Кой ще гладува утре?

  • 3 234
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 042
Ммм, здравейте, досега не се записах в списъка на гладуващите щото хич не бях сигурна дали ще удържа фронта. То като знам, че не трябва да ям - баш тогава ми се прияждат разни работи и ме тегли към кухнята и хладилника. ooooh! newsm78
Та значи уж почнах аз вчера с песен, но докато вечеряше малкия ядох и аз половин филийка хляб, пък после и няколко смокини от сладко Embarassed . Днес обаче държа стриктно, да видим дали ще има ефект newsm78 hahaha Иначе много се надявам поне 1 килце да падне от заветните 5  Praynig
успех и на вас  bouquet!

# 46
  • Мнения: 269
Язък за барута....
Дойдоха снощи гости направо с вечерята........и отиде коня у ряката!

# 47
  • Мнения: 4 187
Нищичко не съм хапнала! Не съм пила кафе, чай ,сок, абе нищо не съм пила! ще издържа колко му е! Е вчера в шест похапнах де, да имам сили  Mr. Green! Довечере ще се отчета! Сега излизам да скиторя! Да засиля ефекта от диетата Crazy!

# 48
  • Мнения: 4 187
Кой беше написал, че свалил миналия път 3 кг... дано да е ефективно това гладуване Praynig


Ами аз ги свалих, наистина! Не са се върнали, но от тогава съм на ограничен режим на хранене! Свалих още един килограм Confused! Сега незнам дали пак ще са 3, но поне да мръдна пак ......

# 49
  • Мнения: 1 290
И аз съм с вас момичета Simple Smile
На два чая съм. Simple Smile

Вчера цял ден съм на едно пакетче солети и една Активия.

Като се прибрах вече беше след 19:00.  newsm45 smile3511

Изтърках бутчетата с кафеена утайка, подишах на отворен прозорец дълбоко и правих малко упражнения за крака  newsm68

След 18:30 днес обаче съм канена на РД в един ресторант - това ме крепи!  smile3508

УСПЕХ НА ВСИЧКИ  newsm10

# 50
  • Мнения: 781
Абе ако трябва да бъда честна и аз снощи вечерях в 19.30 ,но диетично Naughty.Днес ще трая и дано има ефект-поне малък Praynig,довечера ще кажа.

# 51
  • Мнения: 3 164
И аз пак да се отчета-значи снощи си хапнах хуууубавичко,но днес  Naughty , е поне до сега, де!

# 52
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Уф, и аз имам прегрешение - снощи ядох филийка хляб с кремвирш и домат. Embarassed Embarassed Embarassed Обаче днес - нищо. Naughty Само кафе и вода.
Преди малко реших да се претегля и резултата е -1 кг. Laughing Така че, смело напред към 19 часа, когато ще хапна малко пъпеш. Laughing

# 53
  • Мнения: 2 142
Успях!!!!!
Нищичко не съм хапвала до сега! Сега отивам да си направя салата и да се напапкаммммммммммм

# 54
  • Мнения: 4 187
Току що си хапнах с кеффф Mr. Green! Един килограм минус! Колкото толкова, все файда Laughing!

# 55
  • Мнения: 2 673
аз си хапнах и снощи и днес ( покърмвам, ама че го казах Wink) НО умерено- снощи 2 филии и днес така+ плодове и....... 1.5кг съм надолу Grinning

# 56
  • Мнения: 5 468
И аз свалих 1 кг, ама това въобще не ми върши работа Thinking.

# 57
  • Мнения: 3 164
И аз вече съм сита smile3533 Не съм се теглила, но мен кг. не ме притесняват толкова , колкото шкембо CryСлед хапване пак ми стана като pregnant.Уф, някой ако знае рецепта за "свиване" на стомаха да свирка.

# 58
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И аз си останах с -1. Sad Карай, следващият път - повече. Wink

# 59
  • Мнения: 1 100
Koga e sledva6toto takova qvlenie, ta i az da svalq kilogramite. Pokrai izpitite napalnqh s 4-5 kg, smile3511 i sega kato gi svalq 6te sam si otnovo slabi4ka Praynig

Общи условия

Активация на акаунт