Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 756
привет и от мен.тук всички ли сте от софия? няма ли варненски мами,настоящи и бъдещи?

# 571
  • Варна
  • Мнения: 756
между другото и аз да кажа,че още не мога да се похваля.само това ,че ми дойде за първи път след кюретажа.ще си направя изследвания и почваме наново.дано скоро се похваля с  EFP Praynig

# 572
  • Мнения: 1 485
Zazolinka,да  Cry
Дано пък другият път не ми......... Praynig

# 573
  • София
  • Мнения: 6 302
Дано пък другият път не ми.........
Дано, миличка, само няма да се отчайваш. С теб съм!  Hug

# 574
  • Мнения: 14 015
Момиченца, да стискаме палци на Ванхорне- днес има колпоскопия.
Фиорче дано другият път да не то дойде по хубави причини.
Никол, има и момичета от Варна. Желая ти скорошна поява на две чертички.
Зазолинче как е настроението?
Чакаме новини и от Деми...
Аз в понеделник съм на цитонамазка.Миналата седмица бях при личния лекар за уточняване на съпътстващите болничното лечение лекарства.Тя пък ми връчи и направление за цитонамазка и каза че ми се полагала .Чували ли сте нещо подобно?  Записах час за понеделник но не очаквам някакви стряскащи резултати.Мислех си, дали да не я попитам защо след кюртажа всеки път след овулация поне 10-тина дена , докато ми дойде, имам чести болки ниско долу, сякаш ще ми идва. На някой да му се е случвало нещо подобно?
Целувки на всички и лек ден- макар и мрачен

# 575
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug
Как сте дами  bouquet  bouquet  bouquet
Fior радвам се пак да те видя и се надявам че вече няма проблеми при теб. Пожелавам ти от все сърце другия месец каквото си си пожелала Peace
И аз чакам вести от Деми  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover дай боже да е  EFP  Peace
Ванхорн и теб те мисля и  Hug
Регенце ти по-добре ли се чувстваш? Направи цитото - нищо лошо няма, виж за болките не ми е ясно каква може да е причината, но попитай като отидеш за цито. Може да е нещо банално или временно или пък на хормонална основа.

Много  Hug Hug Hug и кураж на всички  bouquet

# 576
  • Мнения: 1 485
Момичета,сърдечно ви благодаря !!!  newsm51
Радвам се,че не сте ме забравили!!  bouquet
Прегръщам ви силно и дано вашите пожелания към мен ви се върнат !!! Laughing
Успех на всички и стискам  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover!!!!

# 577
  • Мнения: 419
Здравейте, милички!
Минавам да ви благодаря за подкрепата! На този етап приемам само стиснатите ви палци, а другата седмица честитките! Нека доктора си каже думата... До тогава си чакам...., чета ви, вълнувам се за всяка една от вас. Позволявам си да надниквам в една друга тема-отчетна, там момичетата с близки до моя евентуален термин са се развихрили, вече едва ли не за колички и кърмене мислят, а на мен ми се струва толкова далечно...  Rolling Eyes
Обещавам хубавичко да повлека крака и каквито ми са дългички, до всички ви ще стигна.  Grinning
Регенце, дано всичко да е наред вече при теб!  Hug При нас пък времето е направо пролетно и настроението ми е такова.
Кюбит, нареждай се спокойно след мен, а за лентичката май идея нямам как се слага, но ще се разровя с удоволствие, като се наложи  Praynig
Фиор, радва се, че се появи и „Дано пък другият път не ми.........” на всички, които искате Да не ви.....!
Зазолинке, ти си била в командировка, а аз си помислих, че вече си на почивка. Отказа ли се?
Ванхорне, пиши ни какво става днес, стискаме палци!
Никол, добре дошла!
Анимари, благодаря и на теб, миличка! Пожелавам та твоето момченце скоро да стане батко! Пиши по често.
За всички  Hug

# 578
  • Варна
  • Мнения: 756
demi благодаря за приветствието.много ще се радвам за теб мила.  bouquet Hug

# 579
  • Мнения: 1 169
Ох мили мои момичета. Трогнахте ме до сълзи.
Благодаря ви от все сърце.
Момичета, в наше село сме с 10 часа назад, така че аз съм на работа в момента. Ще изляза в 14:30, часа ми е за 15:10 (1:10 през нощта при вас в БГ). Веднага след прегледа ще седна и ще дам отчет- надявам се добър.

