Слънце пече, вятър ще ни отнесе в Австрия 23 !

  • 11 294
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 413
deiana -  супер са,със здраве да си ги носиш, питах, защото и аз си търся някакви нови, че си взех една рокля и кожено сако и трябва и нови ботуши да разбия тотално мъжо  Laughing   а и както казва Уомбата - и на мен ми писна с това майчинство да ходя само с панталони като мъж.

Ани - това с гутшайните при нас го няма
Свити - благодаря за инфото, аз пазарих, но планирах утре пак разходка по магазините.

Да ви подам по една пита, че утре била някаква голяма задушница и току що ги изпекох. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294885&pid=8649255

# 16
  • Мнения: 46
  bouquet Цветя, за всички дами, поддържащи австрийската тема и отварящи нови теми.

Със сърдечни пожелания за повече попълнения от нови мами и бебета. Ние посрещаме и тях с цветя.

 Peace
Крайно време е  да загърбим миналото и да заровим томахавките Mr. Green
newsm10

След нея минала Любовта.Погледнала 4овека и нищо не казала.Взела  му дрехата  и я закърпила,избърсала сълзите му, погалила го и отминала.
Извод:Не винаги Истината казана по неделикатен на4ин е ефективна.Едно е сигурно ,4е нанася болка и извиква сълзи в о4ите.

/quote]
Аххх
 newsm53 newsm03
Еееех как ми се флиртува...как ми се иска да се закотвя в някой хубав локал с някоя приятелка и да си бъбрим с часове на бутилка вино, може и втора, а после с леко полюляваща се походка да се занеса в къщи и да спя на другия ден до 11 часа поне...Как ми се иска да надуя музиката в къщи та чак да уплаша съседите...

И на нас, и на нас...
 smile3503

На  deiana , само и се радвам как се справя с децата, къща , работа и толкова изпитания напоследък.


Бактериелна ангина се лекува САМо с антибиотика, вирусната ангина БЕ3 антиб.
Лекарят установява 4ре3 Mundabstrich дали при4енителя е вирус или бактерии.
Добре е при ангина да се слагат и топли компреси с извара на гърлото, гаргара с лайка, билкови чайове да се пият, топли , а не горещи.
Също така есен , пролет - пчелно млечице, ехинацея, пчелен прашец, прополис, различни видове мед, рибено масло и др.

 Joy гумата

Приятни почивни дни

п.с. аз също имах лек инцидент с колата - кажете бг- или юго -  автомонтьор, моля. мерси.

# 17
  • Мнения: 239
Благодаря на Ро и Sarrah Fresh  За темата и За положителните емоции.

Не ви ли прави впечатление, че повечето момичета спряха да пиШат? На мен лично спря да ми е уютно тук.

С пожелания да влиЗаме в темата с удоволствие и За раЗтоварване, а не За сравняване коя е по-по-най.
 smile3525

# 18
  • Мнения: 153
Ето ме и мен в късните часове, но така е като спах дълъг следобеден сън  sleepuu
Добре, че е Меликат, че иначе темата ни и на втора страница щеше да отиде ooooh!
Да ви разкажа набързо случка от днес. Уж знаех, уж и майка и татко знаят, пък ето какво станало. Майка тръгнала на пазар, татко я догонил, плаче, трепери, дай да се обадим на детето, само да й чуем гласа Rolling EyesБяхме говорили преди 1 час, но му се обадили и казали детето ви катастрофира, няма умрели и се обадил женски глас, татко, трябват ми пари... Баща ми усетил че не е моя глас, но явно са го хванали задремал пред тв-то, та много се шокирал, не искаше да ми разкаже с подробности. Та се чухме, майка каза че миналата събота в 7.30 пак звънял някакъв, но тя го нахокала меко казано и той се изсмял и затворил. Обяснявахме и на баба, че милата на 80год. с внуци и правнуци, не е трудно да уцелят и име даже. Та това е,  тъпа и долна работа, но за съжаление от много хора успяват да вземат пари.
С някои момичета вече говорихме, но сега да кажа и тук официално  bowuu имаме предложение да си направим  People Santa коледно детско бг парти  superuu Единят вариант е парти раум в някой блок, другия е някой детски клуб. Който има предложения да казва. При добра организация може да направим предварително и томбола и всеки да подари/получи подарък. Но като за начало е добре да се преброим колко имат желание. Ако ще пътувате напишете от кога ви няма, за да се уговорим и за дата. Надявам се да стане купон  bigdance2
Официално каним и бременните мами preggo, къде изчезнахте?
Стига толкова за днес, че се улях hahaha

# 19
  • Мнения: 106
пу първа   newsm18  newsm44   dance
а татковци може ли ?
ето парти помещения след търсене в интернет http://www.kinderpartys.at/Partyraeume_funroom.htm

# 20
  • Мнения: 6
Добро утро на вси4ки мами.
4удесно предложение.Може ли и ние да се запи6ем за у4астие?
Анна супер си  bouquet.
И веднага едно питане,поради при4ината 4е в този момент 6те съм на финала, а може би дори и родила, 6те ли имате не6то против ако Емануела я доведе на партито татко и или някоя от каките.

