Умората

  • 4 340
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
Ами то при мъжете умората не се отразява толкова силно на желанието за секс. Пък и най-добрия начин за разтоварване на напрежението при тях е именно този. Не искам да оракувам, но се замисли дали няма нещо странично или най-добре говори с него.

# 16
  • Мнения: 378
Ако желая някого, умората не ми пречи Wink

А баш!  Peace
Не е точно така,знаете ли снощи какво ми се случи:с голямо желание чаках да си легнем,а бях адски изморена и докато чакам мъжа ми да излезе от банята съм заспала и днес сутринта ми каза,че не се бавил много и ми стана много кофти,но аз съм пример,че стават такива неща Peace

# 17
  • Мнения: 2 448
Напълно възможно, стига да не е месеци наред само това оправдание и да не се намери поне една вечер без умора.

# 18
  • Мнения: X
По принцип се случва на всеки,не сме машини...а и на тях им свършват батериите понякога  Simple Smile

Но ако стане системно,си е проблем...Ако 3-4 месеца например е перманентно уморен,как въобще ходи на два крака вече ?!

# 19
  • Мнения: 22 437
Възможно е. При мен изключително рядко се случва, но съм имала и такива моменти. Съвсем пресен пример от онзи ден. В 23.50ч се трупясах на леглото, малката продължаваше да играе, просто я настанихме между нас с баща и и на 2та минута бях заспала. Не знам дори кога тя е заспала. Дори не ми мина мисълта за секс през главата.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
За мен нещата стоят така "Няма не мога, има не искам".
Ако е инцидентно "Да" приемам го , ама да да перманентно уморен... Naughty

# 21
  • Мнения: 581
 За мене е допустимо от време на време, ама ако е всеки ден бих търсила причината нявсякъде другаде, но не и в умората.А и щом не иска да говори за това, явно нещата не са на добре.

# 22
  • Мнения: 637
Ако желая някого, умората не ми пречи Wink
Peace

# 23
  • Мнения: 4 734
Възможно е. Случвало ми се е да съм физически скапана, да имам ужасно желание за секс, но в момента в който полегна уж за малко и съм заспала на минутата.

# 24
  • Мнения: 2 175
Искам да попитам нещо малко по-различно, но все пак свързано с умората?

Възможно ли е тя да му пречи да свърши?
Имам предвид - правим секс ( и то от бурните и продължителните), но не успява да свърши.. Инициаторът на секса е той, както и се постара аз да свършя няколко пъти.. newsm78
Май просто му "свършиха батериите".. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 4 734
То в един момент се претръпва и грубо казано нищо не се усеща, камо ли да се стигне до оргазъм. На жени се случва, а какво да говорим за мъжете. А и щом се е погрижил за теб...многократно Mr. Green, вероятно предварително си е преценил възможностите и просто те е компенсирал в аванс.

 Не се тревожи, бели кахъри са това Hug.

# 26
  • Мнения: 2 175
И аз така си помислих..ама   newsm78 Rolling Eyes
Тя и мойта цел беше да го побъркам, а то май се превърна в нещо като съзтезание "кой-кого"..
 Hug

# 27
  • Мнения: 3 092
Може , разбира се....вече много пъти ми се е случвало  Tired

# 28
  • Мнения: 2 757
Всичко е възможно. Дори може и само той да си мисли, че е поради умора, а всъщност да си няма желание поради друга причина, я хормонална, я щото си му омръзнала, ама той не го знае или не го съзнава и го отдава на умората. Аз съм в неговото положение от доста време насам и самата се чудя за себе си дали е заради умората покрай децата или нещо друго. Най тъпото е, че до един момент със сигурност причината са  стресът и умората, които сигурно и до хормонален дисбаланс водят. Но  от един момент нататък като че ли свикваш с липсата на секс и вече не ти и липсва. Като мъжът ми се отдели да спи в друга стая заради децата много тежко го преживях, липсваше ми доста време. Сега вече така съм свикнала сама, че като се случи да спим заедно и ми е някаква странно и неудобно. Така че и до навик опират нещата. Но определено не мисля, че съм го разлюбила или го обичам по малко. При вас обаче не знам как е, намери начин да разбереш от самия него, тук няма кой да ти каже

# 29
  • Мнения: 4 784
За мене е допустимо от време на време, ама ако е всеки ден бих търсила причината нявсякъде другаде, но не и в умората.А и щом не иска да говори за това, явно нещата не са на добре.
Peace
magarence, може и да не е от умората, но е напълно възможно и от пренатоварване Mr. Green да се случи.

Общи условия

Активация на акаунт