Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 769 821
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 720
Здравейте!
Племенничката ми много хареса песента на Кристияна - Като мама, може ли да ми я дадете в МP3 формат? Предварително ви благодаря! Ако може, дайте и текста!
 bouquet  bouquet  bouquet

# 721
  • Мнения: 156
Здравейте!
Племенничката ми много хареса песента на Кристияна - Като мама, може ли да ми я дадете в МP3 формат? Предварително ви благодаря! Ако може, дайте и текста!
 bouquet  bouquet  bouquet

 http://www.sibir.bg/?page=videoAlbumPreview&albID=110955&VideoID=63440

# 722
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
kitty_12, можеш да я свалишот тук, ако имаш направена регистрация mylivepage.
Кристияна - Като мама

# 723
  • Мнения: 686
Синът ми е на 4 и половина, но никога не е играл на компютърни игрички (аз също съответно, та не мога и да му помогна  Laughing) Моля ви, насочете ме към по-лесни игрички за начинаещи деца.
Ровихме много, но всичко е по-трудно, отколкото ние можем да се справим.
Имаше по едно време в dechica.com една кола, която можеш да боядисаш, да я повдигнеш, да й сложиш различни джанти и гуми, но не мога сега да я открия  Thinking
Благодаря предварително!   bouquet

# 724
  • Мнения: 377
Моя син и той е почти на 4 и половина , но отдавна играе на игричките - Спящата красавица , Пепеляшка , Красавицата и звяра , Малката русалка (там има много под игри - за оцветяване , за познаване на предмети и мн. др. - с бг аудио са и не съдържат насилие)  доста леснички са за тяхната възраст.Аз ги теглих от замунда (преди време имаше линкове , тук в темата).
успех!

# 725
kitty_12, можеш да я свалишот тук, ако имаш направена регистрация mylivepage.
Кристияна - Като мама
Вела, и аз искам да си яизтегля на МР3, но каква е тази регистрация,и къде да я направя. Съжелявам за въпроса, но малко не съм наясно Embarassed

# 726
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
 de4ko95, отиваш на този сайт и натискаш бутона Регистрация. Попълваш личните данни, които се искат и след като се регистрираш можеш без проблеми да теглиш от файловете, качени на сайта.

# 727
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Здравейте, мили мами! Много искам да намеря песента на Емил Димитров Писмо до мама и песента на Марко Ганчев Песен за майката - оригиналното изпълнение е на Маргрет Николова. Някой може ли да даде линк или да ми ги прати на email?

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 11:01 от Вела

# 728
  • Мнения: 3 695
"Виждам те , гледам те"
Здравейте!
Някой знае ли къде да намеря тази песничка на Роси Кирилова или поне текста, моля!
Детето я припява, явно са я пели в яслата, а аз съм позабравила текста и не искам да я объркам.
Затова се разтърсих, но нищо не намирам.  Sad

# 729
  • Мнения: 1 949
Здравейте, мили мами! Много искам да намеря песента на Емил Димитров Писмо до мама и песента на Марко Ганчев Песен за майката - оригиналното изпълнение е на Маргрет Николова. Някой може ли да даде линк или да ми ги прати на email?
Здравей (:
Ето линк за Емил Димитров - Писмо до мама.

# 730
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
"Виждам те , гледам те"
Здравейте!
Някой знае ли къде да намеря тази песничка на Роси Кирилова или поне текста, моля!
Детето я припява, явно са я пели в яслата, а аз съм позабравила текста и не искам да я объркам.
Затова се разтърсих, но нищо не намирам.  Sad
виж дали е тази
http://mimito-dobri4koto.mylivepage.com/file/630/3982?last_page=go

# 731
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
vorfaxx, благодаря ти!

# 732
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
tini-mini, Тук съм качила една по - различна версия на песента Виждам те, гледам те.

# 733
  • Мнения: 1 949
"Виждам те , гледам те"
Здравейте!
Някой знае ли къде да намеря тази песничка на Роси Кирилова или поне текста, моля!
Детето я припява, явно са я пели в яслата, а аз съм позабравила текста и не искам да я объркам.
Затова се разтърсих, но нищо не намирам.  Sad
Eто Роси Кирилова - Виждам те , гледам те.

# 734
  • Мнения: 215
Здравейте, момичета!
Прегледах темата до половината, но не успях да намеря линк с песнички на немски език. Моля, ако някой има такъв, да го напише. Предварително се извинявам, ако вече е повдигната темата.
Поздравления за страхотната тема! Hug Страхотни сте!!!! Heart Eyes

Ето и от мен малко римички на различни езици:
http://www.buchstart-hamburg.de/zuhause-kinderreime-international.php

и малко игрички за деца по годинка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=375321.msg10303790#msg10303790

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 01:45 от Анастасия_Morskafeia

Общи условия

Активация на акаунт