Второкласници/20/

  • 28 392
  • 437
  •   1
Отговори
# 375
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
chanoir, страхотно е съчинението, браво на детето!

За лягането не искам да говоря тъй като съм оставила баща и да се занимава по този въпрос и честно казано ситуацията излиза вече извън контрол, да има как да ни сложи всички да спим и чак тогава тя ще си легне.  ooooh!

# 376
  • Мнения: 367
chanoir, страхотно е съчинението  smile3501

# 377
  • Мнения: 552
 Hug

Честит празник на всички! Да сме живи и здрави - ние и нашите семейства! И да сме по-добри хора!
Честит празник отново!   bouquet

Нашия час за лягане е в 21.30, но после се продължава едно шушукане с брат й поне още час преди да заспят. Така, че става към 22.30 - трудничко стават сутрин, но то и на мен ми е доста трудно  Embarassed

# 378
  • Мнения: 63
]Ние четем с най-голямо удоволствие една детска библия.
Коя? Да не е на Елин Пелин "Вероучение"?

Не казва се Моята първа библия в картинки.Води се учебно помагало.Явно му е интересна.

# 379
  • София
  • Мнения: 10 630
Честит ден на християнското семейство и от мене.
Веси днес участва в едно предаване на местния радиовъзел с едно нейно съчинение. Ето го:
Аз съм Веси. Много съм щастлива, че имам семейство. То се състои от трима души – мама, татко и аз. Е, като приавя и баба ставаме четирима. Много ми се иска да сложа и котето Пухчо, защото всяка свободна минута съм с него, но не може.
Ние сме задружно семейство. Обичаме се. Уважаваме се.
Безкрайно обичам мама и татко. За мене мама е най-хубавата и най-милата майка на света, а татко е толкова добър и грижовен.
Аз съм тяхната малка дъщеря и си мисля, че съм много специална. Знам, че ме обичат и са готови на всичко, за да раста здрава, умна и добра. Ех, понякога се поскарват, защото и аз като всички деца, си имам дяволчета, които ме карат да правя бели. Мама и татко винаги ми прощават. Не мога без тях и те не могат без мене.
Ние сме чудесно семейство. Това е толкова хубаво!"
Е писала го е с помощ, но и с доста голяма доза нейно участие.
Не знаех, че днес е Ден на Християнското семейство! Rolling Eyes
chanoir, нямаше по-подходящ поздрав по случай този ден, от съчиненето на дъщеричката ти!!
Съвсем на място!
Много миличко!  bouquet  bouquet

# 380
  • Мнения: 701
И ние сме в отбора на вампирите  Twisted Evil. Започвам да подсещам за лягане още към 21:00, към 21:30 леко се изнервям от постоянно - хайде, хайде... Като наближи 22:00 вече съм отчаяна и изморена от повтаряне и оплаквам себе си - че детето ми е толкова безхаберно ииии...... като се намръщя и разкрещя  smile3513 - за 15, 20 минути се оправя вечерния тоалет и е в леглото. Та така откарваме до 22:30, а и повече  Ама защо не става с добро, винаги ли трябва да се държа зверски, за да ме послуша?  smile3514

А сутринта се разиграва : Разярена мама II - буденето smile3511
Ох голяма мъка е такова дете. Може би за мен е мъка, защото аз не съм била никога такава - едно викане сутрин от майка и съм вече на крак, въпреки че съм ставала доста по-рано от сега.

# 381
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 933
Радо си е поръчал будилник от Дядо Коледа Crazy Телефонът не може да го събуди, майка му крещи сутрин като подивяла, да видим Twisted Evil

# 382
  • София
  • Мнения: 6 225
Радо си е поръчал будилник от Дядо Коледа Crazy Телефонът не може да го събуди, майка му крещи сутрин като подивяла, да видим Twisted Evil
Joy
Аз вече писах, че моя хубавец става. Ама колко е туткав... да не ви разправям! Подканям, подканям, подканям... Знаете ли какво прави сутрин като влезе в банята? Пишка и след това кляка и гледа в дупката на канала на пода, или просто си доспива, де да знам  ooooh! Следователно по някое време аз съм полудяла и почвам да крещя. Мъж ми ме бъзика, че сутрин като кресна "Веднага си измий очите и зъбите!", всички съседи от първия до осмия етаж влизат да се мият  hahaha

# 383
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Мъж ми ме бъзика, че сутрин като кресна "Веднага си измий очите и зъбите!", всички съседи от първия до осмия етаж влизат да се мият  hahaha
Joy

Не искам много да ви обезкуражавам, но будилника хич не помага.  Mr. Green
Добре че сме втора смяна та следваме естествения ход на събитията, иначе сутрин с песен някак не ги виждам аз нещата.

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 55
и при нас лягането е голям зор, започваме от към 21,30 и незнам доколко..... тогава й се чете, яде, пие, сещасе че може нещо да е пропуснала в чантата за другия ден.... проверява.....а сутрин събуждането е викане поне два пъти.... и понеже и аз бързам да се оправя в това време, става една лудница..... но досеге не сме закасняли....

Днес ме привика по обяд да си я прибера, много я боляло главичката, бях изпуснала джипито вече, ..... затова я нахраних хуба, дадох й нурофен и заспя.... тя от много малка не спи по обяд... сега е много жизнена...

Утре сме на олимпиада по математика в Математическата гимназия в Пловдив...., някое друго дете ще ходи ли......... после да обменяме инфо....

# 385
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ааа, ние нямаме проблем. Аз ставам, събудена от телефона и отивам да будя големия. Той си става веднага, винаги с дупето нагоре и отива да се мие. Там вечееееее се тутка поне 10 мин, защото си играе. Rolling Eyes Там крещя.

Успех на участиниците в състезанието утре в Пловдив. Ако има и в други градове. Grinning

Хубав уикенд.

# 386
  • Мнения: 63
Ха добро ви утро.И честит първи сняг.При нас вали силно и започна да натрупва.Вашите палавници и палавнички чакат ли го с нетърпение.На какво обичат да играят със снега.Къде?

# 387
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 933
А ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ Simple Smile

За пързаляне предните години ходихме под Камбаните, там където са масичките за пикник или до някоя хижа на Витоша.

Валерия, знам че будилника няма да помогне, ама желанието му ще се изпълни Laughing Замислила съм да го навивам да звъни, докато го чуе Twisted Evil

# 388
  • Мнения: 751
Добро утро и честит първи сняг на софиянци. Grinning
Мойто момче очаква с нетърпение снега,да прави снежни човеци,да се спуска със шейната и да се гонят с кучето. Crazy
si-si успех на олимпиадата Peaceа и на всички други които се явяват. Peace

# 389
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 973
Следователно по някое време аз съм полудяла и почвам да крещя. Мъж ми ме бъзика, че сутрин като кресна "Веднага си измий очите и зъбите!", всички съседи от първия до осмия етаж влизат да се мият  hahaha

 Joy
Аз крещя вечер. Като ме чуе, мъжът ми почва да вика по мен, че викам ..... въобще голямо викане пада  Mr. Green.
Александър сутрин е като войник - за 15 минути е облечен, закусил и почва да припира: "Хайде да тръгваме! Закъсняваме, закъсняваме ....." и така до полуда. Сестра му е мотлата, заникъде не бърза, хапва си баааавничко, седи заблеяна в една точка ... докато брат й не кресне, че закъсняваме ..  В колата непрекъснато следи часовника и на всеки светофар отбелязва: "Вчера по това време вече бяхме на другия светофар. Закъсняваме!". Ужасен нервак.

Общи условия

Активация на акаунт