какъв пастет

  • 1 948
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 729
И аз не давам,когато искам следобедната закуска да е солена,правя гриса с сирене и малко масло.Харесваме го

# 16
  • София
  • Мнения: 7 038
Не давам. И ние с баща му почти не ядем пастет.

# 17
  • Мнения: 1 701
Не знаех, че има детски пастет...  Rolling Eyes
До сега не съм давала никакъв.

# 18
  • Мнения: 27 524
Предложих на сина ми като малък. Резултатът - обилно повръщане и проблеми. Дори с уж качествен пастет. Пастетът предполага да е правен основно от черен дроб. А черният дроб е тежка храна за бебета и за малки деца. Да не говорим за натъпканите с АБ и стероиди такива. Некачествените пастети са от остатъчни меса и тук-таме дроб. Не давам на сина ми.
Взимай просто на детето си чиста шунка, саламче някакво, пакетирани месца. Пастет и консерви по-добре недей  Hug

# 19
  • Мнения: 173
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!пастета се прави само от боклуци - опашки,крака,кости и други гадости.Няма нищо хранително в него.За следобедна закуска на детето си можеш да направиш например принцеса с кашкавал,с кайма и кашкавал,домашен кекс,варено яйце,мляко с ориз,но не и пастет,според мен!

# 20
  • Мнения: 2 131
Алекс е хапвал пастет инцидентно. По-точно - когато бяхме на почивка, сутрин на закуската. Иначе избягвам да му давам, не смятам, че е подходяща храна за дете.

# 21
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Ако купувам пастет, е само Макс и Мориц. И ние възрастните вече само от него ядем.

# 22
  • Мнения: 1 217
HAME само него си хареса,от тези които му предложих
давам 1 път седмично

# 23
  • Мнения: 502
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!пастета се прави само от боклуци - опашки,крака,кости и други гадости.Няма нищо хранително в него.За следобедна закуска на детето си можеш да направиш например принцеса с кашкавал,с кайма и кашкавал,домашен кекс,варено яйце,мляко с ориз,но не и пастет,според мен!
И аз по  тази причнина не смея да дам пастет на детето. А като малка много го обичах. Сега не смея да си купя.

# 24
  • Мнения: 8 242
Никакъв.
Скоро няма и да дам.. Изобщо не смятам, че е подходяща храна.. камо ли за дете..

А това с детските пастети - освен, че евентуално имат по-малко подправки и опаковката им е по-цветна, нали не мислите, че ги правят от нещо различно, от боклуците, които обикновено слагат в пастетите  Sick

Общи условия

Активация на акаунт