Петък - ден на майстора :)

  • 1 597
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Poet's Day!!!

# 16
  • Мнения: 1 813
Майстори?
Представям си ги потни,винаги с цигара, като приключи работния ден - вече са пияни. Това за по-възрастните.

За младите - там е много тежко положението. Имам случай,в който ми бяха ползвали компа,в стая в която нямаха работа, пипнали ми настройките за интернет,оставили си празното шише от кола, намерили ми ника и после ме тормозеха виртуално. "Аз знам къде живееш.Знам баща ти,ти имаш сестра" и т.н., без да казва кой е отсреща.  Tired Обаче аз разбрах от къде чати въпросното лице и като влязох в клуба - майсторът на банята ни.  ooooh! Толкова нагло същество никога не бях срещала.

# 17
  • Мнения: 4 668
Абе вие се смеете , ама моята кола за последните два месеца се счупи около шест пъти  Simple Smile и мъжът ми взе да гледа яростно пича , който ми я оправя ... Ама то и рядко се случва някой да ти оправя колата с дънки Енерджи и да мирише на BOSS ...
Та дето вика моята приятелка - " Я вземи срежи някой маркуч ли що ли по тая кола ... "  Laughing Laughing Laughing че да отидем пак , де ...
Така че - има и майстори и майстори  Wink

# 18
  • Мнения: 2 401
Я да ви питам дали ви се е случвало като закарате колата да ви държат няколко часа на място с обяснението "ей сега ще стане, изчакайте тук", като идеята им е  просто да си имат публика и да си разнообразяват деня за ваша сметка.  Три пъти съм "носила" колата на сервиз и трите пъти това ми се случи.

# 19
  • Мнения: 1 813
Я да ви питам дали ви се е случвало като закарате колата да ви държат няколко часа на място с обяснението "ей сега ще стане, изчакайте тук", като идеята им е  просто да си имат публика и да си разнообразяват деня за ваша сметка.  Три пъти съм "носила" колата на сервиз и трите пъти това ми се случи.

Отиваш с друга приятелка с кола,оставяш е и като ти кажат това,следва :
-Ааа да бе не се притеснявай,аз бързо ще се върна,отивам да свърша една работа и до 1 час съм тук.
Хващате си пътя и чао. Нас също са опитвали така да ни минат, ама познай как ще стоя в сервиз 3 часа.  Crazy

# 20
  • Мнения: 1 187
Майсторът в офиса така се е вкиснал, че не смея да дишам.

# 21
  • Мнения: 2 401
Я да ви питам дали ви се е случвало като закарате колата да ви държат няколко часа на място с обяснението "ей сега ще стане, изчакайте тук", като идеята им е  просто да си имат публика и да си разнообразяват деня за ваша сметка.  Три пъти съм "носила" колата на сервиз и трите пъти това ми се случи.

Отиваш с друга приятелка с кола,оставяш е и като ти кажат това,следва :
-Ааа да бе не се притеснявай,аз бързо ще се върна,отивам да свърша една работа и до 1 час съм тук.
Хващате си пътя и чао. Нас също са опитвали така да ни минат, ама познай как ще стоя в сервиз 3 часа.  Crazy

Бе то е някак си в реда на нещата да се пробват да подбъзикват цепенячетата  Laughing, ама аз не сам на 19 да му се невиди. 
А пък това с твоя плочкаджия.. Shocked каза ли на баща си?

# 22
  • Мнения: 1 813
Не.
То беше пред свършен факт. По-добре да не знае.  Crazy Crazy
Но приятелят ми знаеше цялата история и беше с мен във въпросния клуб.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 878
Абе вие се смеете , ама моята кола за последните два месеца се счупи около шест пъти  Simple Smile и мъжът ми взе да гледа яростно пича , който ми я оправя ... Ама то и рядко се случва някой да ти оправя колата с дънки Енерджи и да мирише на BOSS ...
Та дето вика моята приятелка - " Я вземи срежи някой маркуч ли що ли по тая кола ... "  Laughing Laughing Laughing че да отидем пак , де ...
Така че - има и майстори и майстори  Wink

Пипинке, сподели бе мила, къде е този сервиз, че и ние да изплакнем малко очи! Не си го стискай само за себе си Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4 668
Пипинке, сподели бе мила, къде е този сервиз, че и ние да изплакнем малко очи! Не си го стискай само за себе си Heart Eyes
Дума да не става ... Да споделя пред цял женски форум  Mr. Green Той милият няма да издържи психически да му се изсипят толкова жени ...
Освен това съм егоист !
Ама е готииииин ... лоша работа , общо взето  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 448
Аман от майстори!  ooooh! На последната си работа бях в склад в близост до работилница за автостъкла. Е няма по досадно нещо от автомонтьорите!!!  Tired

# 26
Е, да идем да пием по 1 тази вечер, апък с майстор или без...това са подробности  Joy beer

# 27
  • Мнения: 2 013
Къде ще се купонясва довечера???Как ще прекарате празника?Някой да си е подготвил тоалет??? newsm75 newsm28
Ние ще се събираме с тайфата и ще пеем за бонбобки Simple Smile   bigdance2

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Я да ме светнете, защо му се казва точно на майстора този ден?
Аз знам една друга приказка, че който работи в петък следобед, шефът му умира...

# 29
  • Мнения: 2 478
Пипинкеее,кажи сега за майстора Wink
Аз сега от вас разбирам,че тези автомонтьори не били всички в мазни гащеризони,а имало и с аромати на Босс Laughing
И прозирам защо Милото винаги той кара колата на майстор  Mr. GreenА пък аз да си мисля,че услуга ми прави,че да не се занимавам..

Общи условия

Активация на акаунт