Секс след раждане - кога?

  • 3 352
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Когато прецените със съпруга ти. Няма правило. Wink
Peace

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Когато се почувстваш готова Peace

# 47
  • Мнения: 741
Когато ти спрат лохиите...
Когато отидеш на профилактичен преглед и лекарят даде зелена светлина...
Когато имаш желание 
Peace

# 48
  • Мнения: 1 428
Когато ти си готова.Няма точно определен срок  Wink

# 49
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
Когато ти си готова.Няма точно определен срок  Wink
Peace
При нас беше за първи път 2 месеца след раждането.

# 50
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Когато се почувстваш готова. Първият път е като първи път странно и не дотам приятно. Поне при мен така беше.

# 51
  • Мнения: 4 023
Моят доктор ме предупреди, че около петата седмица след раждането е възможно да се отдели яйцеклетка, така че не пренебрегвайте методите за предпазване, дори да кърмиш Simple Smile

# 52
  • Мнения: 58
И аз имах доста шевове след раждането и се възстановявах по-дълго време.Ходих първо и на гинекологичен преглед,за да се уверя че всичко е наред.Минаха може би близо четири месеца и първият път нещо не се получи както трябва.Но при всеки е строго индивидуално.Така че подкрепям всички останали ,които са да ли мненията си досега. Wink

# 53
  • Мнения: 60
а кога требва да се иди на доктор след раждането? моя гинеколог не ми каза кога да ида ! И не съм на ясно.

# 54
  • Мнения: 304
 Thinkingиндивидуално е по принцип като се почувстваш добре и имаш желание

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 588
След 1,5 - 2 месеца, ако се чувстваш добре, разбира се.  Peace

# 56
  • Мнения: 1 372
Аз изчаках традиционните 40 дни, посетих гинеколог за да се уверя че всичко е наред и чак тогава се върнахме към обичайните креватни занимания с мъжа ми. Това разбира се при условие че се чувствах добре и имах желание за секс.

# 57
  • Мнения: 227
Когато физически и психически се почувстваш добре и го желаеш  Peace

# 58
  • Мнения: 3 743
ами като ти свършат лохиите,като се почувстваш добре,всичко са ти отговорили,но първият път е наистина като първи път. Peace

Зависи кога е. Аз изчаках 5 месеца след раждането и усещането беше невероятно. Определено не съжалявам, че не избързах Wink. Бях чувала за хормонална сухота на влагалището веднага след раждането, независимо дали е нормално или секцио и затова решихме с мъжа ми да изчакаме да мине известно време Peace

# 59
  • Мнения: 27
Аз раждах секцио и около 40-тия ден всичко беше наред и пробвахме. Хич не беше зле

Общи условия

Активация на акаунт