кога се появяват парвите сълзи

  • 10 062
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
ние сме на два месеца и половина и забелязах, че и се насълзяват очичките.Кога се появиха при вас

# 1
  • Мнения: 105
когато пла4е ли се насълзяват? моето беб4е от първия месец си пла4е със сълзи4ки, сега е на 6 месеца и направо си му текат сълзи като на голям 4овек ,когато пла4е. а теб какво те притеснява?

# 2
  • Мнения: 9 776
И синът ми плаче от самото начало със сълзи /друг е въпросът, че той почти не плачеше/. Сега пак е така. Даже когато си мисля, че се преструва, че плаче, пак пуска сълзички Rolling Eyes.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 758
При синът ми забелязах сълзи може би преди навършване на 1м.

# 4
  • Мнения: 427
Ами може би точно около 2-рия месец започна да плаче със сълзи.

# 5
  • Мнения: 2 447
Май беше около 2-я месец newsm78

# 6
  • Мнения: 4 615
Ако сълзят без бебето да плаче, може да се касае за стеснени слъзни каналчета. Голяма част от бебетата се раждат така и до около 6-я месец каналите спонтанно се отпушват. А ако иде реч за сълзи при истински рев, аз такива забелязах, когато бебето стана на месец.

# 7
  • София
  • Мнения: 599
Някъде на 1 месец започна да пуска сълзички, даже всички се чудеха колко от рано е започнала да рони сълзи.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
При Димана се появиваха когато беше на 3 седмици.

# 9
  • Мнения: 803
Дара си плачеше със сълзички от самото начало. Естествено, не разбирай крокодилски сълзи, просто пускаше по 2-3 сълзички като ревеше. След като стана на 3 седмици сълзичките се увеличиха.

# 10
  • Мнения: 305
От самото начало си плаче със сълзи, а за баткото не си спомням как е било.

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 140
Още на първия месец забелязах сълзички.

# 12
  • BG
  • Мнения: 1 900
Май беше около 2-я месец newsm78

И при нас беше около 2 месец.

# 13
  • Мнения: 403
На 20 дни.

# 14
  • Мнения: 8 999
Моите деца не плачеха - по-скоро надаваха някакви звуци на неудоволствие. За пръв път видях сълзи в очите им, когато в края на първия месец им биха някаква ваксина. Освен че се четеше болка, в тези сълзи имаше и толкова недоумение и обида! Горките малки човечета, не можеха да разберат защо им се причинява тази болка.

Общи условия

Активация на акаунт