успокойте ме

  • 4 091
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Глупости на търкалета Crazy
Чувала съм я, без последствия. е, няма никой безсмъртен, нали знаеш, ама не предсказва поне в близките години Laughing

# 16
  • Мнения: 7
ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НА ПОКРИВА НА НАШИ СЪСЕДИ "КУКУМЯКАШЕ" ЕДНА  И ПОНЕЖЕ И АЗ СЪМ ЧУВАЛА ,ЧЕ Е НА УМРЯЛО "ПУ ПУ"ОТТОГАВА СЛЕДЯ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ ,НО ЗА СЕГА НЯМА НИЩО ,ВСИЧКО СИ Е НАРЕД.ТАКА ЧЕ,СПОКОЙНО. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 932
Това наистина ме успокои! Hug  bouquet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 366
В моето родно градче една кукумявка си е свила гнезденце в съседна на моя роден дом необитавана сграда. Всеки път като си отида я чувам и и се плаша защото минава понякога с крясъци покрай прозореца ми, но за сега всичко си е наред. А това е вече повече от 10 години. Така че спокойно...

# 19
  • Мнения: 502
Стига бе, виждала ли си някога кукумявка? Наеш кви са сладки?
  Верно са сладички,едни такива пухкавки и топчести! Те се крият по покривите,където търсят някаква прехрана-мишленца. Не вярвам в поверието,на съседната къща от няколко години си живее една,нищо лошо не се е случило. Peace

# 20
  • Мнения: 278
Като я чуеш следващия път кажи: Да ти е златна устата. Туй е противоотровата за лоша поличба от кукумявчене.

# 21
  • Мнения: 4 585
Какво ти пука за поверията, нали пука на съседния блок?

Наистина е симпатична гадинка отблизо. Гнездото й е цилиндър от пръчки, яко стегнати, отгоре надолу има дупка, и на дъното е уширено, тапицирано с по-меки материали.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 529
 Ирка да са ти живи и здрави Елла и Миа. Hug Heart Eyes
 Не се притеснявай,нали не е на вашия комин? Wink
 А сега моите наблюдения,на вилата от години има кукумявка у съседите и есенно време ,когато се прибират мишките на топло се чува,даже е досадно, добре че не живеем там....
 Миналата есен не съм я чувала изобщо ,а във въпросната къща почина баба Гаца на 96 години,а аз години наред си мислех,че за нея пищи... Embarassed
 Просто не му мисли Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Няма страшно, едва ли само ти я чуваш, представяш ли си това поверие да важи за всички които я чуват...ще се натръшка целия квартал да мре  Wink

# 24
  • Мнения: 932
 Hug Hug HugЕй затова пуснах темата-знаех,че това е лекът срещу моите страхове.Благодаря ви мнооооооого!
Evil, hahaha
/Нашата баба Шпунц\защото ние си я смятаме за наша\ да вземе да си стегне щерката да пише по-често,пък и тя да се включва.И на теб да са ти живи и здрави Вели и...сестричката Wink/

# 25
  • Мнения: 1 813
Аз пък си спомням  как веднъж си тръгваме от дисокотека с приятелката ми и чуваме кукумявка. На другия ден разбрахме,че са убили едно момче,което беше охрана в друга дискотека. Наръгали го и ...

# 26
  • Мнения: 1 650
Ох, ужасссссс..... Shocked

# 27
  • Мнения: 4 585
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278285.0
Прочети и тази тема.
През 1977г, мисля, че беше март месец, докато траеше вечерната проверка в
поделението, в което служех, една кукумявка пукаше на един комин.
След малко стана земетресение, кукумявката излетя, а коминът се срути. Shocked

# 28
Ире,и кукумявка да е била,и друго да е било,недей да се притесняваш излишно. Гледам си пуснала и тема-питане  за нумерология .

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343277.0

Нищо,че не разбирам,разписах се и там.Ире,явно нещо доста тревоги има в душата ти... newsm78

# 29
  • Мнения: 1 303
А как "вика" кукумявката" newsm78."Ку-ку"? Или така вика кукувицата,хич не съм наясно newsm78 Май никога не съм чувала

Общи условия

Активация на акаунт