Има ли ходещи на ясла деца които не боледуват?

  • 2 743
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Има.Моите не боледуват Заради яслата.Та-когато се е случило/мнооого рядко/ е било извън градината.
Яслата не е безупречна.Нормална е.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 296
Мда,има,има.Дъщеря ми също е от рядко-боледуващите,за щастие.

# 17
  • Мнения: 9 814
Всъщност моята дъщеря не е боледувала в яслата.
Не говоря за лека хрема, а за сериозно боледуване.

# 18
  • Мнения: 3 092
Боледуват децата ...но не е задължително да е сериозно според мен  Simple Smile
Пожелавам лека адаптация и много бързо разминаване с болестите ! Hug

# 19
  • Мнения: 512
Уф, само моята пикличка ли е от боледуващите?
Ходи по 2 дни на ясла и после по 1 седмица вкъщи - ужас!
  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 2 950
Моето не е боледувало...
За две години имаше два пъти сополи (с кашлица, естествено)
 и един път варицела- съвсем нормални неща.


Това все едно аз съм го писала!  Grinning

А скоро ми се случи един парадокс - каката ходи на градина, бебетата си ги гледам в къщи. И какво стана - те започнаха да кашлят и го прехвърлиха на каката. Явно по площадките има повече болни деца от сополивите в градините и яслите.  Joy

# 21
  • Мнения: X
Голямата ми дъщеря не боледуваше. Имаше период от осем месеца без да е боледувала.

# 22
  • Мнения: 4 020
Има- моите. Но и яслата ни е безупречна.
Коя е вашата ясла?

# 23
  • Мнения: 804
Има тама за "яслата", погледни там и ще видиш, че повечето деца боледуват, но за щастие рядко проблема е по-тежък. Това ми се струва нормално. Много по-добре е отколкото както се получи с мен. Тръгнах директно в предучилищна, защото по лични причини бях мнооого пазено от болести дете. В училище боледувах по-често отколкото бях здрава. До 17 години ВСЯКА ЗИМА карах пневмония, понякога двустранно. Не бих спряла малката от ясла, освен по сериозни медицински показатели.
Успех и дано не боледувате много  Peace

# 24
  • Мнения: 800
Моите също. Голямата докато беше на ясла е била два пъти болна (грип) за целия период. След това в градината (сега е 3 група) е имала по едн-две разболявания на година. Малкият е от 06.10. на ясла - досега се разминаваме. Не мисля, че ако ги гледах аз щяха да са по-малко. Стискам палци!

# 25
  • Мнения: 4 434
Имало и такива дечица,много се радвам Grinning
мен постоянно ме плашат,ще видиш като почне постоянно болно ще ходи Tired

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Сина ми боледува и то много.До сега никога не се влачел с т.нар. градински/ясленски сополи.При него винаги има гнойна/херп  ангина, ларингит, отит или ако върлува някой вирус с Т, повръщане, разтройство задължително го изкарва.Явно си е до детето.

# 27
  • Мнения: 1 668
Моят първите 3 месеца в яслата ме подлуди от болести. 3-4 дни там и после 10 дни у дома. Нямаше нещо, което да ни подмина.... Оказа се, че сме възпалили трета сливица и се наложи операция. направихме я на 1 г и 11месеца - тоест февруари и от този ден нататък не съм виждала сопол дори. Продължава в същата детска града, но вече 8 месеца той е здрав. Явно третата сливица при нас беше причината за всичките ни беди, но педито дълго време не забелязваше проблем...
С ужас обаче очаквам шарките... Там няма измъкване...

Общи условия

Активация на акаунт