Време за екшън или форумски номинации 2008г.

  • 15 242
  • 430
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
И последната категория за Експреса ли е?
Ще ви спестя мнението си.

И внимавайте за какво ме номинирате, ЕЙ!
п.п. "ей" не идва от гей!

# 16
  • Мнения: 4 292
Черна мерудия (точкотрупци) май трябва да отпадне, то вече никъде не се трупат точки  Simple Smile

Иначе със сигурност щеше да е някоя форумка от КМ. Там беше просто....
Аз пък даже не знаех, че в КМ вече не се отчитат мненията.  Laughing Това от кога е?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 783
Срам не срам, ще подкрепя Борис и ще кажа, че в идеята за "Златен член " има хляб.
... Най-ограничен потребител - е на тази дтржа, щотооо имам идея Mr. Green
И това също подкрепям, но трябва да се отграничи добре от "Черното злато"

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз викам да се придържаме към миналогодишните, плюс 2-3 нови категории, после да има време и за Малини, та до Коледа да успеем да се изпокараме качествено.  Ммм, любимото ми форумско време!

# 19
  • Мнения: 5 370
"Банда на годината". Даже вече си имам и кандидат-номинат.

"Рошавата гарга"- яко фенове на КМ.

# 20
  • някъде
  • Мнения: 979
В коя категория мога да номинирам потребител,който се изказва компетентно по въпроси,които едва ли познава /освен от прочетеното по клюкарските издания/?Че съм набрала скорост... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 813
Аз предлагам номинация "Липса на годината" - за потребителите,които често ги хваща липсата.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 857
 Най-болна тема  - тва що за птица е  Rolling Eyes

Крилата фраза де остана?  Laughing

# 23
  • Мнения: 25 620
Засилих се да предложа категория Златен БАНан, ама се отказах - победата е ясно чия е.
После измислих номинация за Златната фъшкия, ама май и това няма смисъл - пак е ясно кой ще отнесе титлата.  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 494
Нека наистина да се запазят категориите от миналата година,като само се добавят някои нови!

Може ли да предложа категория "Златен ПръвопиЗ" ? Там борбата ще е жестока hahaha
А къде могат да се видят победителите от миналата година?

А награди ще има ли?

# 25
  • Мнения: 212
Засилих се да предложа категория Златен БАНан, ама се отказах - победата е ясно чия е.
После измислих номинация за Златната фъшкия, ама май и това няма смисъл - пак е ясно кой ще отнесе титлата.  Rolling Eyes

И кой ще отнесе по-горните титли че повечето не разбрахме.

# 26
  • Мнения: 3 405
Предлагам много старите кучета да не участват в номинациите. Такива, които две години подред са все там (за по- стари номинации не помня, остарях)  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 461
В коя категория мога да номинирам потребител,който се изказва компетентно по въпроси,които едва ли познава /освен от прочетеното по клюкарските издания/?Че съм набрала скорост... Mr. Green

"Златен На-а-а-ПЪН"   #Silly

# 28
  • Мнения: 212
Предлагам много старите кучета да не участват в номинациите. Такива, които две години подред са все там (за по- стари номинации не помня, остарях)  Mr. Green

Стари кучета има (имаше) в казармата. Аналогът им тук се нарича стари кучки. Все пак са от женски род. Трябва да спазваме правилата на книжовния български език.

# 29
  • Мнения: 494
Аааа,що бе?Нека който си заслужава,да бъде номиниран!

Общи условия

Активация на акаунт