Кой ще гладува утре?

  • 3 235
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ех, тез луни. Вече нещо немогат да ме излъжат да гладувам.
Много пъти съм го правила, и на 4-те луни, но повече от 1кг. не съм сваляла - само вода и най-много 1-2 кафета без захар.
Дори съм забелязала, че на четвъртите почити нищо не свалям.
Гладувала съм в продължение на месеци, един път седмично (определям си един ден, понеделник), така поддържах килоглами (пак се сваля малко, то на този глад).
След последния път, когато припаднах (явно повече бях пушила), е повече не съм си и помислила за лунната диета.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 666
И аз съм с вас

# 17
  • Мнения: 2 673
миналият път издържах до вечерта, вече ми беше много лошо и хапнах МАЛКО Grinning Сега пак ще пробвам,ама ще видим дали ще издържа. аз карам на диня+вода - страшна комбинация Grinning,ама имам и кайсии така че и тях ще включа ако ми прималее

# 18
  • Мнения: 6 910
ще взема и аз да пробвам ама кажете кога точно да почваме с гладуването
не че особено вярвам на тези истории с луната, ама все пак като гладувам цяло денонощие няма как да не смъкна все нещо

# 19
  • Мнения: 781
И аз съм в кюпа,този път ще е лесно,че ми съвпада и с начина на хранене Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 2 407
Аз също съм за! дано да издържа! Praynig

# 21
  • Мнения: 6 910
сбърках се да пия вода тази вечер, ще видим утре докога ще издържа  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 5 468
Ето го сайта - http://www.astrohoroscope.info/moon.htm
Значи от 18:19 започваме на пост и молитва Laughing Mr. Green до следващия ден в 18:19 Ще издържим, щом сме толкова много, ще издържим... Накрая ще отчетем резултата:).
Успех!!!

# 23
  • Мнения: 17
Пишете и мен при лунатичките!Така ката сме повече,някак по ми достигат силичките!Иначе като видя,че няма тема за луната и не ми достига мотивацията! Embarassed

# 24
  • Мнения: 4 187
Пишете ме и мен! Предият път се раздеплих с 3 килограма Grinning, ич не ми липсват! Аз отново ще съм само на вода, а и този път часовете са повече от приемливи и чудесни! Ще изкарам колко му е!
 Другата дата обаче е точно на рожденият ден на половинката Rolling Eyes, жалко!

# 25
  • Мнения: 781
Пишете ме и мен! Предият път се раздеплих с 3 килограма Grinning, ич не ми липсват! Аз отново ще съм само на вода, а и този път часовете са повече от приемливи и чудесни! Ще изкарам колко му е!
 Другата дата обаче е точно на рожденият ден на половинката Rolling Eyes, жалко!
Да наистина часовете са много удобни този път...сега му е времето, който е с по-слаб ангел да се включи Wink

# 26
  • Мнения: 269
Пишете и мен при лунатичките!Така ката сме повече,някак по ми достигат силичките!Иначе като видя,че няма тема за луната и не ми достига мотивацията! Embarassed
Ехо, на съгражданката! bye
Ще се държим няма да се излагаме –хайдутско племе сме де.

# 27
  • Sf
  • Мнения: 808
пишете и мен  Grinning Grinning Grinning
реших и аз да включа този вид диета към всички други новости, които практикувам за преобразяването ми Peace

# 28
  • Мнения: 3 164
И аз съм за!

# 29
  • Мнения: 272
И аз се включвам към 24 -часовото гладуване,пък да видим дали ще има резултат Thinking
Успех на всички Peace

Общи условия

Активация на акаунт