как " разделяте" любовта между децата си ?

  • 1 107
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Не разделям любовта си......На всяко дете давам 101% любов! Как - с любов! Погледнеш едното дете - то е част от теб.....погледнеш другото дете - то е част от теб......погледнеш третото дете - то е част от теб......Коя част от себе си обичаш повече? Аз лично се обичам цялата!

Най-ми бе трудно с обичта при първото дете........Но когато го видях сложено на фотолампа в кабинета за деца с повишен риск, веднага разбрах,че съм го обичала това същество винаги! След това просто любовта ми се дообогати и разшири, и в момента е една голяма, голяма, голяма.........

Всяка майка има по едно сърце за всяко едно от децата си!

# 16
  • Мнения: 1 176
Не се притеснявай за това. Любовта е вътре в теб, имаш достатъчно за всичките си деца.Родени и неродени. Приказката за петте пръста на ръката и любовта към децата и аз я знам от бабите си и майка си. И наистина е така. Но е истина и това, че все пак има майки, които делят по някякъв начин рожбите си, имат някакви предпочитания. Но дори и така, въпреки предпочитанията си, сигурна съм те пак обичат еднакво децата си, просто ги обичат по различен начин. Аз също съм се разкъсвала от съмнения дали ще съумея да обичам еднакво децата си, но при мен тези терзания идваха от факта, че децата ми са с много голяма разлика- 16 години. Въпреки разликата им в годините, въпреки различните им потребности, въпреки различното ми поведение към тях, аз ги обичам безкрайно, обичам ги еднакво, обичам ги защото и двете са моя плът и кръв. Сигурна съм, че и ти ще почустваш любовта си към децата ти еднакво силно и завладяващо. Отенъци и различни нюанси може и да има, но любовта има много измерения.

# 17
  • Мнения: 1 877
Имам в изобилие и за двамата,че и за трето ще остане...

# 18
  • BG
  • Мнения: 1 900
Обичаш ги и двете без да си искаш, просто ти идва отвътре.
Peace

# 19
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Никога не съм си задавала подобен въпрос:
Как ще разпределям любовта си между двамата..
Така силно ги обичам и двамата,че едва ли някой друг може така.
По скоро трябваше да си задам въпроса:
как да разпределя любовта и времето си между децата и бащата ,
май за него не ми стигаше времето много,много.. Joy
Е, сега децата поотраснаха и той вече се радва на повече внимание.. Wink

# 20
  • Мнения: 9 973
Никога не съм си задавала подобен въпрос:
и аз,нищо,че идам едно,а работим за второ Heart Eyes

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не "разделям" любовта. По-скоро обръщам повече внимание сега на малкта.

# 22
  • Мнения: 9 814
И мен преди да забременея ме измъчваше този въпрос.
Сега макар и в съвсем ранна бременност нито едни път не съм си го задала, просто защото знам отговора- любовта на майка не се дели 50/50, тя е еднаква за всичките й деца.

# 23
  • Мнения: 7 201
Всяка майка има по едно сърце за всяко едно от децата си!
Много мило! Heart Eyes
Мисля,че ако някой ден имам друго дете-ще го обичам безрезервно като сегашното,без да си правя сметки на кое колко любов му се полага. Peace

# 24
  • Мнения: 400
Не се "дели" любовта GrinningМоже само да се МНОЖИ.Ще се убедиш в това Wink

# 25
  • Мнения: 8 999
Не деля децата си, нито любовта си към тях. Колкото има за единия, толкова има и за другия. И никога не съм се старала умишлено да давам поравно, то просто си се получава, без да се напрягам.

# 26
  • Мнения: 593
Обичам еднакво и двамата, но за съжаление те не се обичат..... бебето вече е на 8 мес. а, баткото на 2г. и 4м. все още  не може да приеме бебето Rolling Eyes , много ми жално за това и засега всички опити и усилия, които полагам да се оправят нещата са безрезултатни  Cry

Общи условия

Активация на акаунт