КОЙ КАКВО

  • 3 577
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
1-во мишката на РС-то с едната ръка, а в другата блутута на тел.
После разгледа абсолютно всичко, без да изпуска мишката и накрая си тръгна с лекарските слушалки и един химикал.
Гадайте какъв ще стане Mr. Green
Аз не вярвам Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Не съм правила прощъпулник. Peace

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Форцепса на дядо си.Не вярвам на това поверие,но живот и здраве ще видим Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Правих на баткото , ама пусто не помня какво взе  newsm78 Старост нерадост Embarassed Не вярвам!
Ама за купона ще направя и на дребната, да хапнем да пийнем, тези три неща  Wink

# 19
  • Мнения: 31
Ние не сме правили прощапулник!Не вярвам на това!Според мен детето ще вземе това което му е най-интересно като предмет!И аз съм взела слушалките,но не съм лекар!!!Но наистина сигурно е забавно!!

# 20
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Хвана ключовете за колата,но те не бяха сред предметите ,а оставени отстрани.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 227
Прощъпулникът е още един повод за празнуване Laughing, но принципно и аз не вярвам на това поверие.  Марти хвана елка, отвертка и сребърна пара, а какъв ще стане само той си знае Grinning.

# 22
  • Мнения: 4 447
Отиде и натисна "enter"-а на лаптопа. После хвана глобуса и парите. Накрая и четки и бои.
Не знам дали вярвам.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 4 496
Малкият взе учебник по счетоводство някакъв.
Малката хвана един парфюм. Но шишето беше отровно жълто на цвят, така, че нямаше начин да не грабне него. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 434
Алекс хвана отверка Wink

# 25
  • Мнения: 2 960
Хвана ключове за колата с едната ръка ,а с другата награби мобилния телефон.И до сега е "страстен"почитател на ключове-все иска да отключва нещо ooooh!

# 26
  • Мнения: 354
Не вярвам в това поверие и не смятам да го правя  Peace

# 27
  • Мнения: 1 155
Много не вярвам в това поверие, но дъщеря ми хвана калколатор и химикалка Grinning

# 28
  • Мнения: 165
Преди две седмици правихме и ние- хвана mini DVD- R, а каката преди години хвана молив и сега наистина е много добра художничка.  Peace

# 29
  • Мнения: 408
Иво хвана отверка и черпак.Не знам колко е верно,но мъж ми бил хванал спринцовка,а сега прави коли охранителни системи.

Общи условия

Активация на акаунт