# 21
  • На Дунава
  • Мнения: 268
Добро утро на всички!
Страхотна идея за коледното парти! Особено, щом и бременните мами са канени!   smile3521
Ние ще пътуваме за България на 20.12, та чааак до 06.01.2009. Ако партито е преди това, с мъжа ми сме на разположение за украсяване, надуване на балони и квито там още парти-подготовки са нужни.
Хубав ден на всички и благодаря за прекрасната идея!!
 

# 22
  • Мнения: 106
Един въпрос - с какво изкарвате запечатаните лекета от дрехите (изпрани вече) ? - за бели и цветни дрехи питам . Виждам се в чудо вече - само купувам ненужни препарати.  newsm78
Има намаление на памперси в Бипа.( с бипа карта са на 11.99 - 10 %)
Von 3. bis 5. November 2008 erhalten Sie jetzt -10% auf Windeln.

# 23
  • Мнения: 28
Здравейте,хубав и радостен ден желая на всички!
Днес моята скорпионка Йоана става на 3 годинки и то точно сега 10,38ч.Вие кьде водите децата на  рожденни дни-Оказва се ,че таткото ще работи до кьсно и само трите с баба и ще празнуваме!..Знае ли някой откьде мога да и купя ролер ,умира си за такова нещо,макар че е малка.Тук в Мйодлинг е мн мальк избора. Напавихме и домашна торта,но се чудя как да разнообразя празника.
Моля за идеи!
Весел ден на всички.

# 24
  • Мнения: 28
ПС.ние сме тук за партито))кажете с какво да помогнем.
а памперси до мин година купувах от шлекер,че са 9,99е.но скоро открих,че в пенни са по/ефтини 7,67е за 50 бройки ,номер 3.излиза май по 15 цента на бройка,по/ефтини има само в хофер,но опаковката е по/голяма и не ми се носят/кзм 80 бройки са и по 14 цента.
Рали,как е положението в Париж,станахте ли редовни посетители на Макдоналдс?Поздрави Доротея от нас.

# 25
  • Мнения: 413
Kaliopa Да ти е жива и здрава товята малка Скорпионка,
да те радва всеки ден, да внася в  живота ви винаги щастие. smile3525     nbirthday 

# 26
  • Мнения: 28
благодаря ти, якобс!
Абе един глупав вьпрос имам/купих шарени балони от циелпункт,да украся кьщата.обаче не мога да ги надуя...нямаме помпа,зне ли някой с какво друго може да се надуят,помолих и един сьсед и той не може?Много са дебели...>(

# 27
  • Мнения: 533
Здравейте Момичета!

Много отдавна не съм нито писала, нито чела, но сега видях предложението на Ани за БГ коледно парти и не мога да не я поздравя   bouquet Ако и някой по-артистичен татко се навие за Дядо Коледа ще е голям купон за децата. Ние ще сме си тук по празниците, така че сме готови за парти по всяко време.

Калиопа, честита ти рожденничка   bouquet
Да е здрава и да има весело и безгрижно детство  newsm59

За ролер (много си я харесвам бълг. думичка "тротинетка") - ние купихме от ToysRus. Има голям избор.

Приятен ден на всички   bouquet

# 28
  • Мнения: 323
Hi i ot men i as iskam da u4astvam v Kolednoto parti,samo koga i kade hte bade.Nie zasega ne znam koga hte patuvame sa Bg dali izobhto hte patuvame ,zahtoto sled v4erahnoto zavrahtane ot Italy inavartianite 2000 km sa 4 dni evam izdarjah ,daje i povrahtah,ne sam osobeno o4arovana.

# 29
  • Мнения: 323
Momi4eta mersi za zahtita,no az sam vse ohte s skapnata klaviatura,koiato smitam da zhvarlia tezi dni nai posle,za da piha na kirilica.Brei,ne znaeh ,4e tuk mojeh da napdneh niakoi v grab kogato go niama.Kakto i da e.Stranni gosti se poiavavat tuk.
Hte razkazvam za Italia kato  si kupia ve4e nova klaviatura,ta da ne vi zatrudniavam s 4eteneto .Kakvo stana s Dorotea.

Общи условия

Активация на акаунт