Защо пишете във форума?

  • 2 543
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Боре, бе, ти на колко години си?

Ти профили не знаеш ли как се проверяват, той не си ги крие.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 139
Нямам навик да чета профилите на хората, но благодаря, видях Grinning

Ма те и мойте ли години се виждат там Embarassed

И все пак скуката е движещият фактор и за мен.

# 17
  • Мнения: 7 723
Пристрастих се и почвам да не се понасям вече...

# 18
  • Мнения: 139
Руска, кога усети, че се пристрастяваш? Аз ако можех да си чета и пиша чат- пат, без да се вманиячавам, няма да имам проблем с форума Rolling Eyes Обаче напоследък нищо друго не правя, освен да вися пред тоя компютър Crazy
Мъжа ми като се прибере,вече не ме пита какво съм правила днес, ами само като погледне в какво състояние е апартамента и му става ясно. Няма манджа за ядене, а стаите сааа, по-добре да не ти казвам Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
От скука и за да се правя на интересен.

И аз така Laughing.

Наистина надвишаваш размерите за подпис Peace(прочети правилата)

# 20
  • Мнения: 7 723
Руска, кога усети, че се пристрастяваш? Аз ако можех да си чета и пиша чат- пат, без да се вманиячавам, няма да имам проблем с форума Rolling Eyes Обаче напоследък нищо друго не правя, освен да вися пред тоя компютър Crazy
Мъжа ми като се прибере,вече не ме пита какво съм правила днес, ами само като погледне в какво състояние е апартамента и му става ясно. Няма манджа за ядене, а стаите сааа, по-добре да не ти казвам Mr. Green
...що ме питаш, като ти явно си се пристрастила повече и от мен? ooooh! Joy
 

# 21
  • София
  • Мнения: 23 096
Вече по навик...

# 22
  • Мнения: 1 303
1.В майчинство съм-имам много свободно време
2.Заяждам се Mr. Green(от тук потвърдих,че много ме бива)
3.Попадам на наистина забавни постинги и хора
4.В редки случаи може да почерпя и някаква информация
4.Може да има и още,но само психолога може да ми подскаже  smile3555

# 23
  • Мнения: 139
От скука и за да се правя на интересен.

И аз така Laughing.

Наистина надвишаваш размерите за подпис Peace(прочети правилата)

Тези черни котенца много ми оправят настроението, ако ще ги намалям, се губи ефекта и по-добре да ги махна.А това не искам Praynig
Аз правилата ги четох и дори се учудих, че доста големи картинки могат да качват към подписа, ноооооо явно съм се объркала нещо Crossing Arms

Ще ги махна, след предупреждение от модератор Peace

# 24
  • Мнения: 139
Руска, кога усети, че се пристрастяваш? Аз ако можех да си чета и пиша чат- пат, без да се вманиячавам, няма да имам проблем с форума Rolling Eyes Обаче напоследък нищо друго не правя, освен да вися пред тоя компютър Crazy
Мъжа ми като се прибере,вече не ме пита какво съм правила днес, ами само като погледне в какво състояние е апартамента и му става ясно. Няма манджа за ядене, а стаите сааа, по-добре да не ти казвам Mr. Green
...що ме питаш, като ти явно си се пристрастила повече и от мен? ooooh! Joy
 

Да се ориентирам, в какво ще се превърне живота ми, като надхвърля 1000 публикации...

# 25
  • Мнения: 7 723
===Да се ориентирам, в какво ще се превърне живота ми, като надхвърля 1000 публикации...
...тогава вече ще започнеш лека- полека да се освестваш.
Успех Hug

# 26
  • Мнения: 139
===Да се ориентирам, в какво ще се превърне живота ми, като надхвърля 1000 публикации...
...тогава вече ще започнеш лека- полека да се освестваш.
Успех Hug

Всяко зло за добро значи, хмммм  Flutter
 Hug
Мерси

# 27
  • Мнения: 3 219
От как взеха да не се отчитат публикациите в доста подфоруми трудно ще ги навъртиш 1000 .
По темата- намирам интересни неща за четене, понякога се заяждам ooooh!, ама аз и на живо съм си такава Mr. Green Мдааа, определено има доста за четене тук Peace

# 28
  • Мнения: 139
Благодаря ви, че сте откровенни, включително и за заяждането, че си го казвате!
Някои са добри в това, а дипломацията им куца примерно или толерантността, други пък са добри във всичко  Peace

Аз се сетих още една причина, защо пишете! Защото обичате да пишете, беее Party

Може би повече, отколкото да говорите Flutter
А?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 176
Защото искам да си кажа.
Защото имам мнение.
Защото ми се пише.

Общи условия

Активация на акаунт