Отговори
# 225
  • Мнения: 89
Добро утро и от мен!
Zabche,браво за хубавите новини от прегледа!И аз вчера се уредих с много пододяща блуза-поло от Noopies.Desika,в този магазин " 9+ " има количките JOOLS(но са си цифра..).Иначе и бебка се уреди с памучно якенце.. Laughing
 Аз изпратих отдавна мъжете в парка и сега отивам на погача  newsm68 (между другото майката е бившо гадже на мъжа ми,но заедно си разхождахме първите деца... Joy )
Хайде,утре повече да пишете!!

# 226
  • Мнения: 56
Добро утро и от мен!
Днес поспахме с малката, че аз снощи дежурих в тоалетната, какво ми стана не знам, ама съм като парцал сега Tired Ще изчакам още малко да се стопли и ще ходим на разходка, да използваме хубавото временце Sunglasses
desika, браво за покупките за бебо newsm10 Този магазин, за който говориш явно съм го пропуснала онзи ден, но следващия път ще вляза да позяпам на всяка цена Wink
толо, ти малко като латино сериал го даваш ми се струва с тия бивши на мъжа ти smile3521 Няма лошо, щом се разбирате smile3503
 Хайде хубав ден на вички и приятни разходки  bouquet

# 227
  • Мнения: 242
Добро утро,маминки златни,хубави Hug

Qnush мерси за кафенцето! Идеално беше Simple Smile
Zabche,радвам се хубавите новини от прегледа!
^desika^ и аз се зарибявам много със Сем.Флинтстоун и с Том и Джери.Явно имаме неизживяно детство hahaha И верно съм голяма богаташка..Чак не мога да се понасям...Тц тц тц Thinking.Кътам си мангизите под дюшека и направо незнам как ще успявам да ги похарча тия 105 лв....Има да купуууууувам...... Crazy Сериозно обаче-тия 35лв. детски са си жива подигравка #Cussing out
Толо няма лошо да си джиткате с екс приятелката на мъжо.Щом се разбирате и няма проблем за вас...Имам една приятелка,която винаги запознава настоящите с бившите си гаджета hahahaДори се е случвало да ходи с двама едновременно и много се радваше,милата,когато ги запознаваше...

Днес съм в доста добро настроение и силно се надявам да си остане такова през целия ден. Силно съм развълнувана,защото вчера получих колет с детски дрешки от мои братовчедки,които живеят в Канада.И най-хубавото е,че всичко е било тотална изненада...никой не знаеше,че са пратили нещо...Повечето са малко по-големички,за след година и половина,но какво от това?! Важното е,че са супер сладурски...След 5 мин. ще кача снимки в албумчето,заедно с една-две мои с мноооого порасналия само за две седмици корем  Blush Вече определено си личи,че нося две бебета Mr. Green Айде сега да видим кой ще ме бие по корем Joy Струва ми се,че до края ще заприличам на пингвин Mr. Green

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 16:17 от foxy81

# 228
  • Мнения: 14
Привет и от мен сладурски пупинки!
Супер време навън, а аз съм сама вкъщи и няма с кой да се поразходя... тия хора са все заети!
Foxy, тази твойта приятелка мноого ме радва, и незнам защо...уж не съм такава, ама така както си написала направо ме кефи Crazy Сега отивам да ти видя пупата и дрешките! А, вече ги видях снимките и сега не мога да си събера устата  Laughing, много са сладки дрешките! а ти как мислиш да ги обличаш: еднакво или както дойде? А, за пупата ти: много сладко оформено коремче, ама не е чак толкова голямо, добре си ти е, а и с тези двама юнаци вътре newsm05!

