Падане от проходилка

  • 4 236
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 899
...виждали сте деца, които са паднали /а уж проходили/ и чакат някой да ги вдигне Wink

Това е доста често срещано при деца, които не са лазили и не е свързано конкретно с проходилката.
Но съм съгласна, че всъщност проходилката е "улеснение" за мама, а не за бебчо  Peace !

# 16
  • Мнения: 173
Не съм ползвала проходилка,защото съм се притеснявала от подобни инциденти,а и смятам,че както могат да помогнат на детето да проходи по-бързо,така и правят някои деца "по-мързеливи" в прохождането им.

# 17
  • Мнения: 5 393
Не ползвах проходилка за Иво, оставих го да се придвижва сам, да пада и да се изправя също сам. Естествено наблюдавах го да не прави някакви съвсем екстремни изпълнения. 

# 18
  • Мнения: 5 940
За половинмесечното използаване на проходилка, се случиха доста неприятни инциденти. Въпреки, че проходилката беше възможно най-хубавата, с широка основа. Махнах я, Иво се придвижваше свободно, лазеше, изправяше се. За мен това е най-добрият вариант.

# 19
  • Мнения: 174
Не ползвах проходилка за Иво, оставих го да се придвижва сам, да пада и да се изправя също сам. Естествено наблюдавах го да не прави някакви съвсем екстремни изпълнения. 
Peace
Нашият ортопед абсолютно отрича проходилките. Детето може да се придвижва и без това чудо.
Аз не мисля да улеснявам себе си, за сметка на детето  Naughty

# 20
  • Мнения: 9 973
не е падал
той е по-нисък и това е +
на 10м. скрих проходилката и след 10 дни проходи

# 21
  • Мнения: 1 554
не е падал от проходилката Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 9 814
И моето дете е падало от проходилката един път.
И именно това падане я отказа от нея.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Преди 2м и моя син падна с проходилката, ама по стълбите ooooh!. Рузултата е 2 счупени зъба и един появил се "секцио".След тази случка спряхме да използваме проходилката, пък и той вече ходи.
Ужасно е палав. На ден поне едно падане има, най-новото му занимание е да се катери по секцията - отваря си чекмеджетата на "стълбичка" и се катери ooooh!, от къде толкова мозък newsm78

# 24
  • Мнения: 4 784
От проходилката, от леглото, от кошарата с главата надолу, от стола, от люлка, от пързалка от къде ли не, няма смисъл да изброявам. Да ми е жив и здрав, непрекъснато сме в ситуация. Проходи рано, т.е. пробяга рано и като че ли от тогава не се е спирал. Непрекъснато се стреми към по - трудното и по - високото за мой ужас.

# 25
  • Мнения: 1 546
Симона падна с проходилката преди една седмица, по-скоро се катурна настрани, защото се запречи в килима. Изобщо не се удари, но се уплаши, милинкото. Сега я слагам само, ако ми е пред очите и за не повече от 5 мин. Wink

Иначе паданията, чукванията в мебели, прещипване на пръсти - това е нашето ежедневие... Tired

# 26
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И Мишкат пада няколко пъти, но по - скоро минавахме само с уплах. А сега ползва проходилката като уокър  Grinning

# 27
  • Мнения: 4 434
от проходилка не е падал,само от леглото
така растат децата ще падат стават Peace

# 28
  • Мнения: 86
Сина ми съм го слагала и ми падала 1-2 пъти, а дъщеря ми пада доста и затова избягвам да я слагам!

# 29
  • Мнения: 493
Тони пада 3-4 пъти както от проходилката,така и заедно с нея....
така или иначе дали с проходилка или без,падане ще има още много.... Peace

Общи условия

Активация на акаунт