оплача Sad
дари кара явно тежък грип, днес повърна два пъти  и също толкова пъти имаше разстройство  Cry боли я и коремчето, стискайте палци бързо да й мине и внимавайте и вие да не пипнете тази гадост... Sad
  Милата, бързо възстановяване  Praynig. Чакат ги коледни партита  Party. На теб морална подкрепа, че предполагам какво ти е  Hug.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 768

  Милата, бързо възстановяване  Praynig. Чакат ги коледни партита  Party. На теб морална подкрепа, че предполагам какво ти е  Hug.
[/quote]

благодаря дори за подкрепата   bouquet
днес е по-добре за сега, дано вчера да е минало най-лошото  Praynig.
за коледните празници се готвим, и подаръци за коледното парти вече съм харесала, само да сме здрави
целувки на алекс  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 6 309
Пак ли тоя гаден вирус. Sick

звездица, бързо оздравяване, до партито ни има 2 седмици, мисля, че ще е здрава до тогава. Wink

Дано и нас не ни лепне нещо Praynig, за да не пропуснем като миналия път с конюктивита на Емко. Confused

# 72
  • Мнения: 4
И Велин тази седмица е болен - вирус и малко настинка заедно.  Вече се оправяме от понеделник пак е на градина. Много ме изплаши пак вдигаше 40 градуса температура.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 309
Дори и Жужка, ще има ли дядо Мраз в клубчето?

В групата на Емко има варицела, разболяло се е момиченце, с което той е играл. В първия момент си викам - е, добре, поне да я изкарат докато са малки и да минава, но като се замилих, ако се разболеят ще пропуснем всички мероприятия дето сме ги планирали около празниците. Confused Сега се моля да ни размине  Praynig, че да не се вържем в къщи баш за празниците. Та реших другата седмица преди срещата ни да говоря с педиатърката, ако не се е ошарил, да му пусне кръвна картина, да сме сигурни, че не е заразен. Praynig

# 74
  • Мнения: 4
Ами Ванче, гадно е за празниците, но поне ще го изкарат ако се заразят.

Общи условия

Активация на акаунт