Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са симптомите на гестационен диабет и кога обикновено се появява?
Какви са препоръчителните методи за съхранение на кърма и какви контейнери могат да се използват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са симптомите на гестационен диабет и кога обикновено се появява?
-
Какви са препоръчителните методи за съхранение на кърма и какви контейнери могат да се използват?
За съхранение на кърма се препоръчва използването на стерилни контейнери, които могат да бъдат стерилизирани преди употреба. Важно е да се вземе предвид материалът, от който са направени съдовете, като тези за еднократна употреба са силно препоръчителни. Кърмаческите торбички също са подходящи и удобни за използване.
-
Какви са препоръките за бременността и как може да се справим с депресията и нервността по време на бременност?
-
Ползва ли се допълнителен отпуск на татковците при раждане на дете?


Отделно кожата много ми се разтяга и ме боли - около и над пъпа. 

страхотно движение,днес останах с три млади момчета насаме и моето дете си показа номерцата - корема ми на вълни нонстоп - явно ще сме любовчийки 


за хубавото оформление,


Ако можеше и нищо да не ме боли.
Бебето от вчера така ме е заритало,
все едно ще му стане по-широко.
Вече глава ме заболя,
то всъщност само глава не ме болеше.
Аз и сега едва ставам и всичко ме болииииииии. 
Онзи ден си мислех на коя дата искам да се появи бебо и накрая реших, че това са глупости.
с пожелания за много щастливи мигове с малкото съкровище!

Желая ти здраве, късмет и много, много щастие!