Регенце с теб съм мила моя  newsm17. А, на въпроса ти: Да, аз бях така 3-4 месеца (не съм имала кюртаж), но много странни прерязващи болки и абсолютно същите като предменструалните. Да ти кажа този месец, след като ми казаха, че трябва да направя колпоскопията- си казах: Ето има нещо, затова не става. Не броя, не обръщам внимание на нищо свързано с бебе-правенето и признавам- нямам никакви оплаквания. Има голямо значение, когато си в душевен мир. Мислите и очакването ме докарваха до лудост. Симптоми и други такива преливаха от тялото ми. Почивай мила, погрижи се за себе си.

Зазинка снощи гледах едно предаване и без да искам асоциирах един от случаите с твоя. Разбира се с много щастлив край  newsm32. Ще намеря видеото и ще ти дам линк.

Деми  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Cloverчакам и аз миличка.

Фиорче дано, дано не дойде следващия път.  bouquet

Лени толкова си мила и не ни забравяш.

Липсва ми Кюбит! Какво става със Засмяна?

# 580
  • Мнения: 1 169
Зази не намерих видеото и не е това, което исках да ти покажа. Това също доста впечатляващо, защото част от тези случаи са мами борили се за детенце с години и накрая..е, на това му се казва изненада.

http://www.youtube.com/watch?v=YNk6bA41zUw&feature=related

П.С. Ще ровя още дано го намеря в Дискавъри

# 581
  • Мнения: 3 988
Ето ме и мен.  Hug Чета, но нямам какво да напиша и за това не се обаждам.  Blush
На всички пращам много положителни мисли!  Heart Eyes

# 582
  • Мнения: 14 015
Ванхорне
знаем че ти и Кюбит сте "от другата страна на кълбото"  и с друго време, ама все пак според мен е добре да започнем да стискаме палци предварително отколкото следварително  Crazy ...

Деми, боже, дано този път е ДА, какво друго мога да кажа ...

Ванхорне- гледах линка който постна, много е говорено на тази тема, много  материали съмч ела  и все се продължавам да се чудя. На мен лично ми звучи невероятно, зашеметяващо, толкова невъзможно та дори малко божествено, сякаш някой в последния момент толкова те обича че решава да те "направи" бременна. Бих се радвала и на подобно преживяване, но за съжаление при мен е невъзможно ...

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 21:24 от _re_ge

# 583
  • Мнения: 1 169
Ето ме момичета.
Не знам от къде да започна.
Първо боли. Взеха биопсия, открили са Папилома вирус. Каза, че няма ракови клетки, но тези (тя ги назова, но аз не чувах от болка) са от които се прераждат в такива.
Ох, не разбрах защо не сложиха нещо обезболяващо. Дори ми стана лошо и ми прималя, а аз съм мъжко момиче и търпя болка. Каза, че шийката изглежда много добре, но е много прибрана навътре, което я накара да вземе биопсия, тъй като не може да се види. Посъветва ме да спрем с опитите и след това ще видим. Замразяване е варианта при мен, ако се наложи. Малко съм объркана и се извинявам, ако пиша неразбираемо. Също не съм и добре информирана, за това отивам да чета.

# 584
  • Мнения: 3 988
Vanhorne, щом те боли, както описваш, сигурно са засегнали нервче някакво докато са вземали биопсията.  Confused Дано бързо да отшуми. Мен не само че не ме боля, но и нищо не усетих.
Какво имаш предвид под замразяване? Цервикална криотерапия? Кога ще я правите? Казаха ли ти?
Силно ти стискам палци да се възстановиш бързо и да подновите опитите.  Hug

_re_ge, голяма стискане на палци правим на два континента.  Wink Дано помогне на всички ни.

Общи условия

Активация на акаунт