Хелоуин е тука вече, догодина ще ни "плаши" януарското човече

  • 12 236
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
Моля, който е влязъл в общия профил да върне старите теми както си бяха...защото с другите теми, които искате да добавим(информативни за четене) първия пост става километричен...Темата става адски претрупана.....и повече май няма да се занимавам с това

# 16
  • Мнения: 375
Добро утро и от мен! Бърборанче,радвам се че беба те е ритала през ноща и притесненията ти са били напразни. И аз бях на преглед тез дни-бебетатата са добре едното е 1,100 а другото 1,200,все още си имам контрсакции въпреки лекарствата,док каза ,че секциото най-вероятно ще е през декември,но ако ми позволите ще си стоя при вас защото сам с вас от 1вя ден и ми е много приятно с вас. Чакаме Мим и Копривка да се включат Много късмет на всички и само хубави новини в новата ни темичка!!!  newsm51 newsm51 newsm51

# 17
  • Мнения: 2 879
Добро утро!
Доника, много ни е хубава темата! Ако имаш нужда от помощ за оформянето ми пиши. Аз и без това имам доста време на разположение и мога да се включа.
barboran4e, радвам се, че бебето си е поритало на воля. И аз като съм в движение през деня почти не я усещам и гледам да полегна, че тя тогава се обажда. Подробности за училището в Шейново не знам, освен това, което прочетох в сайта им. Ако искаш направо да се запишем и за отидем.

Мнооого хубави новини да има в новата ни тема!  Hug

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 10:13 от green eyes

# 18
lorini съм...Доника извинявай, че този път ти иззех функциите за темата, но то за това е първата страница...да е въвеждаща...и красива...този път ми дойде вдъхновение и ми се искаше да я оформя по мой вкус...доста хора сме и си мисля, че всеки иска да изглежда както на него би му харесало...това е моя стил и моя начин...ако решиш след това прави каквото искаш...засега искам да е така...пък се надявам да се хареса и на останалите..и на теб също...
ако пък решиш, че чак толкова място заемат няколкото реда, то в такъв случай да си махнем и линийките, щото и те заемат място!!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 917
Мацки, да ви кажа, каквото и да я правите първа страница на мен все ми харесва, защото съм с две леви и не мога да я направя като вас. Тъй че, ако искате можете да се редувате кой ще я прави, пък ще е различна страничка за различните теми. Аз нали разбрахте че няма и да вляза да я правя, че най-много някоя поразия да направя.
Да ви се похваля, че бях при доки сега. Гледахме бебка. Две седмици назад върви, ама здраве да е, тя и каката така беше а 3,500кг се роди. Обачееееееее ме поставиха на диета - никакви мазнотии и захар, защото холестерола ми е висок - 8,82 при допустимо 5,5 горна граница. Тъй че ще трябва да се ограничавам и след две седмици пак ще правим изследвания. Хайде отивам на старата тема да ви чета, че съм изпуснала

# 20
  • Мнения: 171
Murvet,мислиш ли ,че тази количка само с това покривало ще е добре за нашите зимни бебоци?Аз съм се спряла на нея засега,но мисля да я купя 3 в 1 варианта, тъй като коша за новородено е идеален за зимните месеци и мисля,че бебо ще е много добре защитен в него от студа, защото миля ,че още февруари ще дебнем слънчице и ще сме вече навън.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Добре, изтрий снимката, която съм сложила, че абсолютно нито се връзва на останалите неща, нито те към заглавието. Както казах...повече няма да се занимавам с това...Просто можеше ти да направиш следващата тема...и да се вържат-къде Хелоуин, тикви и розови мечета, но явно аз не разбирам. Спирам и повече няма да се бъркам...Просто ми е малко обидно, защото вчера сумати време ми отне да направя този колаж-поне питай...Не се сърди, че съм толкова рязка, ама се постави на мое място. И пиша това тук, а не на лични, щото няма смисъл.

# 22
  • Мнения: 917
Lorini  и аз съм харесала точно тази количка. Само че мислих да я взема без кошчето за кола, че разликата е 180лв. 400лв я гледах само с кош за новородено, а са ни кът паричките. Иначе гледах и другите предложения, не са лоши, ако мислите да прекарате 2месеца с бебето в къщи и да го изведете тепърва през март. За януари месец задължително според мен ще трябва кош за новородено, особено както аз си мисля на 10я ден да сме навън.
Ех, нещо не ми се зареждат тия снимки на Мама Таня, а исках да й видя сладурите.

# 23
  • Мнения: 8
Здравейте мами. И аз почти не мигнах, ама вече взех да свиквам. Относно количката-преди един месец нашата Чиполино се счупи, но аз си бях доволна от нея. Искара година и половина, но то не я товарех с какво ли не, то не й карах по планини и чукари, та дори и по плажа... Само да вметна, че беше триколка, с надуваеми гуми-модел Гардения.
И понеже неможехме без количка-все пак баткото ни е само на год. и 7 мес-решихме да си вземем по-хубава, че януари да прехвурлим бебока я нея. И така преди мес. си взех Количка Quinny Freestyle 3XL Comfort и мами, казвам ви-съвсем искрено-направо се родих. Е малко по-скъпичка е но си заслужава според мен. Горещо я препоръчвам
БЪРБОРАНЧЕ-всичко това за Шейново е така-аз раждах там сина си. А за гама глобулина-след раждането ми я биха и не съм я плащала(явно са имали в наличност). Аз съм отрицателно RH, а мъжът ми-пол. и затова се бият, за да може при второ раждане да няма малформации на плода. А ако не се бие-е напулно възможно да има, та дори и от спонтанен аборт също има голяма вероятност. А иначе на всяко тримесечие си правя кръвни изследвания, заради това RH.
ОООООООООх че дълго стана, айде лек ден от мен, че детето е пред блока с баба си и ме чакат

# 24
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте и честит Петък newsm44

Доника....не се сърди, Лорини не го е направила нарочно Naughty .....Сигурна съм че идеята ти за Хелоуин ( както винаги  Hug )е била  креативна!

Ние миналата година правихме тиквен фенер и синчето и тази година пак чака....та след работа това ме чака Twisted Evil...борба с тиква

А иначе в центъра на СФ вечер определено има атмосфера Peace- много тийнейджъри и студенти се обличат като вещици и се разхождат по улиците....Но това е само по центъра и за съжаление с тези задръствания, хич и не мисля да го водя малкия там, мъкар че сутринта отиде на у-ще с едно наметало на Батман hahaha  и много се радва на празника (нали четем книжките за Франклин, от там го прихвана)
Pepi_Sl...щеше да пише след прегледа, но нещо се загуби....Аз пък съм др. седмица на преглед и нямам търпение да видя, дали щурчо  се е обърнал ( мъкар че не го усещам да е Confused )

Проблеми със съня-  не ме подминават, но вечер съм толкова гроги след работа , че заспивам от-раз...Лошото е че се будя по 2-3 пъти за WC  #Cussing out......По- лошото е в събота и Неделя тогава почивката ми се отразява на съня и ставам по сред нощ да ям, до WC....и пак не мога да заспя и вместо да поспя съботно-неделно ставам в 6 часа #Cussing out

# 25
  • Мнения: 387
ето ме и мен...и още веднъж се извинявам на Доника...нито съм го напрвила нарочно, нито съм се подиграла с труда ти...просто видях че всичко е като от миналия път, затова се захванах от рано...просто се събуди рано и реших този път да те отменя...не съм го направила с лоши чувства...
bubi4ko на теб какъв ти е опита с чиполино, защото четох и май не са много добри отзивите...да ви кажа, аз парите няма да ги давам, но над 600лв ми се струват много...та затова...но затова и чакам акъл от вас, знаещите и опитните...
ralkata вашата чиполино какъв модел е била...

# 26
  • Мнения: 1 102
Здравейте,
докато свърша някоя и друга работа то станало обяд. А аз да ви се оплача: откакто забременях си намерих такива хубави работи че преди само можех да си мечтая, но уви не мога да започна нова работа. Една беше в Генералното Турско Посолство в София като търговски мениджър и днес ми се обаждат пак една турска фирма, доста известна. И аз с половин уста казвам : "Не мога да започна работа".  Sad Здраве да е, имам планове за лятото, искам да взема представителството на известна марка детски дрехи и знам че ще върви.
Колата е блъсната от една прокурорка и жената много коректна, днес оправиха формалностите, всичко ще се оправи. Аз даже не слязох да я видя, ама мъжка им работа, и двамата в траур, малкия даже плакъл.  Joy
Дени, аз няма да си купя целия комплект, защото знам че после ще се чудя къде да го сложа, чико продават точно за тази количка един поларен бебе порт за 100лв, хем по-евтино ти излиза, хем по-практично. Количка+столче за кола=767лв + бебе порт 100лв = 867лв иначе триото е 1050лв.  Wink
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1025
Доника, не се ядосвай, явно си се претоварила в къщи и ти е дошло в повече. аз много бих искала да помогна но не знам как, ако мога с нещо казвайте. Не се сърди... Heart Eyes
Браво на всички пораснали бебоци, особено близнаци и повече са ми много сладки, това е още по-специално да имаш близнаци.  Hug
 

# 27
  • Мнения: 171
Murvet,мерси за инфото,не бях се сещала за този вариант.Наистина 1050лв. не са малко парички за количка,но има време до януари да решим.

# 28
  • Мнения: 705
Здравейте всички,
Специално се обръщам към Таня, за да и благодаря за чувството, което оставя у мен. Пожелавам на цялото ти многолюдно семейство всичкото щастие, което заслужавате.   bouquet
С някои от момичетата се засичаме по други разни темички за раждане и отглеждане на деца  Wink и сега пак ще копирам линк към една адски интересна за мен тема за немедикаментозно обезболяване на раждането. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98119.0
На втора страница авторката цитира доста източници и копира много връзки към български и други сайтове. Признавам, че все още не съм прочела темата до край, но  ми се стори много полезна и побързах да я споделя с вас.
Днес от Естествено ми писаха, че са ме включили в курса за бременни, където се надявам да се обсъждат подобни теми, така че и от там ще черпя и споделям информация.
Отивам на разходка в това прекрасно време.
Пожелавам на всички усмихнат ден   bouquet

# 29
  • Мнения: 387
криси благодаря ти..винаги постваш много полезни неща... ама това последното не се отваря...

Общи условия

Активация на акаунт