Как режете ноктите на бебетата си?

  • 11 034
  • 147
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 151
Режя ги по извивките, когато беше по-малък докато спеше, сега с много уговорки докато татко му чете приказки

# 91
  • Мнения: 227
Режа ги според формата-леко заоблени,тъй като остават(както си забелязала) ъгълчета и не само че драскат,ами се и обръщат,начупват...предполагам,че не му е приятно с тях .
На краката ги режа светкавично бързо,защото рита непрестанно и направо си е лукс да постигна някаква форма  ooooh!

 Peace с нижичка за нокти на бебка изрязвам ноктите по същия начин както горе.

# 92
  • Мнения: 3 453
аз ги режа както казва майка ти "водоравно"

   И аз!Нашите са като телевизорчета   Laughing

# 93
  • BG
  • Мнения: 1 900
Много лесно й ги режа с нокторезачка по извивките.

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
С нокторезачка-без никакви проблеми Peace

# 95
  • Мнения: 4 056
Режа ги с ножичка. Бебка не се противи.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 023
на ръцете следвам извивката, иначе се драска. на крачетата - водоравно.
Peace

# 97
  • Мнения: 922
Татито ги режи заоблени,с извита ножичка  Peace.

# 98
  • Мнения: 961
при нас пада такава борба по време на тази процедура, че формата ми е най-малкия проблем Laughing В редките случаи, когато съм можела да докарма някаква форма - заоблени, по ноктите
Абсолютно същото е при нас.

# 99
  • София
  • Мнения: 17 595
По формата на нокътя, не твърде дълбоко, обаче.

# 100
  • Мнения: 502
Въ форума бях прочела, че най -лесно е като спи детето. Аз така правя и си спестявам много проблеми.

# 101
  • Мнения: 209
на ръчичките по линията на нокътчето, на крачетата само на палчетата се старая да е водоравно за да не се впива ъгълчето в кожата. относно пиленето с пила, има комплекти с малки детски пилички които са много нежни и то според мен става въпрос само за леко изпилване на ъгълчетата, не за някакво душманско пилене на целите нокти.

# 102
  • Мнения: 2 960
по принцип нямам проблем с рязането на ноктите-дава ми без проблем.На ръцете се режат по заоблено ,на краката -тип френски маникюр Joy

# 103
  • Мнения: 1 195
Режа с нокторезачка  Peace
За  съжаление рязането на нокти е война у нас и става мноооого трудно Ако е с ножица хич не ми се мисли какв ше става  ooooh!

# 104
  • Мнения: 1 428
ами то при нас татито ги реже ноктите но ги е рязал винаги по формата на ноктенцето, т.е. леко заоблени иначе наистина остават ъгълчета и се драскат с тях  Peace
И при нас е така.

Общи условия

Активация на акаунт