Да станеш майка на 24 или на 34 години?

  • 7 171
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 093
Моят съвет е да не  гледаш другите - защото всеки човек е уникален и има свои емоции, размишления, разбирания за нещата.
Може да се чувстваш готова сега, може и след време.
Мъжът ти сега не иска, но може да заиска, когато пък ти се откажеш.
Всичко е много индивидуално, но най-важното е да го искате и двамата.
Другото е Божа работа ( и следене на овулацията) Wink

# 16
  • Мнения: 3 372
Аз исках да стана майка още на 20 ама на......вече съм на 23 и още не съм Tired На колко ще стана не се знае

# 17
  • Мнения: 2 270
не знам по какво съдиш, че не съм готова да имам бебе ...

Вярвай ми ако наистина искаш и си готова да имаш дете въобще няма да се замисляш за трудностите по време на бременността - ще го искаш на всяка цена!

Аз исках да стана майка още на 20 ама на......вече съм на 23 и още не съм Tired На колко ще стана не се знае

Това е другия момент - не винаги става когато поискаш!

# 18
  • Мнения: 7 201
Всичко е много индивидуално, но най-важното е да го искате и двамата.
Другото е Божа работа ( и следене на овулацията) Wink
Peace Подкрепям.

# 19
  • Мнения: 2 926
pretty мацката е на етап избиране на зодия на бебето (в една друга нейна тема го прочетох токущо това) едва ли разбира за какво точно чувство й говориш.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 098
Мисля, че разбирам какво ми говори!
А другата тема си е просто друга тема!

# 21
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз пък не мога да схвана смисъла на питането newsm78 Избираш си възраст, на която да станеш майка или какво?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 098
Няма как да избера!  Simple Smile А и няма как да съм на 24, след като съм на 30! Въпросът е по-скоро дали е по-трудна бремеността на 34 и доколко е по-различна от тази на 24, като болезненост и т.н.

# 23
  • Мнения: 3 372
Няма как да избера!  Simple Smile А и няма как да съм на 24, след като съм на 30! Въпросът е по-скоро дали е по-трудна бремеността на 34 и доколко е по-различна от тази на 24, като болезненост и т.н.
Добре де, като си на 30 дори и да е по-лека тая на 24 тебе си те чака другата Crazy

# 24
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ами чела съм, че след 30 се увеличава вероятността от усложнения на бременността - като плацента превиа, полипи и прочие. Незнам дали е вярно, но това е ,което се случва действително със сегашната ми бременност на 33.
Първата ми бременност на 25 не беше съпроводена с тези проблеми. Незнам дали има връзка.

# 25
  • Мнения: 2 270
pretty мацката е на етап избиране на зодия на бебето ...
всички сме минали от там, но не ми се връзва това,че мъжа й не иска дете, а в същото време се избира зодия newsm78

# 26
  • Мнения: 9 093
Въпросът е по-скоро дали е по-трудна бремеността на 34 и доколко е по-различна от тази на 24, като болезненост и т.н.
Аз не бях разбрала въпроса ти така, но няма значение вече, доста момичета ти отговориха в тази насока.

# 27
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Аз съм на мнение,че няма разлика дали си на 24,34 или 44.Важно е да успеем да изпитаме радостта на майчинството.Успех на всички Hug

# 28
  • Видин
  • Мнения: 4 921
 doh

# 29
  • Мнения: 611
Към авторката:
Ти днес да не би да си решила да пускаш колкото се може теми и все такива "важни" , образно казано Thinking
Какви зодии , какви години , какво чудо те е хванало не знам.
Ти искаш бебе , а мъжът ти , не , и как ще го направите щом той не иска.... ей туй ми се върти из главата.
Не може да си играеш на игрички със съдбата си , когато стане бебето тогава , каквато зодия , такава , какъв е проблема?
Ти се моли да забременееш и износиш детето си до края , а спри да си набиваш разни филми.

Общи условия

Активация на акаунт