ЛЕК ЗА КОКОШИ ТРЪН

  • 63 077
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 380
И аз имах преди години.Лекарка ми каза, че и да ги горя няма ефект, пак прорастват.Бях се отчаяла, защото бяха ужасно много и то по ръцете и краката.....
Тогава една баба от Царево(бяхме на почивка там) ми каза, да мажа "майката"(коренът)  със сока на смокина и за 1 седмица изчезнаха всички....но преди да го мажа го обелвах с острото на игла за да проникне по-добре сока на смокината.

# 16
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Дъщеря ми имаше на едното краче - 1 на безименния пръст и 5-6 на петата. Мазахме ги с чист гел от алое - почерняха и после изчезнаха. В началото бях доста скептично настроена, защото нищо не се случваше, но в крайна сметка изчезнаха. Най-голямото предимство за мен беше, че методът не е болезнен, защото детето е малко.

Чудех се, от какво се появяват всъщност тия кокоши тръни?  newsm78

# 17
  • Мнения: 222
ами до колкото знам когато ти е замърсена кръвта тогава се появяват.на брат ми един приятел му се бяха появили по цялото тяло и го посъветваха да даде кръв и му се изчистиха.но не знам това колко е основано на медицината.но в интерес на истината всички кокоши тръни му изчезнаха след като даде кръв.

# 18
  • Мнения: 1 380


Чудех се, от какво се появяват всъщност тия кокоши тръни?  newsm78
На мен ми обясниха, че се разпространяват като вирусите.
моите ги сдобих, след игра с едно туркинче, като дете.Тя имаше ужасно много по ръцете и така и аз прихванах.....

# 19
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Дано да се прихващат като вирус, че това със замърсената кръв ми звучи зловещо...  Sad

# 20
  • Мнения: 1 380
Дано да се прихващат като вирус, че това със замърсената кръв ми звучи зловещо...  Sad
Само така звучи...ами аз винаги гледам когато се ръкувам с някой дали няма нещо ръцете, е понякога го правя спонтанно и нямам време да огледам събеседника си, но ако забележа нещо нередно се бърша с антибактериални кърпи или с подобен сапун.
Малко като МОНК, но си ме  е гнус......

# 21
  • Мнения: 141
появяват се при спад на имунитета, вирус, лечение с течен азот от кожен лекар, два до четири пъти всяка седмица, като се изгори "майката" изчезват и другите. Приемат се и хранителни добавки за имунната система.

Общи условия

Активация на акаунт