Как режете ноктите на бебетата си?

  • 11 053
  • 147
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 780
Режа с ножичка, леко заоблени.

# 76
  • Мнения: 130
при нас пада такава борба по време на тази процедура, че формата ми е най-малкия проблем Laughing В редките случаи, когато съм можела да докарма някаква форма - заоблени, по ноктите

# 77
  • Мнения: 5 026
Още от новороден-докато спи. Сега не ми дава, та пак го дебна да заспи Simple Smile

# 78
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Заоблени. Режа ги докато спинка ( и на ръцете и на краката )

# 79
  • Мнения: 654
аз ги режа заоблено, като внимавам в ъглите да не остава,че забира

# 80
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Обикновено докато спи:) Понякога, когато е в настроение, докато е будна - тогава и е интересно и ме гледа:) Заоблям ги Peace

# 81
  • Мнения: 286
при нас пада такава борба по време на тази процедура, че формата ми е най-малкия проблем Laughing В редките случаи, когато съм можела да докарма някаква форма - заоблени, по ноктите
И при нас е така. Докато беше по-малка й ги режех докато спи, но сега и докато е будна действам. На краката борбата е наистина ожесточена, такова ритане и дърпане пада, че ако успея просто да ги изрежа съм доволна, кой ти гледа форма... ooooh!

# 82
  • Мнения: 2 090
На рьцете ги режа заоблени,а на краката водоравно Peace
Знам,че на краката наистина трябва водоравно,заради палчетата,да не се забива нокьтчето.
Peace

# 83
  • Мнения: 1 990
И на ръцете и на краката следвам извивката и ако останат ъгълчета ги изрязвам, защото се драска и се обръщат! Всичко това мога да го свърша само, докато спи и с ножичка!

# 84
  • София
  • Мнения: 873
аз ги режа заоблени.

# 85
  • Мнения: 1 006
с мерак, докато спят, незаоблени

# 86
  • Мнения: 2 100
Режа с ножичка според формата на пръстенцата, т.е. леко заоблени. Режа му ги сякаш си играем  Laughing

# 87
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
С нокторезачка, обикновено докато спи, че да не остане без някое пръстче!  Laughing

# 88
  • Мнения: 61
със тази зада4а се заема баща ми общо взето се справя отли4но

# 89
  • Мнения: 789
Режа по формата и не оставям ъгълчета.Напоследък режем само на крачетата,на ръчичките е започнал да ги изгризва - нов проблем.

Общи условия

Активация на акаунт