моля за съвет...

  • 1 295
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 754
Може да е т.нар. кърмаческа стачка
И такова чудо ли има?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
не чакай, три хранения е абсурдно малко за 3-месечно бебе. това за петте хранения също не е никаква норма. бебето на тази възраст трябва да яде когато и колкото иска. така че - на лекар.
Подкрепям.На лекар! Peace

# 17
  • Мнения: 1 187
Най-добре на лекар. Може и да не е нищо обезпокоително.

# 18
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Момичетата са ти отговорили - на лекар  Hug

# 19
  • Мнения: 6 713
На лекар! Peace

# 20
  • Мнения: 298
не чакай, три хранения е абсурдно малко за 3-месечно бебе. това за петте хранения също не е никаква норма. бебето на тази възраст трябва да яде когато и колкото иска. така че - на лекар.
Подкрепям.На лекар! Peace
И аз така. 

# 21
  • Мнения: 923
И аз мисля, че трябва да се консултираш с лекар.

# 22
  • София
  • Мнения: 19
Здравей и от мен,
И ние минахме през абсолютно същите мъки...точно, когато дивакът ми беше на 3 месеца. Започваше да плаче след първата глътка мляко. (Аз го хранех с изцедена кърма с шише. ) Даже пуснах тема във форума. В нашия случай след какви ли не експерименти и много съвети от мамите тук, стигнах до извода, че бебо има един вид "колики", при които при хранене стомашните сокове се качват по хранопровода и предизвикват болки и парене. Започнах да изчаквам да се успокои след първия рев, да го оригвам 1-2 пъти по време на хранене и да го храня възможно най-изправен. Сменяхме стаи, обстановка и успявах да го нахраня. След около месец нещата се нормализираха. 
Разбира се, най-добре заведи бебо на доктор, не само за лично успокоение, а и за да получиш компетентно мнение.
 Simple Smile


Здравей,
бяхме на лекар и диагнозата е рефлукс, което, не ми се вярва много, но исках да кажа, че аз също започнах да храня беб по изправен или на столчето за кола с  оригване по няколко пъти на хранене и с много търпение има промяна.
надявам се и при нас всичко да отмине за месец...
мерси за вниманието  bouquet


# 23
  • Мнения: 24
Ще отмине, не се притеснявай. А диагнозата си е точно рефлукс или поне някаква форма на рефлукс, която се казва киселинен рефлукс. В подобни случаи не е задължително бебето да връща храна, за да му се постави тази диагноза. Моят син преди да се появи проблемът с храненето, доста връщаше след хранене, абсолютно всеки път и то дори няколко часа след хранене. Тогава педиатърката каза, че е рефлукс и че няма никакъв проблем при положение, че детето си наддава добре. Но това е леко отклонение от темата. За мен въпросните киселини си бяха отделен проблем. Като започнете със захранването като му дойде времето, всичко ще се оправи.   

# 24
  • Мнения: 172
Aко го кърмеше и аз щях да кажа,че е кърмаческа стачка.Не знам дали бебетата ,които си пийват от шише също минават през този период.И моята сладуранка беше горе долу колкото твоето бебе,когато беше някакъв кошмар да я кърмя.Тогава спеше в ръцете ми и чаках да се събуди и да и дам да яде докато не се е усетила.Е,мина и това чудо.Дано при вас не е сериозно.

# 25
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Пробвай с друга марка АМ

Общи условия

Активация на акаунт