Зъбки във втория месец?!

  • 1 367
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
Значи това ожесточено хапене означава зъбки? успокоих се. Ние сме на 4.5 месеца. Мислех си, че е рано...

# 16
  • Мнения: 8 242
И ние май имаме зъб. Поне семейният съвет прецени, че това което се подава от долния венец е зъб  Crazy Тя от раждането си имаше едни бели петенца, заради, които педиатрите ме караха да и "плакна" устата, но аз веднъж си докарах истерично дете и повече не ги и послушах. Сега тези петна взеха да растът и едно от тях се оказа споменатия зъб Simple Smile


А този зъб боцка ли ти на пръста? Ако не - не е зъб  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 616
Към втория месец започва да се подготвят венчетата за прорязването на зъбите-има такъв период от слюнчене и мрънкане, и да възможно е да е от зъбите, но не очаквай да се появи скоро зъбче Simple Smile Може едва към 10 месец да пробие.Пробвай да чешеш с твоя пръст венчетата и да предложиш разни чесалки, кърмата със сигурност успокоява, така че това е най-добрият лек,който можеш да предложиш.
Мрънкането и промяната в режима биха могли да са в следствие и от смяната на времето и сезона  Peace

# 18
  • Мнения: 38
А няма да забравя как доктора се чудеше на мойта 3 месечна щерка че е с 2 зъба,
лигла голяма беше,обаче децата се лигавят и от  това че започваме да ги слагаме да седят,
докато са били до вчера в легнасло положение, организмът  започва да се нагажда към
новото положение и за това се получава и много лигавене по някога.

# 19
  • Мнения: 2 376
И ние май имаме зъб. Поне семейният съвет прецени, че това което се подава от долния венец е зъб  Crazy Тя от раждането си имаше едни бели петенца, заради, които педиатрите ме караха да и "плакна" устата, но аз веднъж си докарах истерично дете и повече не ги и послушах. Сега тези петна взеха да растът и едно от тях се оказа споменатия зъб Simple Smile


А този зъб боцка ли ти на пръста? Ако не - не е зъб  Laughing

Оказа се НЕзъб. Но пък четох, че някои бебета се раждали със зъб, а на други чак след годинка им изниквал първия, така че явно няма правила Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт