Банка повишава лихвените проценти по кредити

  • 1 665
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
това значи ли да си отдъхна...засега? Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 107
това значи ли да си отдъхна...засега? Mr. Green
За съжаление зависи от банката- знам, че някои банки не поемат ангажимент да уведомяват длъжниците си за промени в лихвените проценти newsm78- най-добре е да се обадиш и да попиташ, за да избегнеш неприятни ситуации.

# 17
  • София
  • Мнения: 8 114
Миналия път като вдигнаха лихвите ОББ пратиха SMS-и на клиентите( е дали е на всички е друг въпрос) newsm78. Както писах по нагоре засега е за нови клиенти повишението, които имат вече кредити няма промяна в лихвата.

# 18
  • Мнения: 2 030
А дали банките ще повишат лихвите и по депозитите?

# 19
  • Мнения: 2 018
Миналия път като вдигнаха лихвите ОББ пратиха SMS-и на клиентите( е дали е на всички е друг въпрос) newsm78. Както писах по нагоре засега е за нови клиенти повишението, които имат вече кредити няма промяна в лихвата.

Само ОББ ли визираш за непокачването на лихвите при стари клиенти или изобщо? Защото на мен /стар клиент/ вече ми вдигнаха лихвата...

# 20
  • Мнения: 38
мен в началото ме уведомиха за покачване на лихвата ама това го "разбрах" чак няколко месеца след като вече я бях платила!
сега като си гледам рзпечатката на вноските (защото банката тегли директно от сметката ми,предназначена за случая) и за 6мес.на два пъти ми я вдигнаха!
ужас...през г*за ще ни изкарат тиякредити!
ега ти страната,ега ти и чудото!

Общи условия

Активация на акаунт