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 11:31 от vasi__k

# 229
  • Мнения: 242
vasi__k не сме съгражданки,мила,иначе досега да съм прехвърчала до вас със скоростта на светлината и да съм те грабнала за разходка...И мен ме изоставиха сама и тъжна на произвола на съдбата...да роня сълзи.... Cry Joy

Ще ги обличам различно.Затова съм казала на всеки,който има желание да купува,че не искам еднакви дрехи.Всяко дете ще си има собствена индивидуалност, а пък и те са двуяйчни близнаци,няма да са еднакви... Mr. Green

# 230
  • Мнения: 14
Горе си постнах коментара за снимките. Ами освен да хващам влака и   animal037, и без туй не съм си посещавала роднините в Пловдив от има няма две годинки smile3518
Явно и бебо има голямо желание да посети тепетата, че сега като ме захвана  и ... box Laughing

# 231
  • Мнения: 242
Ама ти роднини ли имаш тук? Е ми хайде,де,какво правиш още в София?!? Joy

# 232
  • Мнения: 14
Да имам една леля и две каки, които са семейни и едната скоро преди месец роди дъщеричка! Все си мисля , че разстоянието не толкова много, ама друго показва времето... Sad Няма значение, живи и здрави догодина хващаме раниците и " малката раничка" и  travel
А, да ви кажа моите  bombs изобщо не растат, съвсем малко, горкото ми тяло колко е несиметрично... newsm03 supermama, но нали си имам вътре една душичка... другото не ме вълнува!

# 233
  • Мнения: 242
vasi__k не си единствената с малки bombs Моите досега са пораснали с 6-7см само,а като гледам на снахата какви й станаха.... #Crazy

# 234
  • Мнения: 241
Добър ден и от мен! Мислех да казвам добро утро ама то вече станало обед!
Да ви се похваля, тази нощ моето дребосъче ме остави да спя, не ме е будило за пиш, а и спах чак до 10:30ч.  Embarassed Въпреки хремата, която ме хвана преди 2-3 дни.  Sad

И аз съм поредната мама, която си стои в къщи в този слънчев ден  Sad ама вчера нали бе задушница и цялата домакинска работа остана за днес.  Добре, че имам само 1 стая и 1 кухня, та ще ми отнеме малко време  Wink

Приятен ден на всички!  Hug

# 235
  • sofia
  • Мнения: 73
Mami molia slojete mi edno  stork-boy za ulesnenie 26.2.2009g.

# 236
  • Мнения: 14
Готово sreburna и честито ти  stork-boy

# 237
  • Мнения: 16
     Здравейте, мами! Имам един въпрос към вас - някой има ли впечтления и информация за количките FILLU. Това е сайтът им: http://www.filuu.de/. Доколкото знам единственият вносител за България са Юробридж http://www.eurobridge-bg.com/filuu.html

# 238
  • Мнения: 1
Здравейте, сладурки!  Hug
sreburna Честито  stork-boy ! Да е живо и здраво!
Момичета, незнам за вас, обаче аз много се дразня, че имам големи гърди  bombs ! Без да се превъзнасям, ама много ми пречат, тежат, запаряват и като сложа по-голямо деколте и мъжете  #Crazy ! А мен това ме дразни! Четох някъде, че жените с големи гърди, НЕ трябва да носят дълбоки деколтета, защото изглеждало просташко! Е,аз каво да си обличам с тия бомби незнам! Дано след като кърмя (дано да успея) да се смалят! И след като родя, още да намалеят! Може да ви се стори смешно, но аз винаги съм имала големи и не съм ги искала!  hahaha  Blush
viev_3003 нищо незнам за тези колички, но изгледжат много готини!   Grinning
Сладурки, аз също съм си вкъщи, ама тук е мрачно времето (Люлин)! Мъжа  ми спи и не мога нито да чистя, нито да пера и си тракам на компютъра!
foxy многооо сладки дрешки! Мечо Пух ми е слабост! А жълтото боди ще ти е много удобно за обличане, защото има копчета отпред!  Peace
Радке, радвам се, че си по-спокойна! Точно така трябва! Няма страшно, всичко ще е наред!  Hug
Мамичета, чудя ви се как ставате толкова рано! Аз си навивам GSM-а в 9,00 ч и едвааам ставам към 10 ч.  smile3507
Лек и спокоен неделен ден от мен! Целувки!

# 239
  • Мнения: 69
dideroncho  , и аз си мразя бомбите !
Даже си мислех , като родя да ходя да си намаля бюста най-малко на половина !
Голяма е досада с тез дини отпреде  Weary

Общи условия

Активация на акаунт