Умората

  • 4 350
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 173
възможно е.
и често се среща, както и другите изброени.
Съгласна съм!

# 31
  • Мнения: 54
  Потруди се, мила, поизмори се и ще видиш, че не е Управдание.

# 32
  • Мнения: 569
Ако желая някого, умората не ми пречи Wink

# 33
  • Мнения: 1 077
като знам, че някой ми е под ръка, мога и да си почина.  Mr. Green

На мен ми се беше случило почти хронично, може би за месец-два, известно време след раждането. Отдавам го на хормонално разбъркавне + умора.

# 34
# 35
  • Мнения: 229
И ние сме в такъв период.Сигурна съм ,че е от преумора и недоспиване  Confused

# 36
  • Мнения: 4 187
Естествено, че е възможно!

# 37
  • Мнения: 2 908
Аз пък ще кажа,че и да желая някого,умората изключително много ми пречи-заспивам като труп всяка вечер тези дни в 22ч,че и преди това,а мъж ми е толкова изморен,че се трупясва и по-рано.

# 38
  • Мнения: 78
Нормално понякога да не ти е до секс от умора,
но не е нормално това да е ежедневно.

# 39
  • Мнения: 316
ООООООО след цял ден чистене,готвене,пране,гладене,тичане подир голямата дъщеря(4г.) и носене на малката (5м.) хич не ми е до секс  newsm11 ...лягам и откъртвам като пиян прйдоха на дивана  smile3507...но когато децата са при майка ми и аз цял ден съм мързелувала  atwork...само като се прибере моичкия и ми замирише на мъж в къщи и полудявам  smile3538...вървя подир него  из етажа като куче след кокал  smile3508 smile3508 smile3508

Много си готина! И... до болка права! Само , дето понякога се случва точно в този момент Той да е "като убит" Tired

# 40
ООО,да знаете колко е възможно
От многооо време вече се тревожа за тази умора и вече пълна липса на желание,както беше писала и една майка много вярно,то и се свиква.
Но аз се тревожа за мъжа си,толкова е добър и търпелив,не го заслужава
Най-накрая малкото(2 и 6 г.)тръгна на ясла и поне ще имам време да отида на лекар
Но на какъв ,кажете;аз мисля на ендокринолог да ме прати да ми видят хормоните
А някой ако е минал през това,моля пишете или дайте някой форум дето се обсъждат такива проблеми,че то в България все още си е срамно или никой не ти обръща внимание за такъв проблем

# 41
  • Мнения: 1 629
Уф, за съжаление е възможно Confused

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Уф, за съжаление е възможно Confused
PeaceИ аз така си мисля.

# 43
  • Мнения: 43
Умората според мен е предтекст.Човек  желае ли секс нищо неможе да го спре.Поне за мен е така .

# 44
  • Мнения: 592
Въййй- би казала една бигбрадърка от един морски град - Колко мераклийки и колко дето се Управдават!!! Сега се вижда на кой му върви семейния живот  Wink Peace. А аз мисля, че няма невъзможни неща!
Чел съм че е правен опит с елен - държан е гладен с дни наред и когато е започнал да "подгъва краката" са го изправили пред една купа слама и една разгонена сърна- а познайте! ... Естествено сърната! На това му казвали инстинкт за съхранение на рода! Ама ако сте изморени, си легнете!

Общи условия

Активация на акаунт