Доминикана и Пунта Кана – отзиви?

  • 157 447
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 637
Благодаря ви за отговорите, момичета  bouquet Hug
А ако може малко  впечатления от хотелите. В Он-травел ни предупредиха, че четиризвездните били мръсни Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 572
ами напротив , чисто е ; поне там където ние бяхме , виж в Куба 4 звзздните са си баш мръсни , ние бяхме в Иберостар , после ще дам линк

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Записвам се и аз да следя темата, защото това е следващата дестинация на която сме хвърлили око, но за след нова година Laughing. Само че много съм раздвоена, защото през февруари е карнавала в Рио, а това е друга моя мечта.............

# 18
  • Мнения: 1 417
За тия пари според мен не си струва, това е дестинация която нон стоп излиза на ласт минит оферти. Иначе е хубаво, купон, храната наистина беше страхотна, стаите в нашия хотел 4* не бяха нещо кой знае какво но пък територията беше голяма и много озеленена. Плажа беше доста претъпкан от туристи - февруари, ние всеки ден ходехме на разни местни екскурзии, интересно беше, но лично ние не бихме се върнали пак там. Сървиса също беше ОК. Ето тук има малко снимки от нашето почивка
http://travel.webshots.com/album/557678138oyHcCY

# 19
  • Мнения: 934
mi6i, това на снимките опашка на кит ли е?
И ние видяхме от кораба, но доста надалеч, някъде на 20-тина мили от п-в Самана.
Изобщо не успях да снимам  Grinning.

И нас ни емнаха с песни и танци още от кея:

# 20
  • Мнения: 637
интересно беше, но лично ние не бихме се върнали пак там.

Защо не бихте се върнали, mi6i? От какво не останахте доволни? Разкажи повече Praynig И как мина пътуването, с коя агенция ходихте? Аз се притеснявам от пътуването, че ще е доста дълго Embarassed
Ние ако ще ходим ще е по НГ. Просто през останалото време сме много ангажирани и не мажем да отсъстваме от Бг. Това ни е единственото време Confused Иначе снимките ти са върхът, както и на Славето Heart Eyes. Много ти благодаря за тях  bouquet


mi6i, видях че сте били и в Мексико. Ако го сравним с Доминикана, къде изкарахте по-добре. Още се чудим между двете дестинации newsm78

# 21
  • Мнения: 1 417
За Мексико се надяваме да уцелиме някоя Пред коледна промоция и заминаваме Simple SmileЗависи кой за какво отива някъде, просто всички хора са различни и имат различни критерий за оценка на дадено място. Ние не си падаме по плажове тип Слънчев бряг напр., мъжа ми особенно не е кой знае какъв купонджия, на всичкото отгоре и гмуркането там не му хареса, а за нас това е важно и просто няма какво по-вече да видиме там, а да лежиме на плажа по цял ден Naughty, може ама на Малдивите WinkВъв никакъв случай не казвам, че не е хубаво или че не сме доволни, просто ходихме, видяхме - има още много места, на които не сме били.
В Мексико има много по-голямо разнообразие - поне за нас, да разглеждаш, да се гмуркаш, да се забавляваш, по-добре е развит от към туризъм повече ни допадна, но полета е по дълъг 10ч. в едната посока, 12ч в другата Confused До Доминикана беше към 9-10ч.
scorpios Опашка на кит е, ама и ние я видяхме едва едва със zoom, не случихме на китове Confused

# 22
  • Мнения: 637
scorpios, пусни още снимки Praynig  bouquet
mi6i, на нас ни представиха Пунта кана точно като място за почивка. Може би февруари, когато сте били вие, е пикът и затова е имало толково туристи. Между другото наши близки бяха на Малдивите и гледах филм оттам, но нещо не ми допадна.  А там са мюсюлмани, а напаследък все по такива места ходим, така че ще ни дойдат добре латино ритмите Laughing Може би наистина си зависи от човека Wink

# 23
  • Мнения: 2 926
На мен специално Доминиканската република ми допада в пъти повече пред Мексико, но наистиа е въпрос на личен усет.

# 24
  • Мнения: 2 175
Да "побутна" и аз малко темата, че ми е актуално..

Засилила съм се скоро натам и искам малко повече инфо:
1. Топло ли е/или какъв сезон се пада там сега? В смисъл да е не дъдовен или духлив сезон..Wink
2. Впечатления от хотели?

Спряла съм се на 2 :
www.paradisuspalmareal.travel
www.paradisuspuntacana.travel
Не мога да се ориентирам кой е на по-добро местоположение?

Танкс предварително!

# 25
  • Мнения: 1 572
Да "побутна" и аз малко темата, че ми е актуално..

Засилила съм се скоро натам и искам малко повече инфо:
1. Топло ли е/или какъв сезон се пада там сега? В смисъл да е не дъдовен или духлив сезон..Wink
точно сега е духливо и валежно  Laughing и има супер оферти от европа за този период

# 26
  • Мнения: 2 175
Ииии..стига бе, сериозно?
Уф..ще трябва да се ровя още.. #Cussing out

Много ли е неприятно? Ако е като в Тайланд - се идържа..И пак зависи от коя страна на острова си..Как да го уцеля?! #2gunfire

# 27
  • Мнения: 934
scorpios, пусни още снимки Praynig  bouquet

Нямам много от самата Дом. република, защото бяхме на едно частно островче Cayo Levantado или островът на Bacardi. Но ето от региона:http://scorpios2007.multiply.com/photos/album/16/The_Caribbean_2008
През февруари беше супер времето.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Magarence миналата година като ходихме в Куба и аз много се тревожех за времето, но имаше един сайт в който следях непрекъснато прогнозата Laughing. Така че можеш да провериш. За кога планирате ходене. До средата на януари няма самолетни билети, а тези които са останали излизат на тройни цени. Много ми се ходи и на мен, но още умуваме. Thinking

# 29
  • Мнения: 1 572
е какво значи няма самолетни билети , това е невъзможно

Общи условия

Активация на акаунт