Отговори
# 15
  • Мнения: 84
Айде и аз тук, преди да сте изписали темата Mr. Green Ние утре сме на док, да се видим с момата. от два дни обаче съм като парцал, лошо ми е, имам главоболие, ще се побъркам. И не ми се яде нищо, става ми лошо от храна... Изобщо красота Sick
Брей и на първа страница Mr. Green
попитаи лекаря си че се вихри страхотен грип и вземаи мерки

# 16
  • Мнения: 806
Момичета  Cry Няма КЕКС вече за мен.  Бебко много мърда по време на кексче и моят мъж  Shocked и край.  Заяви ми, че му е много кофти да удря бебка по главата  Naughty 
А аз щях Кама Сутра да вземам да гледаме  Thinking

# 17
  • Мнения: 95
Албенче,ама аз си мисля че ако на мен ми е хубаво значи  и на бебко му е  EmbarassedНе бива без причина да се лишаваме от кекс...нали newsm78.На мен би ми било тъжно без кекс Embarassed Embarassed Embarassed

# 18
  • Мнения: 89
Албенче,жалко за ваната в стаята..Освен да го напиеш... Laughing

# 19
  • Мнения: 14
Еййй, аз успях да вкарам предложенията! Дано само да съм направила някоя беля, че иначе #2gunfire
Албена, споко де! Кажи на любимия , че бебо е риткал, защото е разбрал, че мама и тати са щастливи, нали те душичките усещат когато ние сме щастливи или когато нещо не е наред! Хайде стимулирайте малката душичка да ритка, е стига да няма проблеми де! А за Кама Сутра  newsm53 newsm10 smile3508
 
Хайде аз излизам на разходка, защото хубавото време навън направо ме вика ела..ела... sun

# 20
  • Мнения: 806
Той като пие и започва да се гордее с сина си, повече от обикновено.  Започва да се разчуства как щял да го целува и преспива.... представете си какъв Кекс ще има през това положение  newsm78

Горкия се опитва с всякакви хватки да ми угоди, но кекс не може, спира, притеснява се, абе истории.  Бил се чувствал като педофил... цели репертоари вади.
Иначе като сме пред хора, само ми разказва какви хватки ще ми показвал като съм била родила.  Crossing Arms  
Еххх живот живот.  От всичките неща които съм загубила, най ми липсва мозъка!  baby_neutral

Първи запис в дневника към синът ми:

Ех Сине Сине... още не си се родил и вече Тати има главоболие.   hahaha

# 21
  • Мнения: 242
Стига с тоя сеееекс!!! Моля ви!!!! На нас с милото ми мъжле ни е забранено още от 7 г.с.,та чак до края... CryГолям зор,честно ви казвам!!!Аз не съм чак такава нимфоманка,ама много ме е жал за любимия.Вие пак сте добре-спирате само за месец-два,ами аз ..... #Crazy

Албенче,сладурко,тотално ме разби с последния ти пост..... Joy

# 22
  • Мнения: 46
Здравейте мамчета.
Аз изживях един голям ужас от събота и чак сега намирам сили да седна и да прочета какво съм изпуснала.
Ходихме с таткото в събота в Панаира имаше безплатни прегледи с 4д и решихме пак да видим бебока,тъй като таткото  не мога да дойде с мен в Селената няколко дни преди това.Гледа ни д-р.Марков и ни хвърли в шок като ни каза,че бебо има проблем с чревцата,има стеснен участък и трябва да се оперира като се роди.Студен душ ме поля в този момент.Записа ни час за 4.12. и каза,че за сега само може да се наблюдава развитието на плода и да се роди по-близко до термина,беше категоричен за операцията.Цяла събота обикаляхме за дежурен АГ с такава апаратура,но нямаше.В понеделник сутрин ни прегледаха в Пещерска болница доцент и докторка.За съжаление потвърдиха диагнозата на Марков-наличие на хиперехогенни сянки е областа на дебелото черво.Според доцента може да се роди бебчо и да няма нужда от операция,но ще му се назначи преглед от хирург и ще се прицени.Тъй като за сега си расте според седмиците това е добър показател,но наистина е добре да се наблюдават и чревцата.Утре съм на ЖК и да видим и мнението и на докторката. baby_neutral
Вече всичко останало загуби смисъл за мен-дрешки,кошара,колички,покупки.Мисля единствено за малкото ми съкровище и дали ще е наред.Дано Господ е с нас.Марков ми намери и миома,но за сега и с нея няма какво да се направи #Crazy
Извинявам се за тъжния пост,но малко са хората,които биха ме разбрали,всеки ми казва не се притеснявай,но е толкова трудно.

