много се стряска

  • 2 880
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 096
Това с похъркването да не би да е от запушено носле, от по-сух въздух...

# 16
  • Мнения: 9 973
нормално е,това е период,който ще отмине

# 17
  • Мнения: 349
Ох, и ние много се стряскаме, но в повечето случаи, когато е буден. Стяска се от внезапен шум и така започва да реве, че няма укротяване.

# 18
  • София
  • Мнения: 521
Ще отмине. Стискам палци да е по-скоро  Peace

# 19
  • Мнения: 540
Ще отмине. Стискам палци да е по-скоро  Peace

# 20
  • Мнения: 173
Тия баячки...... ThinkingПопитай педиатъра.

# 21
  • София
  • Мнения: 864
ох и ние напослдък сме така. аз просто веднага я гушвам и по4вам да й говоря тихи4ко

# 22
  • Мнения: 422
и при нас е така-както си спи изведнъж се събужда с плач,пък да не ви говоря ходихме до търново веднъж на отиване си спа всичко ок,на връщане сука през целия път и от там на гости при баба и дядо и като ревна ама 1 час реве и се къса,направо пищеше,много се уплаших,но много хора ми казаха че било нормално все пак вс било ново и така биле преживявали видяното newsm78но дано наистина да е само период,който ще отмине

# 23
  • Варна
  • Мнения: 89
И дъщеря ми се стряскаше често до скоро,сега също,но по-рядко. Обикновено се случва когато спи неспокойно-например ако я мъчат газове.

# 24
  • Мнения: 61
и моят син се стяскаше но вси4ко отшумя

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моите се стряскаха-премина

# 26
  • Мнения: 1 674
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=7995&highlight=& … c4d3c4f9449c1ef8-виж това.Нормално е да се сряска на сън.дължи се на недоразвитата нервна система..С времето това ще отшуми.По-емоционалните деца го израстват по-бавно.

# 27
  • Мнения: 250
повиване (съвременен вариант - виж в темата за коликите и д-р Карп) + разтвор в нослето  - бебето ти вероятно задържа слуз, това се израства, но е неприятно за детето - капвай разтвор и ако е много задръстен е добре да дръпнеш с помпа.

И аз мисля, че му се запушва нослето и то се стряска , когато не може да диша.

# 28
  • Мнения: 961
И моят син се стряска, макар не толкова често като при вас. Мисля, че сънува нещо и се стряска. Взимам го и го галя по лицето, докато се успокои.

Общи условия

Активация на акаунт