# 23
  • София
  • Мнения: 374
Записче и от мен в новата тема     bouquet

Следя ви редовно, но за съжаление в момента имам нет само в службата и не мога да пиша много много   Sad

От следващата седмица вече излизам в болнични и ще се включвам по редовно  Hug

Заглавието на темата е страхотно - поздравления  newsm10

# 24
  • Мнения: 242
radka80 на всеки му е трудно да ти каже нещо по-различно от това...Но аз лично също бих те окуражила...Нищо не е загубено до последно! Не се отчайвай!!! Моля те!Стискам палци всичко да е наред накрая с бебо и с теб Praynig

# 25
  • Мнения: 806
radka80 Съжалявам много!  Стомаха ми се сви като прочетох поста ти.  Знам, че ще се притесняваш каквото и да кажем.  
Добре е, че бебчо е здрав и този проблем на застрашава живота му.
Ще се моля всичко да е на ред с вас.  Praynig Praynig
 Hug

# 26
  • Мнения: 15
Здравейте,милички!Gall заглавието на темичката е страхотно.Да ни е на късмет!!!Като гледам май сте започнали яко пазаруване.Аз все още не съм купила нищо,не мислех да бързам,но честно казано ме сърбят вече ръцете.Добре дошли на новите мами!Пожелавам им приятни емоции с нас а на финала едно здраво и красиво бебче!Аз ПИК на НОИ го получих още преди година може би.И сега винаги там си проверявам осигуровките.А по и-мейла ме уведомяват кога са ми преведени болничните.Когато дъщеря ми беше бебе,за да не лежи на гръбче,я подпирах отзад с едно малко одеалце навито на руло.И редувах на едното хранене на ляво на другото надясно.И си спеше детето без проблеми.И аз като я преспивах си шътках.Може би това и действаше най успокояващо.Но почти винаги заспиваше на ръце.Тоя път мисля да не допускам тази грешка,защото вярвайте ми вечер си беше един малък аз.Албенче за кекса  hahahaголям майтап при нас е същото.Не смее горкия да ме пипне и да си поиска.Ще го #2gunfireвече.Само да не започна да получавам чувство за малоценност JoyТова е за сега от мен.И аз мисля някъде навън да бягам.Тия дни не съм се спряла но пък и времето е само за разходки.Хайде,пожелавам ви приятен ден и много усмивки!  bouquetradka80 миличка не се притеснявай.Всичко ше бъде наред.Вярвай че Господ е с всички нас!!!И не се оставяй да те налегнат лошите мисли.Мисли само позитивно.Защото твоето настроение се прехвърля директно на бебчето.А ние не искаме бебчетата да се чувстват зле,нали.Гушкам те!!!

# 27
  • Мнения: 24
Радка80 Съжалявам за лошите новини мила! Като човек с проблемна бременност мога да те разбера. Съвета ми към теб е да гледаш много позитивно на всичко това и да си убедена сама за себе си че всичко ще е наред, това е което ще ти помогне много. Аз лично ще стискам палци всичко да се развие по най лекия и благоприятен начин.

# 28
  • Мнения: 356
radka80,само искам да ти кажа че те  Hug силно!Ще се моля с теб всичко с бебо да се развие успешно и да си останеш само с притесненията до раждането.Не мога да те съветват да не се притесняваш,защото знам как майчиното сърце изживява всичко.Просто вярвай и се моли Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 84
имаи кураж Hands Thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт